Vodafone

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır? Bakiye sorunu yaşadığımızda TL transferi imdadımıza yetişmektedir. TL transferi ile iletişiminize ara vermek zorunda kalmadan konuşmalarınıza devam edebilirsiniz. Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız, TL bakiyeniz bittiğinde sevdikleriniz size lira transfer edebilir ya da iletişimi kesilmesin istediğiniz sevdiklerinize lira transfer edebilirsiniz. Vodafone faturasız hat servisleri arasında yer alan Cep Lira Transfer servisi ile, dilediğiniz anda, dilediğiniz yerde, dilediğiniz Vodafone faturasız hat kullanıcısında TL gönderebilir ya da alabilirsiniz.

Vodafone Hat Fiyatları

Vodafone Cep Lira Transfer Servisi

Vodafone cep lira transfer servisi, bireysel Vodafone faturasız hat kullanıcıları içindir. Bu servis ile, diğer Vodafone faturasız hat sahiplerine TL transfer edebilir ya da size göndermeleri için TL talebinde bulunabilirsiniz. Vodafone cep lira transfer servisi ile TL göndermek için 7000’i aramanız gerekmektedir. Faturasız hat sahiplerine yapacağınız TL transferi işlemlerini, dilerseniz Vodafone mobil uygulaması ve Online Self Servis üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Cep Lira Transfer servisi ile tek seferde en az 1 TL ve en fazla 20 TL gönderebilirsiniz. Bir ay içerisinde gönderebileceğiniz maksimum TL tutarı ise 100 TL’dir. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyorsanız, dilediğiniz Vodafone faturasız hat sahibine kolayca lira transferi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, lira transferi yapabilmeniz için aboneliğinizin üç ayı doldurmuş olması gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödemeye Açma ve Kapama

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır Faturalı ve Kontör

Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmıyorsanız, 7000’i arayarak da TL transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Transfer edilen liralar farklı bir Vodafone faturasız hatta transfer edilememektedir.

Vodafone TL Transfer SMS ile Nasıl Yapılır

En çok merak edilen sorulardan biri ise mesaj ile tl transferi yapılır mı sorusudur. Vodafone mesaj ile tl transferi yapılmamaktadır. TL göndermek için Vodafone Yanımda ve Vodafone Online İşlemler menüsü üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir.

  • Lira gönderirken hattınızda mutlaka 6 tl bakiye kalması gerekli
  • İşlem başına 2 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Tek seferde en az 1 tl en fazla 20 tl gönderebilirsiniz
  • Aylık toplam tl gönderim üst sınırı 100 tl
  • 10 tl üstü gönderimlerde aktif kullanım süresi uzar

Vodafone TL Transferi En Az Ne Kadar

Vodafone TL transferi yapmak için en az 3 aylık Vodafone abonesi olmanız gereklidir. Başka bir Vodafone müşterisine TL transferi yapmak için faturasız hat kullananların hatlarında en az 6 TL olması gereklidir. Vodafone müşterileri en az 1 TL en fazla 20 TL gönderebilirler. Bir takvim ayı yani 30 gün içerisinde en fazla 100 TL toplam transfer yapabilirsiniz.

Vodafone TL Transferi Ücretli Mi

Vodafone TL transfer işlemi ücretli servislerden biridir. Her TL transfer talebinde sizden 2 TL işlem başına ücret alınır.

Vodafone tl gönderme nasıl yapılır hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

Vodafone TL Transferi İçin Kaçı Aramalısınız?

Vodafone TL transferi için 7038 i arayabilirsiniz.

Vodafone TL Transferinde En Fazla Kaç TL Gönderilir?

Vodafone TL transferinde en fazla 20 TL transfer edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır, ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu