Turkcell

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyası

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyası; Rahat paket tarifesine geçmek isteyen kişiler paketin içeriğini merak etmektedirler. Turkcell abonelerine sunduğu yeni paketleriyle yine gündemde… Turkcell rahat ile faturasız hatlarınızdan faturalı gibi kullanarak istediğiniz zaman bu paketi alabilir istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yeni abonelere ve hatlarını Turkcelle taşıyanlara özel olarak sunulan Turkcell rahat paketi kesinlikle kullanmanız gereken paketlerden biridir.

Turkcell rahat paketini 2 türlü kullanabilirsiniz. Dilerseniz paketi 12 ay boyunca kullanabileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz ay ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz.

Turkcell rahat paketi hem internet hem de konuşma olarak fiyatı uygun paketlerden biri olduğu için bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizlere bu yazımızda Turkcell rahat nedir, turkcell rahat ek paketi ve turkcell rahat ek paket hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Rahat Paket Nedir

Turkcell rahat fırsat paketi hattını yeni taşıyanlara ya da yeni hat alanlara yönelik yaptığı kampanyalardan biridir. Dilerseniz 12 ay boyunca taahhüt vererek kullanabileceğiniz gibi ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz paketlerden biridir. Hem faturasız hat kullanmak isteyenler hem de uygun paket arayanlara sunulan paketlerden biridir.

Uygun fiyatı ile kullanıma sunulan Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” fiyatı ise 26.68 TL.

Turkcell Rahat Paketler ile faturasız gibi istediğiniz zaman paket alın, faturalı gibi kullandıktan sonra ödeyin! Üstelik taahhüt ve fatura sürprizi yok!

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Rahat Paketine Nasıl Kayıt Olurum

Turkcell rahat paketine geçiş yapmak için en yakın Turkcell Mağazalarına gitmeniz gereklidir. Ayrıca yeni hat alanlar yada hattını Turkcelle taşıyan hesabım uygulaması üzerinden bu pakete geçiş yapabilirler.

Ayrıca tekrarsız aylık olarak bu paketi kullanmak isteyenler sms ile kayıt olmak için Tekrarlı paket için TRAHAT3GB yazıp 2200’a mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Turkcell Rahat Paket Fırsatları ise;

Konuşma İnternet SMS EK AVANTAJLAR FİYATI
Her Yöne 500 DK.
3 GB İNTERNET 
HER YONE 100 SMS
HEDİYE 1 GB

Paketi her ay alabileceğiniz gibi dilerseniz 12 aylık paket olarak da alabilirsiniz. Her ay 3 GB internet ile beraber hediye 1 gb internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Rahat Fırsat 3GB Paketi

Turkcell rahat fırsat 3 GB paketine geçiş işlemleri hakkında bilmeniz gerekenler ise;

 • Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 31,15 TL olacaktır.
 • Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir.
 • Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1 GB hediye edilmektedir.
 • Tekrarsız paket alan müşteriler SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri, Web sitesi ve Dijital operatör uygulamamızdan diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir.

Turkcell Rahat Fırsat Paketleri 2023

 • Turkcell Rahat Fırsat 3 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Fırsat 5 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Fırsat 7 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Gülümseten 5 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Gülümseten 8 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Gülümseten 15 GB Paketi
 • Turkcell Rahat Gülümseten 20 GB Paketi

Turkcell Rahat Haftalık 1 GB

Turkcell rahat paketlerinden birini kullananlar yada Turkcell rahat 3 GB paketine kayıt olanlara 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet verilecektir.

Turkcell rahat paketlerinde sunulan 3 GB İnternetin yanında 1 GB internet hediyesi verilmesine karşın ay içerisinde internetiniz biterse sadece 5 TL karşılığında 1 GB ek internet paketi alabilirsiniz. Rahat paketlerden birini kullandığınız sürece bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Upcall Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Turkcell Rahat Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell rahat paketini iptal etmek için Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHAT3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.  Eğer 12 aylık alım yaptıysanız en yakın Turkcell mağazasına gidip iptal edebilir yada paket değişikliği yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda turkcell rahat paketi ve turkcell rahat paketi kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. En güncel kampanyaları incelemek için takipte kalın.. Türkcell rahat paket nedir, Turkcell rahat paket nasıl alınır ve Turkcell rahat paket nasıl iptal edilir hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Turkcell Rahat Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Yeni Turkcell hat alanlar, numarasını taşıyanlar ya da faturasızdan faturalıya geçenler bu tarifeden yararlanabilmektedir.

Turkcell Rahat Paketi Taahhütlü mü?

Turkcell Rahat paketi taahhütlü değildir.

Turkcell Ek Paket Alabilir miyim?

Evet.

3 Yorum

 1. Ben TURKCELL MAGAZALARINA 200 KLMETRE UZAKTA OTURUYORUM MAGAZAYA GİTMEM İMKANSIZ TURKCELL RAHAT PAKETTEN ĆIKMAK FATURALIYA GEÇİŞ YAPMAK İSTİYORUM DİJİTAL OPERATÖRDEN YAPAMADİM YÖNLENDİRME YAPIYOR YANLİZ PAKET TARİFE GEÇİŞİ YAPACAGIMDA HATTIN BU TARİFEYE UYGUN DEYİLDİR UYARISI ALIYORUM BU RAHAT PAKETTEN BENİ KURTARIN FATURALIYA GEMEK İSTİYORUM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİ ARADIM TURCELL MAGAZASİNA GİTMENİZ GEREK DİYOR BİRTÜRLÜ TÜRKCELL MAGAZASINA 200 KM.UZAK OLDUGUMU ANLATMAYA ÇALIŞTIM BANA BİR ÇÖZÜM ÜRETMEDİLER BEN FATURALIYA GEÇMEK İSTİYORUM BUNUN İÇİN LÜTFEN BANA YARDIMCI OLABJLİRSENİZ ÇOO MEMNUN OLACAGIM LÜTFEN

 2. Merhaba bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkür ederim…Bu gün turcell baisinde uğradım bu uygulama kampanyasından aldım her hangi bir ucret odemedim…ama kafama takılan 120 tl değerinde olan yeni hattımla ilgili bu numara faturalı mı yoksa faturasız mı paket olarak 3 gb internet 500 dk görüşme dışında her ay 10 tl hat bedeli olan 120 tl i 12 aya böldüler haricinde her hangi bir ücret ödemeyecekmiyim paket bittigi durumda görüşme ve internet kulanırsam faturaya mı yansıyacak paketi satın alırken satış görevlisi bana hattın faturasız olduğunu söyledi…120 tl yeni hat numaramın icerisinde 3 gb innerden ve 500 dk ücretlendiriliyormu hattı actığımda ve web sitesine gidrigimde ödenecegim borcun 33.85 krş olduğu yazıyor :(( zaten yeni hatların icinde görüşme ve internet olmuyormu hatta verdigim para haricinde benden 26 tl fazla para almış olmuyorlarmı. kafam karıştı bu konuda yarcımcı olursnız sevinirim..müsteri hizmetlerini aradığımda numaramın faturalı olduğu söylenildi paket haricinde herhangi bir ücret ödemek istemiyorum ne yapabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu