reklam
Turkcell

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Turkcell Bedava İnternet 2023; Turkcell, kaliteli hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Bedava internet kampanyaları veren operatörlerden biri de Turkcelldir. Yeni çıkan tüm kampanyaları aboneleri tarafından son derece ilgi gören Turkcell, 2023 yılında da ücretsiz internete girebilmenize olanak tanıyan cazip kampanyaları ile gündemde kalmaya devam ediyor.

İnternette bol bol zaman geçirmekten hoşlananların yoğun bir rağbet göstereceği Turkcell bedava internet paketleri arasında 5GB ücretsiz internet bile yer alıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell’in en popüler ve en çok kazandıran kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bedava internet kazanma 2023 yılındaki güncel kampanyaları sizinle paylaşmak istiyorum. Bedava internet kazanma yolları nelerdir, turkcell bedava internet Bip kampanyanlar detayları ise;

Turkcell Tam Destek Paketi

Turkcell corona virüs nedeni ile işsiz kalan iş yeri kapanan kişilere tam destek kampanyası yapmıştır. 6 ay boyunca 9TL’ye 4 Hafta geçerli 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS içeren Tam Destek Paketini almak için Dijital Operatör üzerinden taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Eğer sizde işiniz kaydetmiş, gelir kaybına uğramış kişilerdenseniz 9 TL 7 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS alabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız abonelerin katılımına açık olan bu kampanyadan yararlanmak için Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvuru yapılabilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Kampanyasından yararlanmak için;

Eksik gün nedeni: Mart 2023 ya da Nisan 2023 aylarında eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 ya da 29 olarak girilmiş olan müşteriler
İşten çıkış nedeni: Mart 2020 sonrası bir tarihte işten çıkış nedeni olarak 5, 15, ya da 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya yalnızca evrak sahibinin, hattın yasal sahibi olan müşteriler katılabilir.

Gerekli Koşulları sağlayan tüm müşterilerin katılımı açıktır. Bu paketi ayrıca Tam Destek Paketi yazarak 2200’a SMS göndererek satın alabilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Paketi ( 9 TL’ye 7 GB,1000 DK, 250 SMS)

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemek amacıyla yeni hat alan abonelerine 5GB hediye internet veriyor.

Üstelik bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Yeni hat hediyenizi hemen kullanmak istiyorsanız, hattınız açıldığından yani aktif edildikten sonra akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelmeli,  HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye mesaj yollamalısınız.

Böylelikle sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü yüklemelerde 3 ay boyunca geçerli olan 5GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yeni hat alan yada hattınız Turkcell’e taşıyan tüm abonelerin katılabileceği HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılmak HOSGELDİN5GB yazarak ücretsiz olarak 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Talebiniz alındıktan sonra Hoş Geldin 5 GB bedava internet ile beraber 500 dakika, 100 SMS Bip’de geçerli 1 GB daha yüklenecektir. Hattınız aktif olduktan sonra 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile internet siteleri üzerinden yada sosyal medya gördüğünüz Tukcell şansa reklamlarını tıklayarak bedava 1 GB ve 2 GB internet kazanabilirisiz.

Turkcell şansa tıkla reklamlarını tıkladığınızda karşınız çıkan 6 tane emocan dan birini tıklayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Şansa tıkla reklamlarını haftada 1 defa tıklayarak hediye internet kazanabilirsiniz. Reklamları görmek ve bedava internet kazanmak için bizim sitemizde gördüğünüz Turkcell şansa tıkla reklamlarını gördüğünüzde reklama tıklayarak hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamları yıl sonuna kadar başlatılan bir kampanyadır. Haftada 1 defa tüm Turkcell faturalı ve faturasız abonelerin katılımına açıktır. Şansa takıla hakkında ayrıntılı bilgi için Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz bu kampanyada en az 2 en fazla 5 kişilik ekip kurduğunuzda ekip arası ücretsiz konuşma ve her ay 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve aileniz ile ekibinizi kurduktan sonra hem bedava internet kazanır hemde bedava konuşabilirsiniz.

Turkcell biz ekip kurma işleminde Difital Operatör uygulamasına giriş yaparak edip kurabilir yada sevdiklerinizi ekibe dahil edebilirsiniz. Ayrıca ekip arasında internet paylaşımı yapabileceğiniz gibi ekibe dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB bedava internet hediye edilecektir. Turkcell biz hakkında ayrıntılı bilgi için Turkcell Biz Nedir? Biz Ekip Ekip Nasıl Kurulur yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava İnternet

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası kapsamında faturasız hat sahipleri www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden hatlarına yükledikleri kadar TL kazanırlar.

Yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan yaralanmak isteyen faturasız hat sahipleri kredi kartları ile hemen TL yüklemeleri yeterlidir. Yüklediğiniz kadar hediye TL internet paketi olarak kullanmanız mümkün.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dijital 2 GB bedava kampanyası ile Turkcell dijital operatör uygulaması hesabınıza giriş yaparak kredi kartı yada banka kartı ile her hangi bir paketi satın alan tüm faturasız hat sahiplerine 2 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell bedava internet kazanmak için hemen hesabımın uygulamasına giriş yaparak her hangi paketlerden birini almanız yeterlidir. 2 GB bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paket alımından sonra hediye 2 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bizce kadınlara yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. Kadınların aradığı tüm konuları bulabileceğiz bizce uygulamasını telefonuna indirip bizce kupon biriktirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek kural uygulamaya her gün giriş yapmaktır. Günlük giriş yaparak kazandığınız kuponlar ile anında bedava internet kazanırsınız.

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Günlük tek kupon kazanma hakkınız bulunmaktadır. Uygulamayı telefonunuzdan silmedikçe her ay kazanırsınız.

Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Bedava İnternet

Bip kullana kazan kampanyasından BİP yıldızı olup bedava 1 ve 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmanız gereklidir.

Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP YILDIZLARI kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. İster sevdiklerinize mesaj atın isterseniz grup kurarak mesajlaşın. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 hedeflerine ulaştığınızda hediye internet hattınıza tanımlanır.

Bip yıldızı olup kazanmak için hemen BİP yıldızları kanalı takip ederek bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2023 yılında ilk yaptığı kampanyalardan biri olan ilk ay fayda kampanyası ile 30 gb bedava internet vermektedir. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanyada 12 ay kalma sözünüze 30 gb hediye internet anında hattınıza tanımlanacaktır.

30 GB hediye internet almak isteyen bireysel tukcell aboneleri bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e mesaj atmaları yeterlidir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell 30 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell hediye havuzu ile anında herkese 1 GB internet veriyor Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye havuza giriş yaptığınızda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır dilerseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir yada siz kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ayrıca süpriz hediyeler ve kampanyalar ile sizlere haftalık 5 GB ücretsiz internet vermektedir. Birbirinden güzel kampanyalar sunan hediye havuzuna mobil cihazından giriş yaparak sizde anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı yada faturasız paket kullanan ama her hangi bir taahhüt yada kontratı bulunmayan Turkcelliler 12 ay kalma sözüne her ay 2 GB bedava internet kazanıyor.

Her hangi Turkcell kontratlı paketlerden birine geçiş yaptığınızda otomatik olarak hattınıza her ay 2 GB bedava internet tanımlanır ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Eğer her hangi bir kontratlı pakete dahil değilseniz hemen Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yada Turkcell mağazalarına giderek kontratlı paketlerden biri geçiş yapmanız yeterlidir.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Sadece bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan bu kampanya dahilinde 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell hediye internet paketini kazanmanız için Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 8GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB Plus ya da Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini turkcell.com.tr adresi üzerinden ya da Dijital Operatör Uygulaması’na grip kredi kartınızla veya banka kartınızla satın almanız gerekiyor.

Bu iki yöntemle paket satın aldığınızda hattınıza 1 ay süreli 1 GB internet anında yükleniyor.

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet

Yalnızca yeni TURKCELL abonelerinin faydalanabileceği kampanya, son 3 ay içerisinde Turkcell Rahat Tarife’ye hattını taşıyan ya da son 3 ay içerisinde yeni bir hat alıp, paketini Rahat Tarife olarak seçen kişilere her ay 1 GB internet hediye edilmesini içeriyor.

Rahat Tarife’ye geçenlerin 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri bu kampanyadan her ay faydalanmak için her ay paket almanız gerekiyor.

Aksi halde paket alana kadar aylık 1 GB internet hattınıza tanımlanmıyor.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası

BİP kullanıcılarına özel bu kampanyaya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Kampanyanın size sunduğu 1 GB interneti hemen kullanmak için BİP Uygulaması üzerinden KİM 1GB İster Yarışması’na katılmalısınız.

BİP kullanmıyorsanız; Google Play Store ya da Android Store üzerinden uygulamayı cihazınıza kolaylıkla birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.

  • Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası:

Yalnızca Paycell kart kullanıcılarına özel olan kampanyadan yararlanıp, toplamda 3GB ücretsiz internetinizle doyasıya internete girmek adına Paycell kartınızla 50 TL’lik yükleme yapmalısınız.

Her 50 TL ve üstü yüklemenizde bu kampanyadan tekrar yararlanabilmeniz mümkün!

Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava İnternet

Paycell kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanya olan bu kampanya dahilinde kartınızla yaptığınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınızda hattınıza Turkcell tarafından 500 MB internet tanımlanıyor.

Hemen size en yakın Turkcell mağazasından ya da turkcell.com.tr üzerinden kartınızı alabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB haftalık olarak yapılan bu kampanyada belirlediğiniz takımların maçlarında atılan her gole karşılık 1oo MB internet kazanabilirsiniz. Maç gol olmazsa bile 100 MB kazanacağınız bu kampanyada ne kadar çok gol o kadar fazla bedava internet demek.

Ücretsiz olarak her gole 100 MB yarışmasına katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve belirlediğiniz maçları takip etmek kalıyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Her Gol 100 MB” linkine tıklayıp maç seçmeniz yeterli. Unutmayın ne kadar çok gol o kadar fazla bedava internet demek.

İster faturalı isterse faturasız olsun bütün Turkcell abonelerine açık olan “Her Gol 100 MB” yani Goller Cepte uygulaması her hafta pazartesi yenilir. İnternetiniz bittiğinde yada yetersiz kaldığında goller cepte oynayarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte 500 MB Bedava İnternet

Tuttuğun takıma özel olarak hazırlanan goller cepte taraftar uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde anında 500 MB hediye internet veriyor.

GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirebilirsiniz. Ayrıca goller cepte uygulamasına arkadaşınızı davet ederseniz hem siz hemde arkadaşınız ek 500 MB internet kazanacaktır.

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5GB İnternet

 Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve ödemeniz gerçekleştiğinde 5 GB ücretsiz hediye internet kazanabiliyorsunuz.

GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yalnızca GNÇ’li gençlere özel olan bu kampanyası, hem eğlenebilmenize hem de ücretsiz internet kazanabilmenize öncülük ediyor.

Bedava internet kazanmak istiyorsanız, öncelikle telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemelisiniz.

Ardından ÇATLAT’a tıklamalı, karşınıza çıkan 2 adet yumurtayı çatlatmalı yani kırmalısınız.

Hediye interneti kullanmak istediğin haftanın 2 gününü uygulamada belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu iki günde tekrar ÇATLAT uygulamasına girmeli, yumurtaları kırmalısınız.

Böylelikle TURKCELL tarafından sizin hattınıza kısa bir süre içerisinde tanımlanan internetleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Son 1 yıl içerisinde Dergilik Uygulaması’na hiçbir şekilde girmeyen ya da ilk kez bu uygulamayı kullanacak olan kişilerin yararlanacağı bu kampanya sayesinde 1 hafta geçerli olan 1 GB internet kullanabilirsiniz.

1 GB mobil internet hediyenizi kazanmak için Dergilik Uygulaması’nı hemen akıllı cihazınıza indirmelisiniz.

Uygulamaya girer girmez hattınıza yüklenen interneti 1 hafta içinde harcamalısınız.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet ihtiyacı olanların merak ettiği sorulardan biride Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusudur. Turkcell bedava internet yapmak için rahat paket tarifesindeki müşteriler fatura ödemelerini Paycell ile ödediklerinden 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Eğer sizde “Rahat Paker” tarifesinde iseniz faturanızı Paycell ile ödeyerek her ay 1 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Kazan Kazan kampanyasına katılarak internet paketiniz bittiğinde ek paket satın almak yerine Kazan Kazan yarışmasında sorulara cevap vererek internet sahibi olabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden Kazan Kazan kanalına abone olarak her doğru cevaba 1 GB yanlış cevaba ile 500 MB kazanırsınız. Her soru için sizden 5 TL ücret talep edilmektedir. Ek paket satın almak yerine dilerseniz bu yarışmaya katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2023 güncel listesinin sizinle paylaşmak istiyorum. Turkcell bedava internet veren uygulamaları telefonunuza indirerek bedava internet kazanmanız mümkün.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell yaani arama motorunu kullananlar aylık 1 GB bedava internet kazanıyor. Yani arama motoru uygulamasını telefonunuza indirip kurulum yaptıktan sonra sadece 1 ay değil kullandığınız süre boyunca hattınızda 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Arama motoru olarak yaani üzerinde arama yaparak ve yanni arama moturunu kullanarak hediye internet kazanırsınız. Uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz sürece her ay 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Kampanyaya katılmak için yani uygulmasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Sizde arama motoru olarak yanni kullanarak hediye internetinizi her ay alabilirsiniz.

Turkcell uygulamalarını kullanarak bedava internet kazanmak için ayrıntılı olarak bilgi veren yazımızı incelemek için linke tıklamanız yeterlidir. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2023

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapman gereken ise Dijital Uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan kutusuna tıklayarak bedava internet kazanabiliyorlar. Her hafta salla kazan yaparak 10 GB kadar haftalık bedava internet hediyesini alabilirsiniz. Salla Kazan hakkında ayrıntılı bilgi almak Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

turkcell bedava internet kazanma

Turkcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız 2023

Turkcell faturalı yada faturasız hat sahiplerine yönelik yaptığı bedava internet kazanma kampanyaları belli dönemlerde güncellenerek yenilenmektedir. Sizlere yukarıda verdiği Turkcell bedava internet faturalı abonelere için olduğu gibi bazı kampanyalar sadece faturasız hat sahiplerine yönelik olmaktadır.

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları

Turkcell Salla Kazan Ramazan Kampanyası

Turkcell Ramazan ayına özel olarak hazırladığı bu kampanya ile hem bedava internet veriyor. Salla kazan kampanyası kapsamında salla kazan yaptığınız ister kazandığınız bedava internet paketini sevdiklerine hediye edebilirsiniz. İsterseniz kendiniz kullanabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca geçerli olan salla kazan arkadaşına hediye kapmayasında eğer kazandığınız bedava interneti arkadaşınıza gönderirseniz ek salla kazan hakkı kazanırsınız. Haftada 2 defa salla kazanmak için sizde hemen dijital operatör üzerinden salla kazan yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Salla Kazan Paylaş Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bedava internet kazanmak için sizlere en güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Ayrıca Turkcell bedava internet bip ile kazanmak için bip uygulamasını indirerek güncel yarışmalara katılarak hediye internet kazanmanız mümkün.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet kampanyaları 2023 yılı katılım şartlarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Şu an ya da daha önce dahil olduğunuz kampanyaları yorum kısmında bizimle paylaşarak, Turkcell abonesi takipçilerimize önerilerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Kaç GB Veriyor?

Turkcell salla kazan kampanyası ile 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi Nasıl Yapılır?

HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gündür?

Çarşamba.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu