reklam
Vodafone

Vodafone Faturalı Paketler ( Güncel Tarifeler )

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeleri

En uygun Vodafone faturalı tarifeleri; Vodafone sadece faturasız hat kullanıcıları için değil faturalı hat kullanıcıları için de yeni kampanyalar düzenlemektedir. Böylece Vodafone dünyası her geçen gün tarife çeşitlerini artırmaktadır.  Vodafone faturalı paketlerin avantajları ile Vodafone dünyasına adım atın ve Vodafone’un uygun fiyatlı paketleri sayesinde doya doya konuşun, mesajlaşın ve internetin keyfini çıkarın! Vodafone faturalı paketler ile uzun uzun konuşmanın, mesajlaşmanın ve 4.5G hızında internetin tadını çıkarın.

Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler )

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeleri

Vodafone, faturalı hat sahipleri için sunduğu cazip paketler ile sizlere uygun fiyat avantajları sunuyor. Ayrıca Vodafone faturalı hat sahipleri, Vodafone’un sunduğu kampanyalar ile bedava internet ve dakikalar da kazanıyor. Bizler de Vodafone faturalı tarifeleri için araştırdık ve derledik. Vodafone faturalı tarifelerdeki kullanım haklarınızı, kampanyaları ve paket abonelik ücretine dair her şeyi yazımızda bulacaksınız.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Simple paketleri:

Vodafone faturalı paketler arasından seçeceğin simple paketlerinin en büyük avantajı olan, internet kotanızdan yemeyen sınırsız Whatsapp kampanyası ile özgürce Whatsapp’ta mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Whatsapp uygulaması dışında kalan diğer uygulamalardan yapacağınız internet kullanımı aldığınız paketin kotasından düşüyor. Ayrıca WhatsApp’ın Sesli ve Görüntülü Arama hizmetleri de bu kapsama alınmıyor; yine kendi kotanızdan düşmeye devam ediyor. Vodafone’un sunduğu bu kampanya, sadece WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video gibi yaptığınız paylaşımlar dahil edilir.

Ayrıca Vodafone faturalı tarifeler Simple paketlerinden birisini satın almak için kredi kartını uygulamaya kaydet, faturan aylık olarak otomatik ödensin! Sen iptal etmediğin sürece de kullandığın tarifen her ay yenilenmeye devam ediyor. Ayrıca bu paketler için taahhüt ve paket aşımı da yok!

 • Simple XSmall: Bu paket ile her yöne 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 5 GB internetiniz oluyor. Paket için ödeyeceğin aylık ücret ise sen iptal etmediğin sürece 32 TL.
 • Simple Small: Paket içeriğinde her yöne kullanabileceğiniz toplam 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 10 GB internet veriliyor. Bu paket için aylık ödeyeceğiniz ücret 42 TL’dir.
 • Simple Medium: Vodafone Simple Medium paketi ile her yöne 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 15 GB internet hakkı veriliyor. Aylık kullanım ücreti sadece 52 TL.

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

Vodafone Red paketleri:

Vodafone faturalı tarifeler Red’lilere özel ücretsiz araç dezenfeksiyonundan Trendyol’da kargo indirimine kadar bir çok ayrıcalığı Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek kullanın. Ayrıca paketleri kullanmaya başladığınız sadece ilk aya özel 20 GB internet hediyeni Vodafone Yanımda uygulamasından almayı unutma!

 • Genç Red Sınırsız İletişim 20: Vodafone’un Genç Red Sınırsız İletişim 20 paketini seçtiğiniz takdirde tam 1000 DK konuşma, 250 SMS, 20 GB internetin avantajından yararlanın. Üstelik online’a özel ilk 3 ay 50 TL, sonraki 9 ay boyunca da 69 TL ödüyorsunuz.
 • Genç Red Sınırsız Sosyal 25: Vodafone’un sadece 26 yaş altına özel hazırladığı bu paketi seçerseniz her yöne 2000 DK konuşma, 250 SMS, 25 GB internet ile doya doya sosyalleşin. Online’a özel ilk 3 ay 72 TL, sonraki 9 ay ise aylık 99 TL ödeme avantajını da kaçırmayın.
 • Genç Red Sınırsız Video 30: Vodafone Genç Red Sınırsız Video 30 paketi ile 26 yaş altına özel hazırladığı paketi almak isterneseniz her yöne tam 3000 DK konuşma, 250 SMS, 30 GB internet ve yanında Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch gibi uygulamalarında geçerli sınırsız internet ile video keyfiniz bölünmesin. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 92 TL, sonraki 9 ay ise 129 TL’dir.
 • Red Sınırsız İletişim 20: Vodafone bu paket ile her yöne 1000 DK konuşma, 250 SMS ve 20 GB internetin yanında sınırsız Whatsapp ve Facebook Massenger mesajlaşması veriyor. Paket kullanım ücreti olarak da online’a özel ilk 3 ay 60 TL, sonraki 9 ay ise aylık 69 TL ödeyeceksiniz.
 • Red Sınırsız Sosyal 25: Vodafone Red’lilere özel hazırlanan bu paket ile her yöne kullanabileceğiniz 2000 DK konuşma, 250 SMS ve 25 GB internete sahip olun. Pakete 1 yıllık abonelik yaptığınız takdirde online’a özel ilk 3 ay 84 TL, sonraki 9 ay ise aylık 99 TL kullanım ücreti ödersiniz.
 • Red Sınırsız Video 30: Vodafone’un üst düzey Red paketi ile her yöne tam 3000 DK konuşma, 250 SMS ve 35 GB internetin yanı sıra 6 ay Amazon Prime da Vodafone Red’den! Bu paketin kullanım ücreti online’a özel ilk 3 ay 109 TL, sonraki aylar ise 129 TL’dir.

vodafone - m-tod

Vodafone Uyumlu paketler:

Vodafone faturalı tarifeler içerisinde bulunan Uyumlu Paketlerin “Akıllı devretme” özelliği sayesinde o ay içinde kullanmadığınız dakika, internet ve SMS’leriniz bir sonraki aya devrediyor! Sınırlı bir süre için, uyumlu tarifelere geçenlere özel “durma özelliği” sadece 3TL! Bunun yanında Vodafone TV Eğlence Paketine özel aylık 2 GB internet de Vodafone’dan size hediye! Bunların yanında sadece ilk ay geçerli 10 GB internet hediyeni de Vodafone Yanımda uygulamasından almayı unutma!

 • Genç Yeni Uyumlu 3GB: Vodafone’un sadece gençlere özel uyumlu paketini alırsanız aylık her yöne 1000 DK konuşma, 250 SMS, 3 GB internet ve yanında Sınırsız Whatsapp mesajlaşmanız oluyor. Tarife kullanım ücreti online’a özel ilk 3 ay 26 TL, sonraki aylarda ise aylık 37 TL oluyor.
 • Genç Yeni Uyumlu 13GB: Sadece gençlerin alabildiği bu avantajlı paket ile her yöne 1000 DK konuşma, 250 SMS, 13 GB internetle birlikte Sınırsız Whatsapp mesajlaşma sayesinde internetin keyfini doya doya çıkarın. Kullanacağınız bu tarifeye online’a özel ilk 3 ay 38 TL, sonraki aylarda ise 54 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Yeni Uyumlu 3GB: Vodafone’un bu paketini seçerseniz aylık her yöne 1000 DK, 250 SMS ile birlikte 3 GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk ay 10 GB da Vodafone’dan size hediye! Tarife kullanım ücreti online’a özel ilk 3 ay 30 TL, sonraki dönemde ise 37 TL oluyor.
 • Yeni Uyumlu 13GB: Vodafone’un bu paketini seçerseniz her yöne 1000 DK konuşma, 250 SMS, 13 GB internetin yanında ilk ay 10 GB hediye ile internetin tadını doyasıya yaşayın! Kullanacağınız bu tarifeye online’a özel ilk 3 ay 47 TL, sonraki 9 ay ise aylık 54 TL’ye sahip olun.
 • Süper Uyumlu+: Vodafone Süper Uyumlu+ paketini seçerseniz 7GB’dan 10GB’a internet seçenekleri arasından ihtiyacına göre en uygun tarifeni kendin oluşturabilirsin! Süper Uyumlu tarife içeriklerini sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden değiştirilebilirsin. Ayrıca unutma 10 GB hediyen Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Ayrıca bakınız:

Vodafone İnternet Paketleri 

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri 

Vodafone Bol İnternetli Tarifeler 

 

Vodafone 1 DK Konuşma Kaç TL?

Vodafone 1 dakika konuşma ücreti 1,23 TL dir.

Vodafone 1 SMS Kaç TL?

Vodafone 1 tane sms 88 kuruştur.

Vodafone Yeni Hat Kaç TL ?

Ortalama 350-400 TL arasındadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu