Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar, Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Dakika Hizmeti Veren Uygulamalar, Turkcell Bedava Dakika Kazanma, Turkcell GNÇ Uygulaması, Turkcell Sürpriz Dakika ve İnternet, Turkcell Bedava 30 Dakika Kazanmak, Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika, Turkcell Sürpriz Hediye Nasıl Kazanılır? Turkcell BİP Uygulaması Ücretli mi? gibi soruların cevabı yazımızda... 

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar; Farklı uygulamaları ve kampanyalarıyla abonelerine yeni bireyleri katmayı planlayan Turkcell, bedava hediyelerle de yüzleri güldürmektedir. Turkcell dakika, sms ve internet kampanyaları ile bir çok yeniliğe imza atmaya devam ediyor. Türkiye’de pek çok kişi Turkcell mobil hat kullanıcısıdır. Bu kişilerin ortak ve aslında en büyük sıkıntılarından bir tanesi, kullanmış oldukları paketlerin ya da tarifelerin konuşma yönünden gerekli ihtiyacı karşılayamaması ve kullanıcılara yetersiz gelmiş olmasıdır.

Turkcellilerin çektiği bu sıkıntılara karşılık pek çok bedava dakika kampanyası mevcuttur. Bu kampanyaları beraber inceleyelim. 

Turkcell Hediye Dakika Hizmeti Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava dakika veren uygulamalar ve Turkcell bedava dakika kazanma için kullanabileceğiniz uygulamalar ise;

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Kazanma fırsatı dendiği zaman akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi ‘’TURKCELL HESABIM UYGULAMASI’’dır. Bu uygulama sayesin de her hafta, dakika, sms ve internet gibi pek çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan oyununu oynayarak haftanın belli günleri pek çok hediye dakikaya sahip olabilirsiniz. 

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Yaani Arama Motoru Uygulaması

Turkcell’in tüm ülke genelinin kullanabilmesi için 2018 yılı içerisinde kullanıma sunmuş olduğu bu arama motorunu tüm ülke ücretsiz bir şekilde kullanabilmektedir. Turkcellilere özel olarak ise Androidlerle İOs işletim sistemlerine sahip olmuş olan telefonlarda da kullanılabilmektedir. “Yaani Arama Motoru” uygulamasını telefonuna indiren tüm Turkcell kullanıcılarına Turkcell Bedava İnternet ve dakika hediye etmektedir. 

NOT: Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra en az 10 gün kullanarak, Yaani arama motoru üzerinden yaklaşık 20 arama sorgusu gerçekleştiren kullanıcılara ise fazladan 1 GB hediye internet hediye edilir.

Turkcell GNÇ Uygulaması 

Turkcell bedava dakika hizmeti sunan ve en çok kazandıran uygulamalardan bir tanesi de Turkcell’in gençlere özel geliştirmiş olduğu uygulama, GNÇ uygulamasıdır. Bu uygulama ile Turkcell’den hediye dakika kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken, telefonunuza GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yapmak olacaktır. Bu şekilde Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını haftada 2 kez deneyerek alabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Dakika ve İnternet

Turkcell’in hediye servislerinden biri olan sürpriz hediye kazanmak için SURPRIZ yazıp 2222’ye msj atmanız yeterli. Hediye dakika kazanmak için bu yöntem uyguladığınızda ayrıntılar hemen cep telefonunuza anında gelecektir.

Turkcell Bedava 30 Dakika Kazanmak

Turkcell bedava 30 dakika kazanmak için telefonunuzdan mesaj atmanız yeterli. GEL DK yazıp 2222 mesaj attığınızda ücretsiz hediye 30 dakika hattınıza hemen tanımlanacaktır.

Ayrıca EVET DK yazıp 4323 gönderdiğinizde bedava dakika kazanmanız mümkün.

Vodafone Spotify Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir?

turkcell-bedava-dakika-veren-uygulamalar.jpg (670×376)

Turkcell BİP Uygulaması 

Turkcell BİP Uygulaması da dakika kazandıran uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama üzerinden pek çok farklı yolla hediye dakika kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

BİP uygulamasını indirdikten sonra bu uygulama üzerinden sık sık sms’le ya da telefonla konuşan kişilere ve rehberinde bulunan herhangi bir arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden her Turkcellilere kullanmaları için 1 GB bedava internet ve dakika verilir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 

Turkcelli olmanın kazandırdığını anlayan kullanıcılar için bir başka kazandıran kampanya ve uygulamada ‘’Toplantıdayım Uygulaması’’dır. Hediye  dakika ve internet kazanma fırsatları arasında yer alan bu uygulamada her hafta 5 TL gibi bir ücretle 1 GB bedava internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.  

Turkcell bedava dakika kampanyaları genelde bedava internet kadar yaygın değildir. Sizlere mümkün oldukça bedava dakika veren yöntemleri derlemeye çalıştım. Eğer sizde bedava dakika kazanma yöntemleri hakkında bilgi sahibi iseniz yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılar bilgi verebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika 

Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör de bulunan hediye havuzu kazanma ihtimalinin olduğu kampanyaların toplu aboneye sunulmasını sağlamaktadır. Hediye havuzu içerisinde bulunan yarışmalar, çekilişler ve kampanyaları takip ederek bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca size verilen görevleri yaparak hediye dakikaları kazanmanız mümkün.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Sürpriz Hediye Nasıl Kazanılır?

Turkcell kullanıcıları sürpriz hediye kazanmak için SURPRIZ yazıp 2222’ye gönderebilir.

Turkcell BİP Uygulaması Ücretli mi?

Bip mobil uygulaması ücretsiz bir uygulamadır.

Turkcell Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanabilirim?

0532 532 00 00 üzerinden bağlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu