reklam
Vodafone

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

En Uygun Vodafone Konuşma Paketleri

En uygun Vodafone konuşma dakika tarifeleri; İnternet paketleri kadar konuşma paketleri de ilgi çekmektedir. Hepimizin bildiği gibi sıkça tercih ettiğimiz uygun fiyatlı operatörlerden biri de Vodafone dur. Vodafone konuşma dakika paketleri ile Vodafone dünyasına adım atın ve Vodafone’un uygun fiyatlı paketleri sayesinde tüm sevdikleriniz ile doya doya konuşun!

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri

Vodafone konuşma dakika paketleri ile ister Vodafone’lular isterseniz de diğer GSM operatörlerini kullanan sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile uzun uzun konuşmanın tadını çıkarın. Vodafone, faturalı veve faturasız hat sahipleri için sunduğu her yöne dakika konuşma paketleri ile sizlere uygun fiyat avantajı sunuyor. Ayrıca faturalı ya da faturasız hat sahipleri, Vodafone’un sunduğu kampanyalar sayesinde tüm operatörler ile özgürce konuşuyor.

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri Faturalı Tarifeler

Faturalı hatlara özel en cazip Vodafone Konuşma Dakika Paketlerini sizler için derledik.

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri:

 • Aylık 250 Dakika: Bu paket ile yurt içinde her yöne geçerli 250 dakika konuşmanı 30 gün boyunca kullanabilirsin. Bu paket tekrarlanmaz ve süre bitiminde otomatik olarak iptal olur. Paket ücreti ise: 7.15 TL.
 • Konuşturan Arama Asistanı: Vodafone’un bu paket sayesinde Vodafone’lularla sınırsız konuşmanın tadını çıkarın! Bu paket siz iptal etmediğiniz sürece her ay tekrarlanıyor. Paketi iptal etmek için Tarifem ve Paketlerim bölümüne girebilirsiniz. Bu pakete ödeyeceğiniz tutar 8.90 TL’dir.
 • Aylık 1000 Dakika: Vodafone Aylık 1000 Dakika ile yurt içinde, 30 gün boyunca her yöne arama yapabileceğin tam 1000 dakika konuşma hakkına sahip oluyorsun. Paket süresi bitince otomatik olarak iptal olur ve tekrarlanmaz. Paketin ödeme tutarı 10.10 TL oluyor.
 • Aylık 500 DK: Vodafone Aylık 500 DK paketi ile yurt içinde, 30 gün boyunca her yöne arama yapabileceğin tam 500 dakika konuşma alın. Bu paket, her fatura döneminde tekrar eder ve ücretlendirilir. Paketin aylık abonelik ücreti ise 5 TL’dir.
 • Her Şey Dahil Pasaport: Vodafone Her Şey Dahil Pasaport paketi ile mevcut tarifenizdeki internet, dakika ve SMS’lerinizi bulunduğunuz ülke ve Türkiye yönüne dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’deyken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yurt dışı kullanım için 49.90 TL’dir.Her Şey Dahil Pasaport 7 Gün Bedava! Bu paketi her fatura döneminde 4 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz!

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Vodafone Simple paketleri:

 • Simple Small: Paket içeriğinde her yöne kullanabileceğiniz toplam 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 10 GB internet veriliyor. Bu seçeneğin aylık ücreti ise 42 TL.
 • Simple Medium: Vodafone’un bu paketi size her yöne 1000 DK konuşma, 100 SMS ve 15 GB internet sunuyor. Aylık kullanım ücreti ise 52 TL.

vodafone sigorta aracılık şirketi kurdu - sigorta dünyası

Vodafone Red paketleri:

 • Genç Red Sınırsız Sosyal 25: 26 yaş altına özel bu paketi seçerseniz her yöne 2000 DK konuşma + 250 SMS + 25 GB internet + Günlük Sınırsız İnternet avantajını kullanın. Online’a özel ilk 3 ay 72 TL, sonraki 9 ay ise aylık 99 TL ödüyorsunuz.
 • Red Sınırsız Sosyal 25+5GB: Vodafone Red’e özel bu paket ile her yöne kullanabileceğiniz 2000 DK konuşma + 250 SMS + 30 GB internet veriyor. Paket ücreti olarak da online’a özel ilk 3 ay 84 TL, sonraki 9 ay ise aylık 99 TL ödeyeceksiniz.
 • Red Sınırsız Video 30+5GB: En üst düzey Red paketi ile her yöne tam 3000 DK konuşma + 250 SMS + 35 GB internetin tadını çıkarın. Bu paket ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 109 TL, sonraki 9 ay ise aylık 129 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Uyumlu paketler:

 • Yeni Uyumlu Bol DK: Bu paket ile aylık her yönü rahatlıkla arayabileceğiniz 1500 DK konuşma + 250 SMS hattınıza tanımlanır ve kullanmadığınız haklarınız sonraki aya devreder! Paketin kullanım ücreti ise taahhütlü olarak aylık 33 TL, taahhütsüz fiyatı ise aylık 53 TL.
 • Genç Yeni Uyumlu 13GB: Sadece gençlerin alabildiği bu paket ile aylık her yöne 1000 DK konuşma + 250 SMS + 13 GB + Sınırsız Whatsapp ile internetin keyfini çıkarın. Kullanacağınız bu tarifeye ise online’a özel ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay ise aylık 54 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri Faturasız Tarifeler

Faturasız hatlara özel en cazip Vodafone Konuşma Dakika Paketlerini sizler için derledik.

Vodafone Kolay Paketler:

 • Süper Kolay Paket 1500: Konuşması bol bu paket ile doya doya konuşun diye her yöne 1500 DK konuşma + 250 SMS kullanın. Paket 28 günlük kullanım ücreti 29 TL.
 • 3 Ay SuperKolayPaket 6000DK: Numarasını Vodafone’a taşıyanlara özel hazırlanan bu paket ile 90 gün boyunca kullanabileceğin tam 6000 DK konuşma + 1000 SMS + 5 GB internet hakkınız oluyor. Paket için ödemeniz gereken ücret ise 90 TL.

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri:

 • Doldur 1000 DK: Vodafone Doldur paket özelliği ile her yöne kullanabileceğin 1000 dakika konuşma içerikli pakete aylık 19 TL ile sahip olabilirsin. Paket tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerlidir ve tekrar etmez.
 • Cankurtaran 100 DK: Vodafone Cankurtaran 100 DK paketi ile bir gün geçerli Vodafone’lularla 100 dakika konuşma hakkını 4 TL’ye alabilirsiniz.
 • Büyük Seçim 250 DK: Vodafone ek paketi ile mevcut tarifenize ek her yöne 250 DK konuşma paketi tam 8 TL. Ayrıca bu paket iptal etmediğiniz sürece, paketiniz ile birlikte her ay yenilenir!
 • Büyük Seçim 500 DK: Vodafone ek paketi ile mevcut tarifenize ek Vodafone’lularla 500 DK konuşma paketi tam 12 TL. Ayrıca bu paket iptal etmediğiniz sürece, paketiniz ile birlikte her ay tekrar eder!
 • Dünya Paketi 60 DK: Vodafone dünya ile konuşma ek paketi ile pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne yaptıkları ve aldıkları tüm aramalar bu paket üzerinden düşer. Paket içeriğindeki arama süresi 60 DK olup 49 TL’dir.

Ayrıca bakınız:

Vodafone Faturasız Bedava İnternet 

Vodafone Yurtdışı Arama Paketleri ve Ücreti 

 

Vodafone Genç Red Sınırsız Sosyal Paketi İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekir?

Genç Red Sınırsız Sosyal Paketi 26 yaş altı kullanıcılara verilmektedir.

Vodafone Hat Ücreti Ne Kadar?

Hat ücreti 300-450 TL arasındadır.

Vodafone Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanabilirim?

0850 549 0 542 numarası aracılığı ile bağlanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu