Vodafone

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet; En çok indirilen uygulamaların başında Vodafone yanımda uygulaması gelmektedir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bir uygulama olan Vodafone Yanımda Uygulaması ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması vodafonun müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. Vodafone yanımda uygulaması ile telefondan bütün işlemlerine kolay yapabileceğiniz gibi sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanmanız mümkün.

Vodafone hat shiplerinin mutlaka kullanması gereken uygulamalardan biri olan Vodafone yanımda uygulamasına Google Play ve App Store üzerinden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz bütün işlerimi hızlı ve rahat şekilde vodafone yanımda uygulaması ile yapabilirsiniz.

Vodafone hat sahiplerinin mutlaka kullanması gereken servislerden biri olan vodafone yanımda uygulaması nedir? Vodafone yanımda uygulaması nasıl kullanılır? Vodafone yanımda bedava 1 gb nasıl kazanılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir

Vodafone yanımda uygulaması Vodafone tarafından geliştirilen uygulamalardan biridir. Müşterilerine kolaylık sunmak isteyen Vodafone yanımda uygulaması ile bütün mobil hat işlemlerini yapabilir, bakiye yükleyebilir ya da faturanızı ödeyebilirsiniz.

Durmadan yenilenen ve güncellenen Vodafone yanımda ayrıca bedava internet ve dakikalar vermektedir. Uygulama içerisinde arkadaşınızı davet ederek yada Bana Ne Var kısmına tıklayarak harika hediyeler alabilirsiniz.

Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Vodafone Yanımda Hangi İşlemler Yapılır

Oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay olan Vodafone yanımda uygulamasında yapabileceğiniz işlemler hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

  • Bakiye Menüsü

Faturasız hat sahiplerinin güncel bakiyelerini sorgulayabileceği servislerden biridir. Kalan bakiye, hattınıza en son ne zaman bakiye yüklediğiniz ve hattınız ne kadar süre sonra kapanacağı bilgileri bulunur.

  • Avantaj Cepte

İndirim ve kampanyaları seviyorsanız kesinlikle seveceğiniz bölümlerden biri ise avantaj cep yapmaktır. Uygulama içerisinde avantaj cepte kısmına tıklayarak size özel indirimler ve kampanyaları bulabilirsiniz.

  • Ek Paket Al

Eğer interneti dakika yada SMS hakkınız bitti ise rahatlıkla ek paket alabilirsiniz. Size uygun olan ek paketleri seçerek anında internet, dakika ya da SMS almanız mümkün.

  • Tarifem ve Kullanım Detaylarım

Faturalı ve Faturasız hat sahiplerin güncel olarak kullanabileceği tarifler, kullandığı tarifedeki kalan dakikaları ve tarife değişiklilerini yapabilir. Ayrıca kullandığınız paket hakkında ayrıntılı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Vodafone yanımda arama ve konuşma dökümü detaylarını geri dönük olarak 6 ay boyunca inceleyebilirsiniz.

  • Cihaz Alma ve Puan Durumu Sorgulama

Online mağaza kısmında beğendiğiniz telefonu tarifenize ek olarak anında hızlı şekilde alabileceğiniz mağazadan telefon seçimim yapabilir faturaya ek cihaz alabilirsiniz. Ayrıca vodafone puan sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

  • Faturam

Faturalarım kısmından ödenmiş ve ödenmemiş faturalarını görebilirsiniz. Fatura detayları, güncel tutar ve fatura ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca başkasına bakiye TL yüklemesi yapabilirsiniz. Faturalım linkine tıklayarak fatura ödeme tarihini ve fatura kesin tarihini değiştirebilirsiniz.

  • Fatura, Borç Ödeme

Kendinize yada başkasın ait faturaları ödeyebilirsiniz. Ödenmemiş faturaları görüntüleyerek son ödeme tarihlerini ve ödenmemiş faturanızı ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

  • Davet Et Kazan

Arkadaşını vodafone davet ederek hem sen hem de arkadaşın aylık 3 gb interneti 3 ay boyun kazanabilirsiniz. Arkadaşını davet et kısmına tıklayarak sevdiklerini davet ederek bedava internet kazanabilirsiniz.

  • Bana Ne Var

Vodafone yanımda uygulaması bana ne var ile bedava internet, sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. Bana ver kısmından çarkı çevirerek hediyenizi hemen alabilirsiniz.

  • Servisler

Vodafone servisleri kısmından kullandığınız servisleri görebilirsiniz. Servis aboneliği iptal edebilir ya da servislere abone olabilirsiniz. Arayan kim, Arayanı dinlet, asistan, Şimdi ara servisi dahil bir çok servisi kullanabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifre Alma

Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak için telefonunuza indirdikten sonra sizden kullandığınız telefon numarası ve şifre talep edecektir. Eğer şifreniz yoksa “S” yazıp 7000 göndererek şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden bedava internet kazanmanız mümkün. Yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var yapabilir yada çark çevirerek hediye internet kazanabilirsiniz. İlk defa Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indiren Vodafone abonelerine 5 GB hoş geşdin hediye verilecektir.

Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşını davet internet kazan ve geleneksel yükle kazan kampanyaları ile anında bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda ile bedava internet kazanmak için ayrıntılı bilgi veren Vodafone Bedava İnternet 2023 kampanyaları yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone yanımda bedava internet kazanmak için uygulama içerisinde Bana Ne Var kısmına tıklayarak hediye kazanmanız mümkün. Genelde bedava internet, dakika ve sms veren bana ne var şimdi ise hediyelerini çoğaltarak indirimler ve sürpriz kampanyalarda vermektedir.

Vodafone yanımda çar çevirme diğer adı ile sürpriz çark çevirerek genelde herkes bedava internet kazanmak istemektedir.  Her pazartesi günü bana ne var çark çevirme yaparak internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ücretli mi

Vodafone yanımda uygulaması tamamen ücretsizdir. Uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde her hangi bir ücret ödemezsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus uygulama ücretsiz ama uygulama içerisinde bulunan bazı servisler ücretli olduğundan okumadan ve onay vermeden hiç bir şeyi işaretlemeyin.

Vodafone Yanımda Çark Ne Zaman Yenilenir

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirme haftada 1 defa yapabileceğiniz uygulamalardan biridir. Çark çevirerek hediye kazanmak isteyenler her pazartesi çarkı çevirerek hediye kazanabilir. Bana ne var çark çevirme pazartesi günleri yenilenmektedir.

Vodafone Yanımda Girişi Yapamıyorum

Gendelde yaşayan sorunlardan biri olan Vodafone yanımda giriş yapamıyorum sorunu uygulamanın eski sürüm olmasından kaynaklanmaktadır. Uygulamayı telefondan silip tekrar yükleyerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulama Hilesi

Vodafone yanımda uygulaması bana ne var hilesi son günlerde pek çok kişi tarafından merak edilen sorulardan biri olmuştur. Genelde bedava internet kazanmak isteyenler vodafone yanımda bana ne var hilesi nasıl yapılır sorusunu merak etmektedir.

Uygulamada her hangi bir hile olmamasına karşın bedava internet kazanmak için ne yapabileceğinizi sizler için araştırdık. Genelde bazıları çarkı çevirirken internet bağlantısını kesmelerine rağmen bu yöntem pek işe yaramadığı kullananlar tarafından dile getirilmiştir.

Aslında bana ne var çarkı sadece aldatmaca vodafone size ne verecekse o ayarlanmıştır. Dikkat ettiğimiz kısımlardan biri genelde pazartesi ilk çarkı çevirenler internet kazanmaktadır. Çok sık genelen şikayetlerden biri ise devamlı hediye çeki verilmesi ve internet verilmemesi yönünde olmuştur.

Vodafone yanımda uygulamasını silip tekrar telefonuna yükleyenler uygulamanın bedava internet verdiğini söylemişlerdir. Ayrıca bildiğiniz yöntem ve taktikleri yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

 

Vodafone Yanımda Kullanımı İçin Şifre Nasıl Alınır?

Şifre almak için S yazıp 7000 e mesaj gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli midir?

Vodafone yanımda uygulaması aboneleri için ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır.

Vodafone Çarkı 2 Kere Çevirebilir miyiz?

Hayır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu