reklam
Turkcell

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme, PP Resmini Büyütme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme, PP Resmini Büyütme; Instagram kullanmayan hemen hemen kalmadı artık. Instagram kullanımı dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşarak popüler bir mobil uygulama haline gelmiştir. En çok kullandığımız sosyal medya uygulamaları listesinde başı çeken Instagram’da gün içerisinde videolar izliyor, arkadaşlarımızla ve tanıdıklarımızla sohbet ediyor, sevdiğimiz fenomenleri takip ediyoruz.

Instagram butiklerinden ve diğer Instagram alışveriş sayfalarından alışveriş yapıyor, özellikle korona virüs salgını yüzünden evlerimize hapsolduğumuz şu günlerde Instagram sayesinde sosyalleşiyoruz.

Instagram; aynı zamanda eski arkadaşlarımızı ve tanıdıklarımızı da bulabilmemize, onlarla tekrar iletişime geçebilmemize olanak tanıyor.

Öyle ki Instagram sayesinde ilkokul aşkımızı, lise arkadaşlarımızı bulabiliyoruz.

Instagram’da tanıdığımız ya da tanışmak istediğimiz kişilere arkadaşlık isteği gönderebileceğimiz gibi onlardan gelen arkadaşlık isteklerini kabul ederek, onlarla iletişim kurabiliyoruz.

Ancak arkadaşlık isteğini kabul ettiğimiz kişinin kim olduğunu da öğrenmek istiyoruz.

Bu noktada genellikle bize arkadaşlık isteği gönderen ve profil bilgileri gizli olan hesapların profil fotoğraflarını inceliyor ve bu hesapları tanıyıp tanımadığımıza karar vermeye çalışıyoruz.

Kimi zaman da profil fotoğraflarına bakarak, bize arkadaşlık isteği gönderen kişinin kim olduğunu tespit etmek pek de mümkün olmayabiliyor.

Bu durum, genellikle profil fotoğraflarının küçük olmasından kaynaklanıyor.

Instagram profil fotoğraflarının büyük olmaması, kullanıcıları Instagram profil fotoğrafı büyütmenin başka bir yolunun olup olmadığını öğrenmeye yönlendiriyor.

Bu yazımızda kısaca pek çok Instagram kullanıcısının merak ettiği bir soru olan ‘ Instagram profil resmi nasıl büyütülür? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi

Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Size arkadaşlık isteği gönderen kişinin profil fotoğrafını büyütmek istiyorsanız; bu konuda hizmet veren internet sitelerine tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz şekilde faaliyet gösteren bu sitelerde yer alan ‘kutucuğa’, profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını yazmanız gerekiyor.

Kullanıcı adını kutucuğa yazdıktan sonra kutucuğun altındaki ‘Gönder’ butonuna bastığınızda bu hesabın profil fotoğrafının büyük halini görebiliyorsunuz.

Bazı siteler ise sizden Instagram şifreniz vb. bilgiler talep edebiliyor. Bu tarz siteler, kişisel bilgilerinizi ele geçirebileceğinden her türlü dolandırıcılık ihtimaline karşı mümkünse bu tarz siteleri tercih etmemenizi öneriyoruz.

***İnternet üzerinden profil resmi büyütebileceğiniz adreslere erişebilmek için Google’da arama kutucuğuna ‘Instagram profil fotoğrafı büyütme’ yazmalısınız.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023

Instagram’da size arkadaşlık isteği gönderen bir hesabın ya da dilediğiniz Instagram hesabının profil fotoğrafını herhangi bir siteye girmeden yani uygulama kullanmadan da kolaylıkla büyütebiliyor ve bu fotoğrafı net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Bu noktada internete bilgisayarınızdan bağlanmanız gerekiyor.

Yani akıllı telefonlardan Instagram’a giriş yaptığınızda, profil fotoğraflarını büyütemeseniz dahi bilgisayardan Instagram hesabınıza girdiğinizde pp resmini büyütme işlemini kolaylıkla ve hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Instagram Beni Engelleyenleri Görme

Instagram Profil Fotoğrafını Büyük Gösterme

Instagram pp resmini büyütmek için yapmanız gerekenleri adım adım aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

  • Instagram hesabınıza bir bilgisayar üzerinden giriş yapın.
  • Daha sonra profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kullanıcı hesabını bulun.
  • Profil fotoğrafının üzerine gelin ve fotoğrafı büyütmek için klavyeden aynı anda Ctrl ve U tuşlarına basın.

Yukarıdaki adımları takip ettiğiniz takdirde Instagram, size birkaç kaynak kodu gönderiyor. Bu kaynak kodları arasından ise JPEG araması yapmanız gerekiyor.

Yani JPEG araması yaparak, kolaylıkla istediğiniz kişinin profil fotoğrafının büyük halini görebiliyorsunuz.

Sizler de yukarıda sizlerle paylaştığımız 2 farklı yöntemde dilediğinizi tercih ederek, eski sevgilinizin, küs olduğunuz arkadaşınızın veya Instagram’da hesabı gizli olan diğer tüm kullanıcıların profil fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, Instagram pp resmi büyütme önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Instagram da PP Ne Demek?

Instagram uygulamasında kullanılan terimlerden biri olan PP aslında Profil Fotoğrafını ifade etmektedir.

Instagram da Bot Hesap Ne Demek?

Yazılım ve programlarla oluşturulmuş hesaplardır. Yani gerçek kullanıcılar tarafından açılmamış demektir.

Instagram Postu Ne Anlama Gelir?

Gönderi anlamına gelir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu