Vodafone

Vodafone Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Vodafone Faturasız Paketler

En uygun Vodafone faturasız tarifeler ve paketler; Vodafone, faturalı hat kullanıcıları için uygun tarifelerini yenilerken faturasız hat kullanıcıları için de yeni tarifeler sunmuştur. Faturasız hat sahibi olan Vodafone kullanıcıları en uygun tarifeleri araştırmaktadır. Vodafone faturasız tarifeler hangileri? Vodafone faturasız paketlerin avantajları neler? Vodafone faturasız paket nasıl alınır? En uygun Vodafone faturasız paket hangisi? Vodafone faturasız tarifeler ile kendiniz için her zaman en hesaplı ve en uygun paketi seçerek, 28 gün boyunca kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız Paketler

Ülkemizde, iletişim denilince ilk akla gelen GMS operatörlerin başında yer alan Vodafone, en çok aboneye sahip operatörlerden birisi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine her zaman daha fazla önem veren Vodafone, kullanıcılarının da yüzünü güldürmek için her zaman en ekonomik ve en hesaplı faturasız paketleri sunmak için gayret gösteriyor.

Vodafone Faturasız Kolay Paketler

Vodafone faturasız paketler genel olarak “Kolay paket” adı ile kullanılıyor. Vodafone faturasız tarifelere özel olarak hazırladığı pek çok farklı paket sayesinde kullanıcılarına zengin bir içerik çeşitliliği sunuyor. Vodafone faturasız tarifelerin bu avantajlarının yanında üstün hizmet anlayışını da görebilir, Vodafone faturasız paketler ile sevdiklerinizle doya doya konuşup mesajlaşın; dilerseniz de 4.5G hızında internetin tadını çıkartın! Eğer Vodafone faturasız paketlerin içeriklerinin neler olduğunu merak ediyor ve avantajlarını araştırıyorsanız istediğiniz soruların cevaplarını yazımızda bulacaksınız! Özellikle 26 yaş altındaki gençlere yönelik hazırlanan Vodafone faturasız paketlerin çok avantajlı genç paketleri sayesinde hediye internetiyle de internet keyfinizi hiç bozmayın!

Turkcell Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Vodafone Süper Kolay Paketler:

Vodafone süper kolay paketleri 28 gün ( 4 hafta ) süresince kullanabilirsiniz.

 • Süper Kolay Paket 3: Her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve 3 GB internet ile Vodafone’un zengin içeriklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Süper Kolay Paket 3’e 4 haftalık abone olmak için 35 TL ödeyeceksiniz.
 • Süper Kolay Paket 6: Vodafone’un bu özel paketi sayesinde her yöne 750 DK konuşma, 250 SMS ve 6 GB internete 4 haftalık abonelik yapmak isteyenler için 39 TL gibi cazip fiyatı ile sizlerle!
 • Süper Kolay Paket 10: Vodafone’un hazırladığı bu paket ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve tam 10 GB internete sahip olacaksınız! Bu pakete 4 haftalık abonelik yaparsanız 49 TL ödemeniz oluyor.
 • Süper Kolay Paket 15: Vodafone faturasız tarifelerden alacağınız bu paket ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve tam 15 GB internete 4 haftalık abone olmak isteyenlere özel 59 TL ile sahip olmak çok kolay!
 • Süper Kolay Paket 1500: Vodafone faturasız tarifeler arasından alacağınız bu paket ile her yöne tam 1500 DK konuşma ve 250 SMS’e 4 haftalık abonelik yapmanız durumunda ayda sadece 29 TL ödeyerek sahip olun.

vodafone yanımda on the app store

Vodafone Genç Paketler:

Vodafone genç paketlerin geçerlilik süresi 28 gündür ve alacağınız paket, 28 günün sonunda yenilenmez. Ayrıca genç tarifenize ek olarak Sınırsız Whatsapp mesajlaşma ve oyun uygulamalarında geçerli Gamer Kolay Paketini de ücretsiz olarak Vodafone Yanımda üzerinden alabilir, ana paketinin bitiş tarihine kadar doya doya kullanabilirsiniz. Sınırsız oyun GB’larını Discord, Zula mobile, PUBG mobile ve 2 uygulamada daha dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün!

 • Genc Kolay Paket 6: Genc Kolay Paket 6 paketi ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve 6 GB internete ek olarak Sınırsız Whatsapp mesajlaşma ve oyun uygulamalarında geçerli +2GB Gamer Kolay Paketine, 4 haftalık abonelere özel 39 TL ödeyeceksiniz.
 • Genc Kolay Paket 10: Genc Kolay Paket 10 paketinde her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve 10 GB internete istediğiniz zaman sahip olun! Sınırsız Whatsapp mesajlaşma ve oyun uygulamalarında geçerli +2GB Gamer Kolay Paketi de hediye! 4 haftalık ödeyeceğiniz tutar ise 49 TL.
 • Genc Kolay Paket 15: Alacağınız bu paket ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve tam 15 GB internete ek Sınırsız Whatsapp mesajlaşma ve Sınırsız Gamer GB’larını özgürce kullanabilirsin! 4 haftalık abonelere özel 59 TL fiyat ile sahip olun.

Vodafone Yeni Hat Alanlara Özel Paketler:

Vodafone’un yeni hat alanlara özel cazip paketleri ile iletişiminiz hiç kopmasın!

 • Süper Kolay Paket Yeni 15: Vodafone faturasız Süper Kolay Paket Yeni 15 paketinin her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve 15 GB interneti ile Vodafone faturasız dünyasında internetin tadını doya doya çıkarın ve 4.5G hızının kalitesini yaşayın! 4 haftalık abonelere özel 35 TL fiyat indirimini kaçırma!
 • 3 Ay Super Kolay Paket 30GB: Vodafone’un bu özel paketi sayesinde her yöne tam 3000 DK konuşma ve yanında 1000 SMS ve dolu dolu 30 GB internet ile sosyal medya keyfiniz hiç bozulmasın. Üstelik 90 günlük abonelik yapanlar için 90 TL cazip fiyatı ile sizlerle! Numara taşıma ile Emekliler tarifesine aktivasyon yaparak paketi satın alabilirsiniz.
 • 3 Ay Super Kolay Paket 6000DK: 3 Ay SuperKolayPaket 6000DK paketi ile her yöne doya doya 6000 dk konuşma, 1000 SMS ve 5 GB internet sizlerin oluyor! Eğer bu pakete 90 günlük abone olursanız 90 TL ödeyeceksiniz.

Diğer Vodafone Faturasız Paketler:

 • Asker Hoşgeldin Kolay: Sadece askerlere özel olarak hazırlanan bu paket ile her yöne tam 1000 dk konuşma ve 3500 SMS’e ücretsiz olarak sahip olun! Paketi, askeri birliklerinizden satın alabilirsiniz.
 • Asker Süper Kolay Paketi: Asker Süper Kolay Paketi paketi ile her yöne tam 1000 dk konuşma ve 1000 SMS’e 4 haftalık abonelere özel 20 TL ödeyeceksiniz.
 • Süper Kolay Paketi 1500SMS: Süper Kolay Paketi 1500SMS paketinde her yöne dolu dolu 1500 SMS’e istediğiniz zaman sahip olun! 4 haftalık ödeyeceğiniz ücret ise sadece 5 TL!

 

Ayıca bakınız:

Vodafone Faturalı Paketler 

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri 

Vodafone İnternet Paketleri 

Vodafone Hat Fiyatları 

 

Vodafone Paket Yaptım Kaç Gün Kullanabilirim?

Vodafone paket kullanım süresi 28 gündür.

Vodafone Kalan Paketimi Nasıl Öğrenebilirim?

Kalan haklarınızı öğrenmek için OZET yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Kullanıcıları Kendilerine Uygun Kampanyalardan Nasıl Haberdar Olabilir?

Vodafone Yanımda Uygulamasını indirip kullanarak birçok yenilikten haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu