Turkcell

Turkcell Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Turkcell Faturasız Paketler

En uygun Turkcell faturasız tarifeler ve paketler; Turkcell abonelerinin ihtiyaçlarını düşünerek yeni kampanya ve paketlerini piyasa sunmuştur. Uygun faturalı tarifelerin yanı sıra Turkcell de faturasız tarifeler de mevcuttur. Turkcell Faturasız tarifeler neler? Turkcell Faturasız paketler nasıl alınır ve en uygun paket hangisidir? sorularını sizler için bir araya getirdik. Turkcell faturasız tarifeler ile Turkcell kullanıcıları, aylık düzenli olarak kendileri için her zaman en hesaplı ve en uygun paketi seçerek kullanma imkanına sahip oluyorlar.

Turkcell Özel Numaraya Açma ve Kapama, Gizli Numaraya Engelleme

Turkcell Faturasız Paketler

Turkcell, ülkemizde en çok kullanılan ve iletişim denilince ilk akla gelen GMS operatörlerin başında yer alıyor. Her zaman müşterilerinin yanında olan müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell, kullanıcılarını mutlu etmek için her zaman en hesaplı ve en ekonomik paketleri sunmak için çalışıyor.

Turkcell Hazır Kart Paketleri

Turkcell faturasız hatların genel adı da hazır kart olarak kullanılıyor. Turkcell hazır kartlılara özel pek çok farklı tarife ve pek çok farklı içerik sunuluyor. Turkcell faturasız tarifeler sayesinde, Turkcell’in üstün hizmet anlayışını deneyimleyebilir, istediğiniz gibi konuşup mesajlaşın ve internetin keyfini çıkarın. Eğer siz de Turkcell faturasız paketleri merak ediyor ve araştırıyorsanız bu yazımız tam size göre! Özellikle Turkcell’in 26 yaş altındaki gençlere yönelik bol bol avantajlı paketleri sayesinde bedava internet, bol dakika ve SMS paketlerinden birine hemen sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Tarifeler

Hazır kartlar, faturalı hatların yanı sıra birçok avantajlı paket sunuluyor. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilir ve Turkcell hazır kart avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

turkcell'den yeni yıla özel sürpriz avantajlar ve müthiş hediyeler - log

Turkcell Gülümseten Paketler:

Turkcell gülümseten paketlerden, tekrarlı satılan paketler 4 hafta sonunda paketinizi iptal etmezseniz hatlarında yeterli bakiye var ise paket abonelikleri otomatik olarak yenileniyor. Eğer tekrarsız satılan paketlerden birisini almış iseniz 4 hafta sonunda otomatik olarak paket yenilemesi yapılmıyor. Üstelik Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB, Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 5GB internet, Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 5GB internet de hediye ediliyor!

 • Gülümseten 6 GB: Her yöne 1000 dk konuşma, 1000 SMS ve 6 GB internetin yanında BİP’e özel 5 GB ek internet ile Turkcell’in zengin içeriklerinin tadını çıkarın. Gülümseten 6 GB paketine 4 haftalık abone olmak için 50 TL ödeyeceksiniz.
 • Gülümseten 10 GB: Turkcell’in hazırladığı bu paket ile her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 10 GB internetin yanında +5 GB BİP’e özel interneti de hediye veriliyor! Bu pakete 4 haftalık abonelik yaparsanız 60 TL ödemeniz oluyor.
 • Gülümseten 20 GB: Turkcell faturasız tarifeler arasından alacağınız bu paket ile her yöne 1000 DK konuşma, 1000 SMS ve tam 20GB internete 4 haftalık abonelik yapmanız durumunda ayda sadece 85 TL ödeyerek sahip olun.

Puk Kodu Öğrenme Türk Telekom | Turkcell | Vodafone

Turkcell Aynen Paketler:

Turkcell aynen paketlerin geçerlilik süresi 28 gündür ve alacağınız paket, 28 günün sonunda yenilenmez. Ayrıca tarifenize ek Dergilik, TV+, Lifebox Abonelik, Dergilik 1 GB, TV+, Lifebox, BiP 5’er GB internet de hediye !

 • Aynen 5 GB: Aynen 5 GB paketi sayesinde ayda 500 DK konuşma, 1000 SMS ve 5 GB normal kullanıma ek olarak TV+, Lifebox, Dergilik abonelikleri ve Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB, Lifebox, TV+ ve BiP uygulamalarında geçerli 5’er GB internete sahip olmak çok kolay! Bu pakete 4 haftalık abone olmak için 45 TL ödeyin.
 • Aynen 10 GB: Aynen 10 GB’nin her yöne 500 dk, 1000 SMS ve 10 GB interneti dahil bol içerikleri ile kaliteyi yaşayın. Pakete 4 haftalık abone olursanız 55 TL ödeyeceksiniz.
 • Aynen 15 GB: Turkcell faturasız paketler içinden Aynen 15 GB paketini alarak her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika, 1000 SMS ve tam 15 GB internete, 4 haftalık abone olmak isterseniz 65 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Turkcell Üçlü Paketler:

Turkcell üçlü paketler ile normal internet tarifenize ek olarak hediye Facebook ve Twitterda geçeli internetle sosyal medyayı doya doya kullanabilirsiniz. Ayrıca Dergilik Maksi üyeliği ve 1GB, BiP’te 5GB internet de senin!

 • Üçlü 12 GB: Turkcell faturasız Üçlü 12 GB paketinin her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 6 GB interneti ile Turkcell faturasız dünyasının kalitesini yaşayın! Üstelik bunlara ek olarak Facebook ve Twitterda geçeli 6 GB internetle sosyal medyanın tadını çıkarın! 4 haftalık abonelere özel 55 TL fiyat indirimini kaçırma!
 • Üçlü 16 GB: Turkcell’in bu özel paketi sayesinde her yöne 1000 DK konuşma, 1000 SMS ve 10 GB internete ek olarak Facebook ve Twitter’da kullanabileceğin tam +6 GB ek internet ile sosyal medya keyfiniz hiç bozulmasın. Üstelik 4 haftalık abonelik yapanlar için 65 TL cazip fiyatı ile sizlerle!
 • Üçlü 22 GB: Üçlü 22 GB paketi her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve tam 16 GB internete ek Facebook ve Twitter’da geçerli tam +6 GB internet hediyesi ile sizlerin oluyor! Eğer bu pakete 4 haftalık abone olursanız 80 TL ödeyeceksiniz.

Turkcell GNC Paketler:

Eğer 26 yaşın altında ve 7 yaş ve üzerinde isen Turkcell’in bu paketleri tam sana göre! GNC paketleri ile Dergilik Mini üyeliği ve 1GB, Lifebox Standart + Üyeliği ve 5GB, Mini TV+ Üyeliği ve 5GB ve BiP’te 5GB hediyeleri de seni bekliyor!

 • GNÇ Star 6GB: Alacağınız bu paket ile her yöne 1000 dk konuşma, 1000 SMS ve 6 GB internete 4 haftalık abonelere özel 45 TL fiyat ile sahip olun.
 • GNÇ Star 10GB: GNÇ Star 10GB paketi ile her yöne tam 1000 dk konuşma, 1000 SMS ve 10 GB internete ek olarak sosyal medyada geçerli +1 GB internete 4 haftalık abonelere özel 55 TL ödeyeceksiniz.
 • GNÇ Star 14GB: GNÇ Star 14GB paketinde her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 14 GB internete dilediğiniz zaman sahip olun! Üstelik 1GB sosyal internet de hediye! 4 haftalık ödeyeceğiniz tutar ise 65 TL.
 • GNÇ Üçlü 15GB: Bu paket ile 4 hafta için sadece 50 TL’ye 1000 dk konuşma, 1000 SMS ve 9 GB internete ek olarak Twitter ve Facebook’ta geçerli 6GB internetde hediye!
 • GNÇ Üçlü 20GB: Turkcell faturasız tarifelerden alacağınız bu paket ile her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 14 GB internete ek olarak Twitter ve Facebook’ta geçerli 6GB internet hediyesi ile beraber, 4 haftalık abone olmak isteyenlere özel 60 TL ile sahip olmak çok kolay.

 

Ayrıca bakınız:

Turkcell Faturalı Tarifeler 

Turkcell İnternet Paketleri 

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri 

 

Turkcell Gülümseten 20GB Paketi Kaç DK Vermektedir?

Her yöne 1000 DK vermektedir.

Turkcell Üçlü Paketler Kaç GB İnternet Veriyor?

Üçlü paketler 12GB, 16GB ve 22GB paketlerden oluşmaktadır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

0850 222 0 222 dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu