Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları; Birbirinden farklı kampanya ve paketlerle Vodafone, abone sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Vodafone, uluslararası bir telekomünikasyon şirketi olarak abonelerine hizmet vermeye devam ediyor. Vodafone bedava internet paketi kampanyaları ile 2023 yılında müşterilere hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Yaptığı bir birinden güzel kampanyaları ile bedava internet paketi veren Vodafone müşterilerine güncel bir çok bedava internet vermektedir.

Vodafone bedava internet kampanyası, vodafone bedava internet paketi, vodafone bedava internet nasıl kazanılır sorularını soran bir çok vodafone kullanıcı için güncel hediye kazandıran internet kampanyalarını ayrıntılı olarak yazmaya çalışacağım.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2023

Vodafone bedava internet paketi kampanyası ile hediye internet kazanmak için güncel kampanyalar yanında vodafone uygulamalarını kullanarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Özellikle Vodafone yanımda uygulaması hali hazırda en çok bedava internet veren uygulamaların başında gelmektedir.

Vodafone hediye internet nasıl kazanacağınızı ayrıntılı olarak bulabileceğiniz bu yazımızda ayrıca güncel kampanyaları da bulabilirsiniz.

Bip Vodafone ve Türk Telekom’da Kullanılır Mı?

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2023

En güncel vodafone bedava internet paketleri ve vodafone bedava internet kampanyaları ayrıntılı olarak güncel şekilde yenilenmiştir. İşte vodafone bedava internet 2023;

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi

Vodafone bana ne var uygulamasını kullanarak ücretsiz internet kazanmanız mümkün. Her hafta düzenli olarak 1 defa bana ne var yaparak sizlere bedava internet kazanabilirsiniz. Bana ne var uygulaması uygulamasını kullanarak  bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gereklidir.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Bana Ne Var kısmına giriş yapıp çarkı çevirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa çarkı verilebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında bedava internet kazanmak için size verilen yükle hedefini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasında size olarak tanımlanan yükleme hedefinizi tamamlanmanız gereklidir.

Hattınıza yükleme yaptıkça 5 GB kadar bedava internet kazanırsınız. Her yükleme yaptığınızda yükleme görevinize bağlı olarak 5 GB internet ve 1000 dakika hattınıza tanımlanır.

Vodafone İnternet Avcıları İle Oyunu İle Bedava İnternet

Vodafone Freezone’lilere özel olarak sunulan İnternet Avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Telefonunuza İnternet Avcıları uygulamasını indirerek oyun içerisinde BİT’leri öldürerek hediye internet kazanıyorsunuz. Gün içerisinde oyun oynayarak saatlik ve günlük Vodafone bedava internet kazanmanıza olanak sunmaktadır.

Vodafone Fatura Kesim Tarihi Nasıl Öğrenme ve Değiştirme

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Paketi

1 GB ücretsiz internet kazanmak için haftada 1 defa olmak üzere her pazartesi yanımda uygulamasına giriş yaparak hediye interneti hemen kazanının

Vodafone 2 GB İnternet Paketi Ücretsiz

Haftada 1 defa 2 GB internet kazanmak istiyorsanız bana ne var kısmına gidip bedava 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Ayrıca vodafone bedava internet kazanmak için Super2GB > 3636’e mesaj atarak 1 aylık 2 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Super2GB paketine geçiş yaptıktan sonra paketin bitmesine yakın iptal etmeniz gereklidir. Eğer paketi iptal etmezseniz hattınız TL kesilir ve paket yenilenir.

Süper 2 GB paketini kullandıktan sonra iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 yazıp mesaj olarak göndermeniz gerekir. Bu paket ilk ay ücretsiz olmasına karşın eğer iptal edilmez ise paket yenilenir ve sizden ücret kesilir.

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Paketi

Eğer sizde sürpriz hediye internet kazanmak istiyorsanız hattınızda SURPRIZ yazıp 6666 mesaj atarsanız hattınıza tanımlanmış ücretsiz sürpriz hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone hattını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren herkese 4 GB İnternet hediye. 4.5G kullanıcı olmanız halinde vodafone internet paketi bedava olarak hattınıza yüklenecek. Kampanyadan hemen yararlanmak için ‘’4.5G’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS atmanız yeterli.

Vodafone Yükle Kazan 2 GB Bedava İnternet

Pazartesi yükle kazan kampanyası 26 yaşından küçük faturasız hat sahiplerine yönelik kampanyalarından biridir.  Pazartesi 30 TL yükleme yaparak anında 2 GB vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Yedek İle 500 MB İnternet Bedava

Vodafone ‘’Vodafone Akıl Küpü’ tarifesini kullananlar vodafone bedava internet paketleri kampanyası kapsamında 1 yıl içerisinde 3 defa bu kampanyadan faydalanabilirler. Bedava 500 MB internet kazanmak için ‘’500YEDEKMB’’ yazarak 3636’ya mesaj göndermeniz yeterli.

Ayrıca bir değer 500 MB vodafone bedava internet için NET 500MB 3636 mesaj göndermeniz yeterli ücretsiz internet hemen hattınıza yüklenecek.

Vodafone Redbox Nedir? Tarifeleri Kampanya ve Kullanıcı Yorumları

Vodafone Seviyorum İnterneti Testine Katıl 3 GB İnternet Bedava

Vodafone seviyorum interneti testi bedava internet veren uygulamalardan biri teste katılarak soruları tamamlayın ve anket sonucunda cep numaranızı girip hediye 3 gb internetinizi hemen alın. Vodafone Seviyorum İnterneti testi sonucunda size 24 saat geçerli 3 GB interneti ücretsiz olarak teste katılan herkese vermektedir.

Vodafone E-Fatura 1 GB İnternet Hediye

Faturalı hattınız e-faturaya geçirdiğinizde hem doğayı korumuş olacaksınız hem de 15 gün geçerli 1 gb bedava internet kazanacaksınız. E- Faturaya geçiş yapıp fatura bilgilerini SMS olarak almak isteyenlere özel 1 gb hediye internet hatlarına hemen yüklenecektir.

Kampanyaya katılmak için;

  • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
  • SMSFATURA > 7000

Yazıp mesaj atarak katılabilirsiniz.

1 GB Vodafone Bedava İnternet 2023

Vodafone faturasız hat sahiplerine yönelik olarak yapılan bu kampanyadan yararlanmak için hattını TL yüklemesi yapmam yeterli. Yükle kazan kampanyasından yararlanmak için hattını 30 tl ve üzeri yüklediğinizde 1 ve 2 GB kazanırsın. Ayrıca 30 tl ve üzeri yükleme yaptıktan sonra BANANEVAR yazarak 4455 mesaj gönderdiğinizde ayrıca sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanman mümkün.

Sizlere bu yazımızda vodafone bedava internet paketi kampanyaları 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

Vodafone Akıl Küpü Paketinden Kaç Defa Yararlanabilirsiniz?

Vodafone akıl küpü paketinden 1 yılda 3 defa yararlanabilirsiniz.

Vodafone e-Faturanızı Nasıl SMS Olarak Alabilirsiniz?

SMSFATURA yazarak 7000 e göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone 1 SMS Kaç TL?

1,34 TL dir.

5 Yorum

  1. Vodafonda aylik 7, 8 GB ek internet paketi uygun nasıl alabilirim?. Ramazan paketi diye 29 TL’ye 15 Gb almistim cok uygundu .

  2. 6 haftadr carkifelek hediye carkinda surekli pas ya da surpriz cikiyor. Int vermiyor. Hic memnun degilim

  3. bedava internet kampanyaları için takip ettiğim tek sitedir. Bizim gibi webtilki kurnazları için bedava internet oldukça önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu