reklam
Turkcell

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan

GNÇ Challenge TV

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan; Turkcell, abonelerinin ihtiyaçlarını düşünerek hep bir adım sonrası için yeni planlamalar yapmaktadır. Özellikle Bedava internet veren operatörler her zaman daha çok tercih edilmektedir. Turkcell Challenge TV’de paylaştığın challenge videoları arasında kendini göster! En beğenilen ol! Turkcell hediye interneti yakalama şansını kaçırma!

Turkcell Superbox Nedir? Paketleri, Fiyatı ve Müşteri Yorumları

Challenge TV Nedir?

Hemen Turkcell Challenge TV’ye videonu çek, yükle ve hediyeler kazanmaya başla! Peki bu Turkcell Challenge TV nedir diye bakacak olursak; aslına GNÇ uygulaması içinden kolayca ulaşabileceğin bir video paylaşım platformu olan Challenge TV üzerinden belirli aralıklarla bir challenge başlatılarak duyurusu yapılıyor. Sizler de buraya abone olarak duyurulardan haberdar olabilir ve ister challengeları yaklayarak bu platformda paylaşabilir; isterseniz de serbest atış ile kendini gösterme şansına sahip olabilirsin.

GNÇ Bedava İnternet ( 2 GB ) 

Sosyal medya platformu olarak video paylaşabileceğiniz Challenge TV üzerinden, Turkcell’in sizler için hazırladığı challengeları yaparak, en çok izlenen ve en beğenilen siz olun ve challengeların başında duyurularak dağıtılacak olan büyük ödülleri kazanma şansını yakalayın. 26 yaşın altında olan herkes Challenge TV’ye girerek haftalık olarak paylaşılan challengelara katılabilir, videolarını platformda paylaşabilir.

turkcell şimdi challenge zamanı bedava i̇nternet kampanyası!

Turkcell Challenge TV Nasıl Kullanılıyor?

Turkcell’in 26 yaş altındaki kişiler için hazırladığı bu platforma sadece GNÇ uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Challenge TV’ye giriş yapabilmen için ilk önce cep telefonunun uygulama mağazası üzerinden GNÇ uygulamasını indirmen gerekiyor. Uygulamaya girdikten sonra Hızlı Giriş ile Challenge TV’ye gelebilir ve bu platforma yüklenen videoları görmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca başlatılan kampanyaları, challengeları ve challenge kazananı için verilecek olan Turkcell hediye interneti görebilirsin. İstersen Turkcell’in ödüllü challengelarına katılabilir istersen de kendi challenge’ını başlatabilirsin. Bunun için ise uygulamaya giriş esnasında senden istenen bilgileri doldur ve ardından da kullanıcı sözleşmesini onaylayarak kolayca Challenge TV’nin tadını çıkarmaya başla

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 

Şunu hatırlatmak isteriz ki uygulamaya giriş esnasında vereceğin bilgilerin doğruluğu, Turkcell hediye interneti kazandıktan sonra bunlara sahip olman ve sana ulaşması için oldukça önemli!

GNÇ Challenge TV Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Turkcell’in bu platformuna girmeniz ve challengelara katılmanız için Turkcell müşterisi olmanıza gerek yok! Hangi GSM operatörünü kullanırsanız kullanın fark etmeden, GNÇ Challenge TV’nin tadını çıkarabilirsin.

Challenge TV’ye giriş yapabilmek için ilk önce GNÇ uygulamasını telefonuna indirmeli ve giriş yapmalısın. Uygulamayı açtıktan sonra da Challenge TV sekmesine gelerek yüklenen videoları izlemeye başlayabilirsin.

Bu platforma video yüklemek, Turkcell tarafından duyurulan ve kazanan kişiler için verilen Turkcell hediye interneti yakalamak için ise “Sen de Challenge’a Katıl” butonuna tıkladıktan sonra “Hızlı Giriş” ekranından ilk adımı atarak, Turkcell tarafından istenilen bilgileri doldurabilir ve kullanıcı sözleşmesini onayladıktan sonra sen de videonu yükleyerek yarışa katılabilirsin.

GNÇ uygulaması üzerinden giriş yapabileceğin bu platforma yükleyeceğin videoların tarzı ve içeriği de tamamen sana bağlı! İstersen daha önceden Turkcell tarafından duyurusu yapılan “Meydan okuma” videolarını yükleyebilir istersen de kendi isteğin doğrultusunda videoları paylaşabilirsin. Ancak şunu hatırlatmak isteriz ki videolarda kullandığın müziklerin telif haklarına da dikkat etmelisiniz. Eğer video içeriğindeki videolar telif hakkına giriyorsa paylaştığın bu videolar, maalesef platform üzerinden kaldırılır.

Eğer video içeriğinde ne paylaşman gerektiğini ve nasıl bir video beklendiğini bilemiyorsan da her challenge özelinde ne yapman gerektiğini anlatan veya callenge’ın nasıl yapıldığını gösteren kısa bir tanıtım videosu sisteme yüklenerek sizinle paylaşılıyor. Bu videoları da Challenge TV içerisinde kolaylıkla bulabilirsin. Ayrıca challenge başlamadan önce de challenge’ın nasıl yapılacağını anlatan bilgilendirme mesajları da Turkcell tarafından paylaşılıyor.

Bu platform üzerine yükleyeceğin videolar için en fazla 30 saniye süreli olmalıdır. Ancak yine de her başlatılan challenge için bu süre değişebiliyor. Bunu da challenge başlamadan önce verilecek olan bilgilendirme metninde görebilirsin.

Ayrıca challenge katıldıktan sonra alacağın ödüller de duyurulan her challenge özelinde değişiyor ve hediyeleri kullanabileceğin tarih de aynı şekilde challenge özelinde paylaşılıyor. Bu şekilde kazanabileceğin Turkcell hediye interneti hangi zaman aralığında alacağını öğrenebilirsin.

Bu platforma yükleyeceğin her video da maalesef kabul edilmeyebilir. Eğer challenge videosu içerisinde telif hakkı gerektiren müzik, resim vb. bir durum oluşursa veya challenge ile uyumsuz veya uygunsuz paylaşılan içerikler dikkate alınmıyor. Her video, challenge içerisinde değerlendirilmeden önce bir moderasyon sürecinden geçirilerek detaylara bakılıyor. Bununla birlikte, kullanıcı sözleşmesinde de yazılı olarak beyan edilen içeriklere uygun videolar yüklenmeli ve paylaşılmadır.

Ayrıca bakınız:

Turkcell İnternet Paketleri 

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

 

Challenge TV Kaç Yaşındakiler Kullanabilir?

26 yaş altında olanlar.

Challenge TV Nerden Girebilirim?

GNÇ uygulaması üzerinden girebilirsiniz.

Turkcell GNÇ li Olmak için Yaş Şartı Nedir?

26 yaş altı olmalıdır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu