reklam
Vodafone

Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Vodafone TV Nedir? Nasıl? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal; Vodafone kullanıcıların sevdiği hizmetlerden biri de Vodafone TV’dir. Vodafone, hizmet vermeye başladığı günden itibaren farklı hizmetlerle abonelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Vodafone, geliştirdiği teknolojiler ile her dönemde kullanıcılarına birbirinden avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye geneline geniş kullanım ağına sahip olan operatör son dönemlerde kullanıma açtığı Vodafone TV uygulaması ile de oldukça beğeniliyor. Birçok kullanıcısının anlık olarak TV izleme fırsatı bulduğu uygulama ile birçok farklı konumda seyir keyfi sunuyor.

Vodafone TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunulan Vodafone TV hizmeti geniş kapsamlı hizmet olanağı ile oldukça beğenilir. TV kanalı içerisinde birçok güncel dizi ve film seçeneği yer alır. Kullanıcıların kendilerine ait kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabileceği platform üzerinden günün her saati sayısız birçok içeriği indirmek ve izlemek mümkün olur. Vodafone TV servisine her bilgisayar ve laptop üzerinden ya da tablet ile kolayca bağlanmak mümkündür.

Vodafone TV uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmek ve cihaza yüklemek gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra Vodafone GSM numarası ve şifresi ile kolay bir şekilde giriş yapılır. Ardından gelen sayfadan kullanıcı koşullarını ve isteklerini kabul edip onaylamak gerekir. Sayfa içerisinden Bana Özel sekmesine gelerek buradan kullanıcılara özel olarak sunulan paketleri incelemek mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone TV Abonelik Paketleri 30 Gün Ücretsiz

Bir çok avantajlı seçenekler sunan bu TV uygulamasında istenilen bir çok farklı paketi tercih etmek de mümkündür. Kullanıcıların giriş yapmalarının ardından hatta tanımlanacak olan paketi 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmak da mümkündür. Paketin tanımlandığı gün itibari ile 30 gün geçerli olan bu ücretsiz hizmet kapsamında TV içerisinde herhangi bir kısıtlama yoktur ve kullanıcı istediği her içeriği kesintisiz bir şekilde izleyebilir. Hız testinden başarı ile geçen Vodafone TV, seyir esnasında donma yaşatmaz ve hemen her alandan muhteşem bir performans sağlar.

Vodafone TV Abonelik Paketleri

İster yetişkin olsun isterse çocuk herkesin rahatlıkla izleyebileceği vodafone TV için 3 tane abonelik paketi hizmete sunulmuştur. Bu paketler ise;

Vodafone TV Full Paket aylık 9.90 TL

Vodafone TV Red Paketi Ücretsiz

Vodafone TV Eğlence Paketi Faturalı Hatta Geçene Ücretsiz

Vodafone TV Full Paket

9,9 TL/Ay

 • Mobil internetinizden yemez.
 • En popüler TV kanallarına ek binlerce seç-izle film, çizgi film ve tematik video içeriği.
 • Canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği
 • Sinemadan sonra pek çok filmi her ay ilk kez siz izlersiniz.
 • Hiç bir taahhüt olmadan dilediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Vodafone TV Red Paketi

Red Tarifelerine Gelene Ücretsiz

 • Her ay 2 GB Vodafone TV data paketi hediye
 • En popüler TV kanallarına ek binlerce seç-izle film, çizgi film ve tematik video içeriği.
 • Canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği
 • Sinemadan sonra pek çok filmi her ay ilk kez siz izlersiniz.
 • Dilediğiniz zaman Full Pakete geçebilirsiniz.

Vodafone TV Eğlence Paketi

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelene Ücretsiz

 • Her ay 2 GB Vodafone TV data paketi hediye
 • En popüler TV kanalları
 • Canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği
 • Dilediğiniz zaman Full Pakete geçebilirsiniz

Vodafone TV Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Vodafone TV uygulaması birçok farklı avantajı ile kullanıcıların yüzünü güldürür. En büyük avantajı normal mobil cihazlarda bulunan internet limitine etki etmemesidir. Kullanılan internetler mobil hatta kalır ve Vodafone TV uygulaması kendi limitinden yer. Vodafone TV uygulaması kapsamında televizyonda yer alan her kanalı birebir canlı yayın süresi ile izlemek mümkündür. Film ve sinema filmlerinin yanı sıra normal TV kanalları da izlenebilir ve gerçek akış süresi içerisinde kullanıcılar seyirciler ile aynı anda içerikten haberdar olur. TV içerisinde birçok farklı kategorisinde binlerce yayın bulmak mümkündür. Her yaş grubuna uyan filmlerin yanı sıra çizgi filmler ile de çocukların kullanabileceği bir servistir.

Vodafone TV’yi Kimler Kullanabilir? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Vodafone TV uygulamasını her mobil kullanıcısı tercih edebilir.  Aylık ücretler dahilinde kullanılabilecek olan bu paket kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilir.  Giriş paketi ile başlayan süreç kullanıcıların beğenisine göre full paket seçeneklerine kadar genişletilebilir.

Vodafone TV Paketine Nasıl Abone Olurum

Vodafone Red tarifelerine geldiğinizde otomatik olarak Vodafone TV Red Paketi, diğer faturalı tarifelere geldiğinizde otomatik olarak Vodafone TV Eğlence Paketi aboneliğiniz başlar ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Vodafone TV Full Paket aboneliğinizi ise Vodafone TV uygulaması veya Vodafone Yanımda üzerinden istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

SMS ile Full Paket aboneliği başlatmak için:

TV DEVAM yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone TV uygulaması üzerinden abonelik başlatmak için:

 • Öncelikle Vodafone TV uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.
 • Vodafone TV uygulamasına Vodafone GSM numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Vodafone TV’yi Vodafone mobil internet bağlantısı üzerinden kullanıyorsanız uygulama sizi tanıyıp otomatik olarak açılacaktır.
 • Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada Kullanım koşullarını okuyup “kabul ediyorum” kutusunu işaretleyiniz.
 • Vodafone TV uygulamasındaki Bana Özel, Abonelik Paketleri menüsünden mevcut paketleri listeleyebilirsiniz.
 • Mevcut paketlerden kendinize bir abonelik paketi seçmeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden abonelik başlatmak için:

Ana menüde bulunan “Ek paket al” sayfası altındaki “Dijital Servisler” bölümünden Vodafone TV Full Paket aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Vodafone TV Bilgisayardan İzleme

Bir birinden güzel kanalar, dizler ve sinema filmleri içeren Vodafone TV bilgisayardan izlemek şu Vodafone TV kanalı giriş yapıp yetişkin ya da kullanıcı şekilde giriş yapmanız yeterlidir. Vodafone TV bilgisayardan izlemek için Vodafone abonesi olmanız gereklidir.

Vodafone TV Kanal Listesi 2023

Vodafone TV aboneliği alanların izleyebileceği binlerce bir birinden güzel kanal bulunmaktadır. Yeri ve yabancı bir kanal bulunan Vodafone TV de belgesel, sineme ve dizi kanallarını bulabilirsiniz. Ayrıca yetişkin ve çocuklara özel kanallar ile kişiye özel izleme listesi yapabilirsiniz.

vodafone tv kanalları

Vodafone TV Televizyonda İzlenir Mi

Vodafone TV kanallarını televizyonda, bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan 24 saat kadar geriye alarak izlemeniz mümkün. Eğer Vodafone ful paket abonesi olursanız internet paketinizden yemeden dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Vodafone TV Ücretli Mi

Vodafone TV ücretli servislerden biridir. Ancak Vodafone hattını taşıyıp faturalı red tarifelerinden birine geçenler her hangi bir ücret ödemeden Vodafone TV telefonundan ücretsiz olarak izleyebilir.

Vodafone TV Televizyondan Nasıl İzlenir?

Vodafone TV Paketi Nasıl İptal Edilir

 • Standart paketiniz varsa iptal etmek için IPTAL STANDART PAKET yazıp 8800’a gönderebilirsiniz.
 • Vodafone TV Full Paketinizi iptal etmek için IPTAL TV FULL yazıp 7000’e gönderin.

Eğer Standart paketiniz varsa iptal etmek için IPTAL STANDART PAKET yazıp 8800’a gönderebilirsiniz. Vodafone TV Full Paketinizi iptal etmek için IPTAL TV FULL yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone TV servisini kimler kullanabilir?

Servisten bütün Vodafone bireysel mobil aboneleri yararlanabilir. Vodafone Faturalıya gelenlere tarifesine göre Red veya Eğlence paketi otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. İsteyen aboneler Full Pakete geçiş yapabilir.

Full Paket satın almak için tahaahhüt vermem gerekir mi?

Full Paket taahhütsüzdür. Aydan aya ücretlendirilir, ve dilediğiniz zaman ceza ödemeden servisi iptal edebilirsiniz.

Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim?

iOS telefon ve tabletler için Apple Store’da, Android telefon ve tabletler için Google Play’de “Vodafone TV” yazarak uygulamayı bulabilirsiniz. Full Paket abonesi iseniz Vodafone TV’yi 2017 ve üzeri model Samsung akıllı televizyonlarda uygulamayı indirerek veya tv.vodafone.com.tr web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

Android cihazlar için tıklayın.

iOS cihazlar için tıklayın.

Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Eğer Standart paketiniz varsa iptal etmek için IPTAL STANDART PAKET yazıp 8800’a gönderebilirsiniz. Vodafone TV Full Paketinizi iptal etmek için IPTAL TV FULL yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Servis ücretlendirmesi nasıl yapılır?

Red Paketi ile Eğlence Paketi ücretsizdir ve Vodafone faturalı tarifelerine gelmeniz ile otomatik tanımlanır.

Full paket ücreti 9,9 TL olarak faturanıza “Vodafone TV” kaleminde yansıtılır. Faturasız hatlarda ise servisin aylık yenilenme tarihlerinde paketin ücreti bakiyenizden düşer.

Vodafone TV’yi WiFi bağlantısıyla izlerken ücretlendirilir miyim, ya da internet kotamı tüketir miyim?

WiFi üzerinden Vodafone TV servisini kullanırken, internet servis sağlayıcınızın size sunduğu servisin koşulları kapsamında ek ücret ödemek durumunda kalabilir, ya da internet kotanızı tüketebilirsiniz. Detaylar için wifi bağlantınızı sağlayan servis sağlayıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

Servisi kullanabilmek için gerekli cihaz veya hat ayarları nelerdir?

Servise abonelik alabilmek için hattınız 3G internet erişimine açık olmalıdır. Dilerseniz Online Self Servis üzerinden hat ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Servise aynı anda farklı cihazlardan erişebilir miyim?

Aynı anda en fazla 3 farklı cihaz üzerinden servise oturum açabilirsiniz.

Servisin görüntü kalitesi internet bağlantı hızından nasıl etkilenir?

Servis, görüntü kalitesini bağlantı hızınıza göre ayarlayarak videoları takılmadan daha akıcı bir şekilde izlemenizi sağlar. Bu sebeple, bağlantı hızınız ne kadar yüksekse elde edeceğiniz görüntü kalitesi de o kadar iyi olacaktır.

Vodafone TV Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma

Vodafone Cep Merkezleri, Müşteri Hizmetleri (Vodafone hattınızdan 542 ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00) ya da Vodafone live ile Vodafone TV müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone TV Nedir? Paketleri Kanalları ve Kullanıcı Yorumları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Vodafone TV kullanıcı yorumlarını okumak ve yorum yapmak için yorum kısmına kullanabilirsiniz.

 

Vodafone TV Uygulaması İnternet Harcar mı?

Vodafone TV Uygulaması kendi paketinden internet harcar yani telefonunuzda olan internet paketinizden yemez.

Vodafone TV Abonelik Paketleri Nelerdir?

Paket içerisinde; Vodafone TV Full Paket, Vodafone TV Red Paketi, Vodafone TV Eğlence Paketi bulunmaktadır.

Vodafone TV Uygulaması Bilgisayardan İzlenir mi?

Evet.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

5 Yorum

 1. Vodafone Tv Eğlence Paketi Numara taşıma yöntemiyle ücretsiz veriliyor. Ama Full paket almaya yönlendiriyor. Hiçbir şekilde Tv, Film, Belgesel vs. açamıyorsunuz. Durumu müşteri hizmetlerine ilettim. Kayıt açtılar sonuç ne olacak bakalım. Göreceğiz…

  1. Müşteri hizmetleri dedi ki; Vodafone Tv Eğlence Paketi kaldırılmış. İnanılmaz bişey, kaldırılan kampanya paket içeriğini nasıl müşterine tanımlıyorsun. Ben geçiş yaptıktan bir süre sonra kaldırıldı ise insan bir bilgi mesajı gönderir. Aşırı dercede amatör bi iş.

 2. Dizilerin sezonları nı izledikçe diğer sezonlar açılıyordu 4 sezondan sonrasını vermedi nasıl verir acaba bileniniz varmı

 3. 40 dk hatta bekledim ama yine de ulaşamadım. Ne paketi Vodofone yaklaşilmaz bile.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu