Fiyatı Nedir

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir?  Turkcell TV Plus Fiyatları 2023; Turkcell TV Plus kullanıcı sayıları son zamanlarda daha da artmaktadır. Film izlemek 7 den 70’e herkesin sevdiği bir aktivitedir. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek isteyenler için kullanıma sunulan Türkcell TV plus oldukça fazla seçenekler sunuyor. Yerli yabancı kanal seçenekleri ile filmleri ve filmleri sorun yaşamadan günün her saati izleyebilirsiniz. Üstelik 110 kanaldan fazla yerli ve yabancı tv kanalı bulunan TUrkcell TV plus paket seçenekleri de isteğe ve beklentiye uygun olarak satışa sunuluyor.

TV paket seçenekleri üzerinden araştırma yaptığınızda beklentinizi karşılayacak seçenekler arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Mobil cihaz üzerinden Turkcell TV plus uygulaması ile istediğiniz kanalı günün her saati izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra turkcell tv plus resmi web sitesi üzerinden de istediğiniz kanalları izleyerek keyifli vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan

Turkcell TV Plus Nedir?

Bunun yanı sıra 2 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile kullanıma sunulan Turkcell TV plus paketleri sayesinde istediğiniz film ve dizileri takip edebilirsiniz. Bu sayede günümüzün en popüler ve en çok tercih edilen çeşitli filmleri kiralayarak izleme şansını yakalarsınız. Bununla birlikte daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler için Türkcell site üzerinden kullanıcılarına birçok bilgiyi paylaşmıştır.

Bu bilgilere erişmek için tek yapmanız gereken şifreniz ile birlikte giriş yapmak ve daha sonra Ürün ve Hizmetler alanında Servisler bölümüne tıklayarak bu içeriklere ulaşmaktır. Bu alan üzerinden siz de en ideal paket seçeneklerini inceleyebilir ve paket seçenekleri arasından bütçeniz dahil birçok paketten dilediğinizi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Paketleri 2023

Turkcell TV Plus paketleri nelerdir ve Turkcell TV hangi paket alınır merak ediyorsanız aşağıdaki paketleri karşılaştırarak size uygun olan paketi alabilirsiniz.

Yıllık Premium TV+ Paketi

12 ay kalma sözüne Premium TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Premium içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 10GB internet hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web sitesinden veya Dijital Operatör uygulamasından abone olabilirler. Yıllık Premium TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 12,90 TL’dir.

Yıllık Giriş TV+ Paketi 

12 ay kalma sözüne Giriş TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Giriş içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web sitesinden veya Dijital Operatör uygulamasından abone olabilirler. Yıllık Giriş TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 9,90 TL’dir.

Premium TV+ Paketi

150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası TV+’a özel 1 GB interneti ile birlikte ayda sadece 17,99 TL’dir. Turkcell Bireysel hat sahipleri bu paketten yararlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından ya da PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a SMS atarak satın alabilirsiniz.

Giriş TV+ 30 GB Paketi

GIRISTV30GB yazıp 2200’a göndererek 30 GB internetiyle birlikte aylık 47,90 TL’ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, haber çocuk programları sizinle!

Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi 

 YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’a göndererek 5 GB internetiyle birlikte aylık 14,90 TL’ye yuzlerce canli TV kanali, en sevilen film kanalları, spor, belgesel, cocuk programlari ve cok daha fazlasi her an cebinizde!

Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi 

YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’a göndererek 10 GB internetiyle birlikte aylık 24,90 TL’ye yuzlerce canli TV kanali, en sevilen film kanalları, spor, belgesel, cocuk programlari ve cok daha fazlasi her an cebinizde!

Temel TV+ 5GB Paketi 

TEMELTV5GB yazıp 2200’a göndererek 5 GB internetiyle birlikte aylık 18,90 TL’ye 150’den fazla canlı TV kanalı, sevdiğiniz spor, belgesel ve çocuk programları, s”Tadımlık Filmler” kategorisindeki filmleri ve çok daha fazlası cebinizde!
 • Temel TV+ Paketi ( TV +’a özel 1 GB interneti içinde )
 • Premium TV+ Paketi ( TV +’a özel 1 GB interneti içinde )
 • Yıllık Giriş TV+ Paketi ( TV +’a özel 5 GB interneti içinde )
 • Yıllık Premium TV+ Paketi ( TV +’a özel 10 GB interneti içinde )

Turkcell TV Plus Paket Fiyatları

Farklı paket seçenekleri ile kullanıma sunulan bu hizmetler paket seçeneğine göre de farklı fiyat aralıkları ile kullanıma sunuluyor. Siz de seçimlerinizde bütçeniz dahilinde ya da pakette yer almasını istediğiniz hizmet içeriğine göre farklı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ücretlendirmeye baktığımızda ilk paketin 9,90 TL’den başladığını görüyoruz. Bununla birlikte paketin özelliğine göre 14,99 TL gibi fiyat seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. Tüm ücretlendirme bilgileri için siz de Türkcell web sitesi üzerinden bu bilgilere son güncel hali ile ulaşabilirsiniz. Beklentiye göre değişen paket seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırılıyor.

Turkcell TV Plus güncel fiyatları ise;

Paketler Paket İçeriği Ücret
Premium TV+ Paketi (TV+’a özel 1 GB interneti içinde)
 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
17,99 TL / Ay
Giriş TV+ Paketi (TV+’a özel 1 GB interneti içinde)
 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
Premium kanalları izlemek için Premium TV+ Paketini ya da Yıllık Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz.
15,99 TL / Ay
Yıllık Giriş TV+ Paketi (TV+’a özel 5 GB interneti içinde)**
 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Premium kanalları izlemek için Yıllık Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz.

9,90 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)
Yıllık Premium TV+ Paketi (TV+’a özel 10 GB interneti içinde)**
 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
12,90 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)

Turkcell TV Plus Aile Paketi

Turkcell TV Plus aile paketi ile hem siz hem de çocuklarınız diledikleri gibi film yada çizgi film izleme olanağı bulunmaktadır. Ailelere özel olarak hazırlanan Turkcell TV Plus’da SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve bir birinden farklı 130’dan fazla kanal bulunmaktadır.

Özellikle çocuklarınız için alabileceğiniz Turkcell TV Plus aile paketi ayrıca 24 saat geriye alma ve daha sonra izlemek için kaydetme özelliği bulunmaktadır.

Turkcell TV Plus Kumanda Özellikleri

Turkcell TV plus kumanda özellikleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.
 • Tv Plus R tuşu ile dilediğiniz yayını kaydedebilirsiniz
 • Aylık 100 saat kayıt etme imkanınız ücretsiz olarak bulunmaktadır.
 • Dilediğiniz zaman yayını durdurma ve geri alma özelliği bulunmaktadır
 • TV Plus Kumandasından 1 tuşuna basarak “seç izle” özelliğinden yararlanabilirsiniz
 • Yayını geri alma (HD yayınlar dahil 12 saate kadar)
 • İki kanalı aynı anda seyretme
 • Aynı anda onlarca kanalı kaydetme (Standart pakette toplam 100 saat)
 • Tek abonelikte TV, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan paylaşımlı izleme (Bulut sistemi)
 • Kişiselleştirilebilen televizyon ve ebeveyn kontrolü (My TV)
 • Kirala-izle sistemi (Market)

Turkcell TV Plus Nasıl İptal Edilir

Turkcell TV plus iptal işlemi için eğer taahhüt verdiyseniz cayma bedeli ödemeniz gereklidir. Turkcell tv plus iptal işlemi için SMS atabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer sizde Turkcell TV Plus iptal etmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki iptal etme yöntemlerinden size uygun olan yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Temel TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMELTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilir,
 • Premium TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Canlı TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Full TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FULLTV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 10 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV10 yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 15GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV15GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ 8 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV8GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Full TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FULLTV yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ Paketi 30 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Yepyeni Canlı 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Yepyeni Canlı 10 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Temel TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMEL5GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Cayma Bedeli

Turkcell TV ve Turkcell T plus cayma bedeli eğer 12 ay yada 24 ay taahhüt verildiğinde son faturanıza yansıtılır. İndirimli olarak verilen Turkcell TV plus eğer iptal edilirse sizden cihaz bedeli, yapılan toplam indirim ve vergiler tek seferde tahsil edilir.

Turkcell TV Plus Bilgisayardan Nasıl İzlenir

Turkcell TV Plus bilgisayardan kullanmak isteyen aşağıdaki adımları takip ederek diledikleri yerden Turkcell TV izleme imkanı bulunmaktadır.

 • Bilgisayardan Turkcell TV plus izlemek için tarayıcınızı açın
 • Tarayıcıya https://web.tvplus.com.tr/ adresini yazarak giriş yapın
 • Telefon numarasını ve şifreni girerek oturumu açınız
 • TV izlemek için bilgisayarına program yüklemesi yapacaktır
 • Program yüklemesi için onay veriniz
 • Tarayıcınızı kapatıp tekrar giriş yaparak artık Turkcell TV İzleyebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Maksimum Cihaz Sayısı

Turkcell tv plus aynı kaç cihazla kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse paketinizi aynı anda 5 farklı cihazda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz aman dilediğiniz yerden 5 cihaza kadar sorunsuz bağlanırsınız.

Turkcell TV Plus Kanal Listesi

Turkcell TV plus kanal listesinden neredeyse tüm kanallar bulunmaktadır. Yerli, yabancı, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında yerli ve yabancı sinema kanalları bulunmaktadır. Ayrıca kaydet izle ve Turkcell TV plus geçmiş dizi izle özelliği ile kaçırdığın dizi ve filmleri tekrar izleme özelliği bulunmaktadır.

Vodafone TV Televizyondan Nasıl İzlenir?

Turkcell TV Plus Ücretli Mi

Turkcell TV Plus ücretli servislerden biridir. Aylık yada yıllık ödeme seçenekleri bulunan Turkcell TV aylık üyelik ücreti bulunmaktadır.

Turkcell Tv Plus Müşteri Hizmetleri

Turkcell tv plus müşteri hizmetlerine bağlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik alabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? Turkcell TV Plus Fiyatları ve Turkcell TV kanalları hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell TV Plus İptal Etmek İstiyorum Ne Yapabilirim?

İptal işlemi için 532 müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

En Fazla Kaç Cihazda Turkcell TV Plus İzleyebilirim?

En fazla 5 cihazda izleyebilirsiniz.

Turkcell TV’yi Kimler Kullanabilir?

Turkcell kullanıcıları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu