reklam
Turkcell

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 30 GB bedava internet kampanyası; Kampanya denilince akla ilk internet kampanyası gelmektedir. Turkcell internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sizlere 12 ay kalma sözünü vererek 1 ay boyunca hediye 30 gb internet kazanabilirsiniz. Yaptığı kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell hem yeni aboneler kazanmak hemde elinde aboneleri korumak için en fazla bedava internet veren operatörlerin başında gelmektedir.

Turkcell bedava internet 2023 yılında dolu dizgin şekilde kampanyalarına devam ederek İlk Ay Fayda Kampanyası adını verdiği bu pakette sizlerde 30 gb hediye internetiniz hemen alabilirsiniz. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya detayları yazımızda.

Sizlere bu yazımızda Turkcell 30 gb internet bedava kampanyası hedi internet kazanma yollarını anlatmaya çalışacağım. Ayrıca dilerseniz bu linke tıklayarak Turkcell Bedava İnternet kampanyalarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Turkcell 30 GB İnternet Bedava Kampanyası

Yılın ilk kampanyası olan ilk ay fayda kampanyası detayları ise;

  • 30GB paketi 22.01.2020 tarihinde lanse edilmiştir.
  • Turkcell Bireysel faturalıda 12 ay kalma sözü veren abonelere bulundukları pakete göre 1 ay kullanabilecekleri 10,20,30 GB paketi sunulacaktır.
  • Erken iptal durumunda, 10GB paketi için 39TL, 20GB paketi için 49TL, 30GB paketi için 59TL cayma bedeli yansıtılacaktır.

İlk Ay 10 GB paketi alabilecek paketler;

  • Turbo Fırsat, Turbo Avantaj, Turbo Eko, Turbo Fırsat Plus, Faturalı 2 GB Plus, Akıllı 2GB, Turbo Yeni 2 GB, Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo 1 GB.

İlk Ay 20 GB paketi alabilecek paketler;

  • Turbo Star, Turbo Konfor, Turbo Plus, Turbo Hoş Geldin, Turbo Hepsi Eko, Turbo Ekstra, Faturalı Midi Plus, Turbo Mini, GNÇ Fırsat, Turbo Midi, Turbo Fırsat Super, Turbo Maksi, Faturalı Fırsat Midi, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı 3GB, Faturalı 3 GB Plus.

İlk Ay 30 GB paketi alabilecek paketler; 

  • GNÇ Plus, Platinum Avantaj, GNÇ Süper, Platinum Maksi, GNÇ Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Avantaj, Platinum Hoş Geldin, GNÇ Star, Turbo Süper, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Akıllı Maksi, Platinum 15, Lifecell Akıllı Midi, Platinum 10, Lifecell Fırsat Midi, GNÇ 4 GB, Lifecell Fırsat 9GB.

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

İlk ay fayda kampanyası 30 gb bedava internet kampanyasına atılmak için  FIRSATGB yaz 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Dijital Opratör uygulaması, Turkcell mağazaları ve Turkcell iletişim numarası olan 532 ya da 0532 532 0000′ den katılabilirsiniz.

İlk Ay Fayda Kampanyasına Kimler Katılabilir

İlk ay fayda kampanyası 30 gb hediye internet bütün Turkcell bireysel faturalı hat sahiplerinin katılımına açıktır. Ön ödemeli hazır kart sahipleri bu kampanyaya katılamazlar. Hediye interneti almak için 12 ay taahhüt vermeniz gerekir.

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan

İlk Ay Fırsat Kampanyası Nasıl İptal Edilir

IPTAL FIRSATGB yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz. Sadece 1 aylık bedava internet verdiğinizde kampanya yenilenmez. İptal işlemi gerçekleştirildiğinde internet haklarınız paketin bitişine kadar kullanıma açıktır.

İlk ay fayda kampanyası 30 gb bedava internet hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Turkcell İlk Ay Fayda Kampanyasına Faturasızlar Katılabilir mi?

Faturasız hat sahipleri bu kampanyaya katılamazlar.

Turkcell İlk Ay Fayda Kampanyasını Nasıl Yapabilirim?

FIRSATGB yaz 2200’a göndererek ilk ay fayda kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hattan Faturasıza Geçiş Kaç Gündür?

En fazla 4 gündür.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

3 Yorum

  1. Yeni geçtim turkcele 30 GB hediye olmadı süresimi bitti acaba eksik veya hatalı diyor doğruda yazıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu