Türk Telekom

Türk Telekom Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? Bazı özel durumlarda arama dökümlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu durumlarda operatörünüzün sağladığı imkanlar son derece önemlidir.

Türk Telekom hattınız için arama dökümünüzü çıkarabilir ve dökümünüzü inceleyebilirsiniz. Hangimiz; zaman zaman tarife aşımına gitmiyor, bu yüzden de ay sonu standart paketimizin kat ve kat daha üstünde olan faturalar ile yüzleşmek zorunda kalmıyoruz ki?

Böyle bir durumla karşılaştığımızda öncelikli olarak abonesi olduğumuz operatörün müşteri hizmetlerini arıyor ya da operatörümüzün bize en yakın bayiliğine giderek, neden faturamızın çok yüksek geldiğini öğrenmeye çalışıyoruz.

Şayet Türk Telekom abonesiyseniz ve faturanız fazla geldiyse ‘arama dökümü ve konuşma dökümü’ çıkarabilir, son bir ay içerisinde kimlerle kaç dakika görüştüğünüzü, görüşmelerinizin faturanıza ne şekilde ve kaç TL olarak yansıdığını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom konuşma dökümü nasıl çıkarılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Arama Dökümü Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom Arama Geçmişi Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom arama geçmişi dökümü çıkarabilmenizin birden çok yöntemi bulunuyor.

Bunlardan ilki daha önce de dediğimiz gibi Müşteri Hizmetleri’ni aramak ve müşteri temsilcisinden mail yolu ile geçmiş aramalarınıza, bu aramaların fiyatına dair doküman talep etmek.444 1 444’ü arayıp, müşteri hizmetlerine bu talebinizi iletebilirsiniz.

İkincisi ise Türk Telekom bayiliğine gidip, arama geçmişi dökümü istemek.

Yukarıdaki iki yöntemle vakit kaybetmek istemiyorsanız, Türk Telekom’un kendi resmi sitesine tıklayabilir; Online İşlemler’e girip, geçmiş aramalarınıza ve aramalarınızın ücretlendirmesine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları teker teker takip ettiğiniz takdirde arama dökümüne kolaylıkla erişebilmeniz mümkün:

 • Öncelikle https://www.turktelekom.com.tr adresine giriniz.
 • Ardından sayfanın hemen sağ üst köşesinde yer alan Online İşlemler butonuna tıklayın.
 • Sonraki aşamada karşınıza çıkan kutucuğa telefon numaranızı ve online işlemler şifrenizi girin.
 • Daha sonra fatura işlemleri butonuna tıklayın.
 • Fatura işlemlerine girdiğinizde geçmiş ay içerisinde ne kadar internet kullandığınızı, kimlerle görüştüğünüzü ve çok daha fazlasını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Online İşlemler’e girerek, geçmiş aylara ait olan tüm faturalarınızı e-fatura olacak şekilde pdf formatında da görüntüleyebilme şansınız bulunuyor.

Fatura ve konuşma detaylarını görüntüledikten sonra Online İşlemler üzerinden geçmiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Arama Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim

Türk Telekom arama dökümü ve Türk Telekom konuşma detaylarını öğrenmek için her ay düzenli olarak fatura detaylarını ek ücret ödeyerek talep etmeniz mümkün. Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz e-posta adresinize konuşma ve mesajlaşma detaylarınızı talep edebilirsiniz.

Türk Telekom konuşma detaylarını geri dönük yasal olarak 6 ay boyunca incelemeniz mümkün. Geri dönük olarak son 6 aylık faturanızda konuşma tarifi saati ve konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Arama ve Konuşma Detaylarını Görüntüleme

Türk Telekom ayrıntılı fatura dökümünü isterseniz online işlemler menüsü üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Türk Telekom mobil müşterileri aşağıdaki adımları takip ederek rahatlık görüşme detaylarını inceleyebilir.

 • Türk Telekom online işlemlere giriş yapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

türk telekom arama dökümü

 • “Bireysel Müşteri Girişi” linkine tıklayarak telefon numaranızın başında sıfır olmadan girin daha sonra şifrenizi girerek oturumu açabilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız 9520’ye ŞİFRE yazıp SMS ile giriş şifrenizi alabilirsiniz.

türk telekom online işlemler

 • Online işlemler menüsüne giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan menüden faturalarım fatura detaylarını incele linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Türk Telekom Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Çok sık sorulan sorulardan biri ise Türk Telekom arama geçmişi nasıl silinir? Türk Telekom konuşma detayı silme ve gizleme sorularıdır. Türk Telekom konuşma detayları sadece hat sahibinin bilgisine sunulur ve herhangi bir mahkeme kararı yoksa kimse ile paylaşılmaz.

Yasal düzenleme ile arama, konuşma ve mesajlaşma detayları müşterilere geri dönük olarak 6 ay boyunca sunulması zorunludur. Online işlemelere girdiğinizde geri dönük faturalarını asla silinmez ve gizlenemez. Eğer sizin numaranızı ve şifrenizi başka biri biliyorsa konuşma dökümünüzü ayrıntılı olarak görüp inceleyebilir.

Vodafone Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Türk Telekom Hat Dokümanı Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom telefon nasıl alınır sorusuna cevap vermek gerekirse Türk Telekom görüşme detayları online işlemler yada müşteri temsilcisine bağlanarak kolaylıkla halledebilirsiniz. İşte Türk Telekom doküman sorgulama işlemi yapmanın yolları;

 • 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak fatura dökümünüzü talep edebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra 10 haneli T.C. kimlik numaranızı vererek mobil hattınızın dokümanını talep edin.
 • Müşteri temsilcisine ayrıntılı fatura dökümü talebinizi iletin dilerseniz her ay ayrıntılı fatura talep ederek faturalarınızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılı fatura talebi için her ay belli bir ücret alınmaktadır. Fatura detayları ister evinize isterseniz e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Arama Geçmişi Nasıl Öğrenirim

Bir çok kişinin sıkça sorduğu sorulardan biri de başkasının arama ve görüşmesini nasıl görebilirim sorusudur. Yasal olarak izinsiz olarak başkasının  arama dökümünü, mesaj dökümünü ve görüşme detaylarını görmeniz mümkün değildir. Ancak online işlemlere girerek başkasının görüşme detaylarını geriye dönük 6 ay boyunca inceleyebilir yada e-posta adresini düzenli olarak görüşme detaylarının gelmesini sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Arama Dökümü Nasıl Alınır

Türk Telekom arama dökümünü çıkarmak ve incelemek için online işlemlere girmek yada sisteme kayıtlı e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Online işlemler menüsünden ayarlar kısmına hangi e posta adresini girerseniz her ay düzenli olarak konuşma detayları bu adrese gider.

Ayrıca yazılı olarak adresinize her ay arama dökümünü talep edebilirsiniz. Dilerseniz Türk Telekom online işlemlere girerek arama dökümünün çıktısını almanız mümkün.

Türk Telekom Hat Dökümü Nasıl Silinir

Türk Telekom hat dökümü ve konuşma dökümü asla silinmez. Operatörler geriye dönük olarak arama, konuşma ve SMS dökümünü yasal zorunluluk olarak saklar ancak mahkeme kararı olmadan asla kimse hat dökümünüze ulaşamaz.

Türk Telekom arama dökümü ve hat dökümüne sadece hattın yasal sahibi aşağıdaki şekilde ulaşabilir;

 • Türk Telekom bayisine bizzat başvurarak
 • Türk Telekom müşteri hizmetleri olan 444 1 444 ya da 444 1 500 numarasını arayarak.
 • Türk Telekom internet sitesi ya da uygulaması üzerinden giriş yapıp fatura – kullanım detayları menüsünden telefon dokümanına ulaşabilirsin.

Bu yazımızda Türk Telekom Konuşma Dökümü nasıl çıkarılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Türk Telekom kullanıcıysanız; bildiğiniz diğer arama dökümü görüntüleme tekniklerini yorum kısmına yazarak, değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom arama dökümü, görüşme detayları ve mesaj detayları sorunuzu bize bildirebilirsiniz.

 

Türk Telekom Geriye Dönük Arama Detayları Ne Kadar Bir Süreyi Kapsar?

Detaylarınızı yasal olarak 6 ay geriye dönük şekilde inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hat Dökümüne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Türk Telekom bayisine giderek ya da müşteri temsilcisine bağlanarak dökümünüze ulaşabilirsiniz. Ayrıca hattınızın dökümüne Türk Telekom internet sitesi ya da mobil uygulaması ile de ulaşabilmeniz mümkündür.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

444 1 444 üzerinden bağlanabilirsiniz.

15 Yorum

 1. arama dökümünde elefon numarasının sadece son 2 hanesi görünüyor. tamamını nasıl görürüm

  1. Hat kendi üzerine ise müşteri hizmetlerini ara son 6 aylık görüşme dokümanı istiyorum de sana meil olarak hemen gönderir

 2. 2020 haziran ve temmuz aynin konusma dokumanini istiyorum email adersime. en kisa zamanda

 3. Fatura detayında numaralar tam gözüküyordu artık gözükmüyor ilgililere sesleniyorum heyy numaralar çıkmıyor ne anlamı kaldıki fatura detayının

 4. Neden sadece benim arama ve mesajlarım görünüyor?. Beni arayan ve mesaj atanların da numarası görünsün. Eskiden tüm gelen giden arama ve mesajlar görünüyordu. Hatta numarasını gizleyip de arayanın bile detayda numarası çıkıyordu. Yine eskisi gibi tam detaylı fatura dökümü olsun,lütfen!..
  Sadece benim aradıklarım değil…

 5. Merhaba gelen arama veya msjlar görünmüyor neden sadece türktelekomdan gelen msjlar görünüyor bide benim aramalarım

 6. Geçmiş dökumanlarda telefon numaralarının son iki hanesi var çom saçma numaraların tamamı görünsün lütfen acil lütfen

  1. Hat kendi üzerine ise müşteri hizmetlerini ara son 6 aylık görüşme dokümanı istiyorum de sana meil olarak hemen gönderir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu