Vodafone

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone İnterneti Bol Paketler

En uygun Vodafone internet paketleri; Hat kullanıcıları paket seçimlerinde uygun fiyat bilgisine bakmakla beraber verilen hediyelerin fazlalığına da dikkate etmektedir. Vodafone kullanıcıları doyasıya internetin tadını çıkarmak için bol netli tarifelere geçmektedir. Vodafone faturalı ve faturasız tarifelerinde olanlar ile ilk defa Vodafone’a geçmek isteyen kişiler için, istedikleri zaman Vodafone İnternet Paketlerinden birisini alabilirsiniz. İsterseniz Vodafone tarifenize ek internet paketlerinden birini seçerek özgürce internette gezmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Paketleri

Uygun fiyatlar ile kullanıcılarına paketler sunan Vodafone, aboneleri için istedikleri ek internet paketine kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. Vodafone, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için ayrı ayrı çok sayıda internet paketi sunuyor. Bu yazımızda sizler için Vodafone İnternet Paketlerini araştırdık. İnternetiniz ve keyfiniz bol olsun!

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone internet paketleri ile 4.5G hızında internetin tadını çıkarabilirsiniz!

Faturalı hatlar için Vodafone ek internet paketleri:

Gamer Video: Vodafone gamer video paketi ile YouTube, Twitch, Discord, PubG Mobile gibi pek çok oyunda geçerli sınırsız internetin olsun! Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretini ödersin. Paket ücreti ise aylık 25.50 TL’dir.

Fırsat 20 GB: Fırsat 20 GB internet paketi 12 ay tekrar eder, avantajlı fiyatlı ve sabit fiyat garantili ek paketi tercih ederseniz aylık olarak 39 TL ödersiniz. Bu paket siz iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir. Eğer paketi iptal etmek isterseniz de Tarifem ve Paketlerim bölümünden kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Bol Bol 50 GB: Vodafone Bol Bol 50 GB ile internetin keyfini doyasıya yaşayın! Bu paketi alırsanız bir ay boyunca kullanabileceğin tam 50 GB internete sahip olacaksın! Paket tekrar etmez ve aylık kullanım ücreti olarak 112 TL ödersiniz.

Turkcell İnternet Paketleri

Faturasız hatlar için Vodafone ek internet paketleri:

Sınırsız İletişim: Sınırsız iletişim paketi ile WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay’da sınırsız internetin özgürlüğünü yaşayın! Yurt içinde fatura dönemi sonuna kadar geçerli olan bu paket fatura döneminiz bitince otomatik olarak tekrar ediyor! Üstelik paket kullanım ücreti ise 12 TL!

Sınırsız Video Paketi: Vodafone sınırsız video paketi ile Youtube, YouTube Kids, YouTube Müzik ve İzlesene uygulamaları internet paketinizden yemiyor! Bu süper avantajlı paket siz aboneliği iptal etmediğiniz sürece devam eder. Paketin aylık abonelik ücreti ise 32 TL’dir.

Sınırsız Sosyal Medya Paketi: Vodafone’un sizlere sunduğu bir diğer paket ise sınırsız sosyal medya paketidir. Bu paket ile ile Facebook, Twitter, Instagram da sınırsız olarak dolaşın! Bu spaket siz aboneliği iptal etmediğiniz sürece tekrar eder. Paketin aylık kullanım ücreti 32 TL’dir.

Doldur 10 GB: Vodafone Doldur 10 GB internet paketi, tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerli olan ek 10 GB kullanım hakkı veriyor. Bu paket dönem sonunda tekrar etmez. Pakete abone olmak için ödemeniz gereken tutar 35 TL’dir.

son dakika vodafone haberleri en son vodafone i̇le i̇lgili gelişmeler -  türkiye gazetesi

Vodafone İnterneti Bol Paketler

En uygun Vodafone internet paketleri ile Vodafone’ın 4.5G hızında internetin tadını çıkarabilirsiniz!

Faturalı hatlar için paketler:

Genç Red Sınırsız Sosyal 25+5GB: Vodafone’un gençlere özel bu paketi ile her yöne konuşabileceğiniz tam 2000 dk, 250 SMS ve 12 boyunca geçerli olan 5 GB hediyesi ile birlikte toplam 30 GB internetin yanında sınırsız İnstagram, Whatsapp, Twitter ve Facebook Massenger’ın keyfini doya doya yaşayın. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 72 TL, sonraki aylarda ise 99 TL’dir.

Red Sınırsız Sosyal 25+5GB: Vodafone Red’lilere özel sınırsız sosyal paket ile ayda 2000 dk, 250 SMS’in yanında 12 ay boyunca kullanabileceğin 5 GB hediyesi ile toplam 30 GB internet ve İnstagram, Facebook, Twitter, Whatsapp ve Spotify’da sınırsız internet ile bol bol gezin! Pakete ödeyeceğiniz ücret ise online’a özel ilk 3 ay 84 TL, sonrasında da aylık 99 TL oluyor.

Genç Red Sınırsız Sosyal 30+5GB: Vodafone’un sadece gençler için hazırladığı bu paket sayesinde her yöne konuşabileceğiniz tam 3000 dk, 250 SMS ve 12 boyunca geçerli olan 5 GB hediyesi ile birlikte toplam 35 GB internetin yanında sınırsız İnstagram, Whatsapp, Twitter ve Facebook Massenger’ın keyfini doya doya yaşayın. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 92 TL, sonraki aylarda ise 129 TL’dir.

Red Sınırsız Video 25+5GB: Vodafone sınırsız video paketi sayesinde Youtube’da sınırsız dolaşın! Bu paket içeriğinde sizlere heryöne 2000 dk, 250 SMS ile birlikte 12 ay harcayabileceğin 5 GB internet hediyesi ile toplam 30 GB internet ve yine İnstagram, Facebook, Twitter, Whatsapp ve Spotify’da sınırsız internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu pakete aylık olarak internete özel ilk 3 ay boyunca 109 TL, sonrasında ise aylık 129 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Faturasız hatlar için paketler:

Süper Kolay Paket Yeni 15: Vodafone’un ilk defa hat alacaklara özel hazırladığı bu paket ile 28 gün boyunca kullanabileceğin her yöne 750 dk, 250 SMS ve 15 GB internet ile rahat rahat takılın. Paket kullanım ücreti 28 günlük 35 TL!

Süper Kolay Paket 15: Süper kolay paket ile 28 gün boyunca her yöne konuşabileceğin tam 750 dk, 250 SMS ve 15 GB internete sahip olabilirsin. Bu paketi 28 gün boyunca kullanmak için ödemen gereken tutar 59 TL’dir.

Genc Kolay Paket 10: Vodafone’un sadece gençler için hazırladığı bu paket sayesinde her yöne konuşabileceğiniz 750 dk, 250 SMS’in yanında 10 GB internetin yanında sınırsız Whatsapp’ın keyfini doya doya yaşa! 28 günlük paket kullanım ücreti ise 49 TL oluyor.

Ayrıca bakınız:

Vodafone Faturasız Bedava İnternet 

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri 

 

Vodafone 4.5G’ye Nasıl Geçilir?

Mesaj kısmına 4.5G yazıp 4545’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Hattımın 4.5G Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Mesaj kısmına SOR 4.5G yazıp 4545’e mesaj gönderebilirsiniz.

Hattımdan Birini Gizli Numara Olarak Nasıl Arayabilirim?

Arayacağınız numaranın başına #31# yazın ve arayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu