Turkcell

Turkcell Superbox Fiyatları – Turkcell Vınn Fiyatları

Turkcell Taşınabilir İnternet Kampanyaları

Turkcell Superbox Fiyatları – Turkcell Vınn Fiyatları; Her yere götürebileceğiniz internetlerden biri de Turkcell Superbox modemidir. Kesintisiz internet keyfi hepimiz için önemlidir. İstediğiniz her yerde internete bağlanmanıza imkan sağlayan Turkcell Superbox Fiyatları’nı, eski adı ile Turkcell vınn fiyatları’nı araştırıyoruz. Turkcell’in kablosuz internet hizmeti olan Superbox ile Fiber Hızlı İnternetinizi her yere taşıyın.

Turkcell Kablosuz İnternet

Eğer evinizde fiber alt yapınız yoksa, veya gideceğiniz yere Turkcell Fiber hızında internetinizi de götürmek istiyorsanız Turkcell Superbox’unuz ile bunu dert etmenize gerek kalmıyor. Turkcell Superbox taşınabilir internet hizmeti ile alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin ve bir prizin olduğu her yerde internetinizi kullanabilirsiniz. Superbox’un kurulumu çok kolay! Sadece bir Turkcell 4.5G’li sim kart ile bir de priz her şey için yeterli oluyor.

Turkcell Superbox’u isterseniz evde, isterseniz yazlıkta ve isterseniz de okulda, yani dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Turkcell Superbox’un oldukça şık ve modern tasarımı ile üstün teknolojisini kullanarak fiber hızında internetin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir kabloya ihtiyacınız kalmadan, kablosuz internet sağlayan Superbox sayesinden ülkemizin her yerine fiber hızında interneti kullanabiliyorsunuz.

4.5g turkcell vinn wifi mw40v1

Turkcell Superbox Fiyatları

Eskiden kullanılan Turkcell Vınn’ların yeni nesli olan ve başka herhangi bir internet hizmeti almanıza gerek kalmadan, 4.5G SIM Kart’ı ile Turcell Superbox sayesinde fiber hızında internete şimdi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki kampanya dahilindeki kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmiyor.

Turkcell Superbox kampanyalarına ve Turkcell Superbox fiyatlarına gelin beraber bakalım:

 • Superbox 100GB: Turkcell 4.5G kapsama alanını içerisinde kalan istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz 100 GB kotalı ve 4.5G hızında internet kullanabilmeniz için, 24 ay kalma sözünüze özel olarak aylık 169.90 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Superbox 200GB: 2023 yılı itibariyle Turkcell Superonline müşterisi olan kişilere özel, bir ay boyunca ek 5 GB internet hediyesi ile verilen taşınabilir internet paketine, priz bulabileceğiniz her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. 4.5G hızında ve 200 GB kotalı Turkcell Superbox paketini 24 ay taahhüt ile birlikte almak isterseniz aylık olarak 229.90 ₺ ödemeniz gerekiyor.
 • Superbox 300GB: Size en yakın Turkcell Satış Noktası veya dilediğiniz her an da Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden satın alabileceğiniz Turkcell Superbox’un bu paketi ile dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz tam 300 GB kotalı ve 4.5G hızında internete sahip olmak için; vereceğiniz 24 ay kalma sözünüze özel aylık 279.90 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Superbox Limitsiz 15 Mbps: Turkcell hizmet kalitesinin olduğu bölgelerde sunulan, 15 Mbps’e kadar hızı ile Limitsiz taşınabilir internet hizmetinden yararlanmak için; 24 ay taahhüt vererek ayda 599,9 TL ödeyerek kullanamaya başlayabilirsiniz. Superbox 15 Mbps internetin taahhütsüz paket fiyatı ise aylık olarak 699 TL’dir.

Turkcell Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Turkcell Superbox Ek Paket Ücretleri

Turkcell Superbox kotalı paket alan kişiler için, kullanım kotaları dolduktan sonra alabilecekleri ek internet paketleri ve ücretleri şu şekilde oluyor:

 • Superbox 15GB: 4.5G hızında kullanabileceğiniz ek 15GB internete 20,40 TL ödeyerek paketinize ekleyebilirsiniz.
 • Superbox Devam 5GB: 4.5G hızında ve otomatik olarak yenilenen ek 5GB internet paketine 5,10 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Turkcell Superbox Nasıl Abone Olurum?

Turkcell’in taşınabilir internet kampanyalarından yararlanmak için istediğiniz bir Turkcell Satış Noktalası ve Turkcell Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden başvurularınızı kolay bir şekilde ileterek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum hizmetleri için ise başvurunuz sonrasında adres teyidi alını ve adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu verilerek kurulum işlemi için teknik ekip geliyor.

Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılarak ve kullanıma uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri orada imzalatılarak ürün ile ilgili son kontroller yapılır ve kurulum işlemleri tamamlanıyor. Ardından Turkcell Superbox cihazı size teslim edilerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Superbox Modem Arayüzü ve Şifresi

Turkcell Superbox Kullanımı

Turkcell kablosuz taşınabilir internet kullanmak isteyen kişiler abone olarak, Turkcell 4.5G hizmetinin sunulduğu her yerde ve yeni bir Turkcell data hattı alarak kullanmaya başlayabiliyor. Yukarıda saydığımız kampanyaların herhangi birisinden yararlanmak isteyen kişiler, yeni bir data hattı ve kampanya içerisinde Superbox modemi de almaları gerekiyor. Yukarıdaki paket ücretlerine modem ücreti de dahildir.

Buradaki paket ücretleri içerisinde, Superbox Modem ücreti 24 ay taksitli olarak yansıtılıyor ve Superbox modemi için kredi limit sorgusu yapabilirsiniz. Turkcell Superbox, Turkcell 4.5G hizmetinin verildiği bölgelere satılıyor ve yine kampanya başvurunuz sırasında adresinizin uygunluğu açısında ön kontrol de yapılıyor.

Yukarıdaki taşınabilir internet paketlerinden birisini satın aldıktan sonra paketler dahilindeki kalan kullanımlarınızı ve paketinizin geçerlilik süresini Turkcell Hesabım üzerinden takip edebiliyorsunuz. İsterseniz de sisteme kayıtlı olan cep telefonunuz üzerinden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200’a ya da 05327520008‘a kısa mesaj göndererek data hattınızın numarasını ve Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabileceğiniz şifrenizi alabilirsiniz.

Aldığınız taşınabilir internetin taahhüt süresi bittikten sonra ise, aksi bir durumu Turkcell’e iletmediğiniz sürece, kullanımınıza devam edebiliyorsunuz ancak taahhütsüz paket ücretleri tarafınıza yansıtılıyor. Bu nedenle taahhütünüzün bitiş tarihine dikkat etmenizi tavsiye ediyorsunuz. Bu kapsamda sunulan KDV/ÖİV dahil olarak taahhütsüz internet paket ücretleri ise şu şekilde oluyor:

 • Superbox 100GB 4.5G internet paketi için aylık 269 TL,
 • Superbox 150GB 4.5G internet paketi için aylık 299 TL,
 • Superbox 200GB 4.5G internet paket için aylık 319 TL ve
 • Superbox Fırsat 10 Mbps internet paketi için aylık 299,9 TL,
 • Superbox Fırsat 20 Mbps internet paketi için ise aylık olarak 409 TL ödeyeceksiniz.

Bu paketler satışa kapalı olmakla beraber sadece taahhüt süresi biten aboneler yararlanabiliyor.

Ayrıca bakınız:

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) 

Bedava Exxen Hesapları 

 

Turkcell Vınn Kaç Saat Gider?

Turkcell Vınn 7 saate kadar kullanım sağlar.

Turkcell Vınn İnternet Ne Kadar Kaldı?

Kalan interneti öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Vınn İnterneti Kaç GB?

GB sayısı değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu