Turkcell

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları: Bedava interneti kim istemez ki… Turkcell BİP farklı hediyeleri, bedava interneti ve farklı imkanlarıyla abonelerine sürprizler yapmaya devam ediyor. BİP internet kazanma şansını değerlendirerek, sizler de haftalık 2GB bedava internete kazanarak akıllı cihazlarınız üzerinden arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilmeye, BİP uygulamasının görüntülü arama, konuşma, fotoğraf ve video gönderme vb. özelliklerini kullanmaya ne dersiniz?

Ülkemizin en sevilen ve en çok tercih edilen iletişim operatör şirketlerinden biri olan Turkcell; 2023 yılında da hediye ve bedava internet paketleri ile müşterilerini mutlu etmeyi sürdürüyor.

Kullanıcılarına ve üyelerine internetten bedava yani herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilme şansı tanıyan Turkcell bedava internet paketleri; bazı uygulamaları kullanarak, ücretsiz internete ve dilediğiniz sosyal medya ağlarına girebilme, sevdiklerinizle kesintisiz iletişim kurabilme şansı tanıyor.

Markanın bireysel üyelerinin yanı sıra kurumsal yani şirket hattı kullanıcılarına da tanıdığı hediye yani ücretsiz internet paketleri bulunuyor.

Turkcell’in hediye internetleri arasında ön plana çıkan, kullandıkça kazandıran BİP uygulaması ise sizlere eğlenceli, keyifli ve dolu dolu zaman geçirebilme imkanı da tanıyor.

Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları ya da hattını Turkcell’e taşımayı düşünenler için markanın bedava internet kazanma yöntemlerinden en popüleri olan BİP uygulamasına değinmek, uygulamanın hediye internet paketlerinden nasıl yararlanabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

İşte, büyük bir keyifle kullanacağınız, Turkcell BİP bedava internet paketlerine dair bilmeniz gerekenler:

BIP Nedir? Nasıl Kullanılır

Turkcell tarafından hem IOS hem de Android kullanıcıları için geliştirilen bu mesaj uygulaması, BIP uygulamasını kullananların hem diğer kullanıcılara hem de uygulamayı kullanmayan kişilere mesaj gönderebilmelerini sağlıyor.

App Store, Google Play Store ve Turkcell AppMarket üzerinden kolaylıkla indirilebilen Bip uygulaması; grup kurarak, mesajlaşma, caps alma, görüntülü arama, sesli arama, para transferi, oyun oynama, bulunduğunuz konumu paylaşma gibi pek çok özellikten yararlanabilmenize de olanak tanıyor.

Uygulama ile diğer Turkcell kullanıcılarına resim, video, ses kaydı da gönderebiliyor, Yiğit Özgür’ün Turkcell Bip kullanıcıları için özenle hazırladığı çıkartma ve emojileri kullanabiliyorsunuz.

Turkcell kullanıcıları tarafından oldukça ilgi gören ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan BİP uygulaması, kullanıcılarına sunduğu cazip BIP bedava internet kazanma kampanyaları ile de her daim gündemde kalmayı ve daha da popüler olmayı başarıyor.

Töhaş Geç Tahsilat Bedeli Nedir? Töhaş Ne Demek?

Turkcell BİP Bedava İnternet 2023

Turkcell bip internet kazanmak için sizlere pek çok yöntem sunmaktadır. Günlük bilgi yarışmaları ya da mesaj atarak internet kazanmanızı sağlayan Turkcell bip kullanarak internet kazanmak mümkün.

Uygulamanın en çok tercih edilen BİP ücretsiz internet kampanyalarını aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

Turkcell 4.5G Hediye Bip 1 GB Kampanyası

Turkcell’in Bip uygulamasını akıllı cihazlarına indiren ve bu uygulama üzerinden arkadaşları, ailesi ya da sevdikleriyle mesajlaşanlara sunduğu bu hediye internet paketi; sizlere aylık 1 GB bedava internete girme hakkı veriyor.

4,5 internet hızında görüntülü ya da sesli arama yapabilmenize fırsat tanıyan BİP uygulamasından yararlanabilmeniz için Uçuran 1GB, Süper Yıldız Paketi, BOL 1GB vb. hazır kart üçlü paketler kampanyası ya da Her Yöne 100 dakika, Uçuran Ekstra 2GB, Süper 3’lü 4GB vb. avantajlı paketler kapsamındaki paket kullanıcılarından biri olmanız talep ediliyor.

BİP Kullan Kazan Kampanyası:

BİP uygulamasının sunduğu haftalık 2 GB bedava internetten yararlanabilmeniz için bazı koşulları karşılamanız yani bazı gereklilikleri yerine getirmeniz bekleniyor.

Uygulamanın sizden beklentilerini ve uygulama detaylarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Uygulamayı yoğun bir şekilde kullanan kişilere yani BİP yıldızlarına kendilerine uygulama tarafından gönderilen mesajda belirtilen mesaj hedefine ulaştıklarında haftalık 2 GB hediye internet kazandırıyor. Mesajda 1.000, 3.000 gibi farklı mesaj hedefine ulaşmanız talep edilebiliyor. Bu kampanya, her ayın ikisinde başlayıp, haftanın son gününe kadar devam ediyor.
  • BİP bedava internet hakkından 1 ay içerisinde yani belirtilen zaman diliminde yalnızca bir sefer yararlanabiliyorsunuz. Yani aynı ay içerisinde yalnızca tek bir haftalığına 2GB interneti kullanabiliyorsunuz.
  • Bu kampanyadan ön ödemeli ya da faturalı bireysel kullanıcıların yanı sıra kurumsal müşterilerin de yararlanma şansı bulunuyor.
  • Hediye interneti kullanmadığınızda, kullanmadığınız kısım sonraki dönemlere devredilmiyor. Kalan haklarınızı kullanamadığınız gibi 3. kişilere transfer de edemiyorsunuz.
  • Turkcell BİP bedava internet kampanyası, yalnızca yurtiçi kullanımlarınızda geçerli oluyor.

BİP Hediye Yarışı Kampanyası

Her hafta BİP tarafından düzenlenen bir yarış olan BİP hediye yarışı kampanyası, hafta boyunca en çok puan toplayan BİP kullanıcılarına bedava internet kazanma fırsatı veriyor.

Yarışma kapsamında kişinin her mesajı ve araması, 1 puan olarak değerlendiriliyor. BİP uygulamasını ilk kez indirilenlerin hanesine 1000, programı sevdiklerine indirtenlere ise 100 puan yazılıyor.

Her hafta en çok puan kazanan ilk 305.000 kişiye Turkcell tarafından 5-1 GB arası internet hediye ediliyor.

Bununla birlikte üyelerin hediyelerini alabilmeleri adına hatlarının olumsuz bir sicile sahip olmamaları ve geçmişte hatlarının borçtan kapatılmamış olmaları da gerekiyor.

Diğer BİP bedava internet hediyeleri gibi bu hediye de yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor ve kişi, hediye hakkını başkalarına devredemiyor.

BİP Hediye Yarışı kapsamında yarışmayı kazanan ilk 5.000 BİP kullanıcısı, haftalık 5GB, diğer 50.000 kullanıcı haftalık 1 GB, en son 250.000 kullanıcı ise günlük 1 GB bedava internet kazanıyor.

Tüm Turkcell hat kullanıcıların yarışamaya katılma hakkı bulunurken, her bir hattın bir hafta içerisinde sadece 1 kez hediye kazanma hakkı bulunuyor.

Bip Bedava İnternet

Turkcell BİP İnternet Kazanma

Turkcell bip uygulaması üzerinden bilgi yarışmalarına katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için Kim 1 GB İster, Bip Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan yarışmalarına katılarak haftalık 1 GB hediye alırsınız.

Turkcell bil kazan yarışmasına katılmak için BİP uygulamasından “BİL KAZAN” kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. Toplamda 10 sorunun sorulduğu bil kazan bilgi yarışması 2 aşamadan oluşur ve her aşamada 5 soru sorulur. İlk aşamayı tamamlayıp çekilirseniz 250 MB tüm sorulara doğru cevap verirseniz 1 GB bedava internetin sahibi olursunuz. Turkcell bil kazan yarışmasına haftada 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

BİP kullan kazan kampanyası yani BİP yıldızları ise attıkları mesaj yoğunluğuna göre 2 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Attıkları mesaj yoğunluğuna göre 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde 2 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır.

Haftalık olarak yapılan Bip yıldızlarından ne kadar çok mesaj atarsanız kazanma olasılığınız buna bağlı olarak yükselecektir.

Bip Kim 1 GB İster Yarışması

Toplamda 12 sorudan oluşan kim 1 gb ister yarışmasına bip üzerinden ulaşmanız mümkün. 3 soruluk aşamalardan oluşan yarışmada her 3 soruyu bildiğinizde bir üst tura çıkarsınız. İlk 3 soruyu bilen 5o mg internet kazanırken aşamalı olarak 100 mg, 250 mg, 500 mg ve tüm soruları bilin ise 1 gb internet kazanır. Ücretsiz olan bu yarışmaya katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Kısacası BİP uygulamasını hemen yüklemeniz için oldukça cazip nedenler bulunuyor.

Sosyal medyada ve internette sıklıkla vakit geçiriyor, BİP yıldızlarından biri olabileceğinizi düşünüyorsanız; bu uygulamayı hemen akıllı cihazınıza yüklemenizi öneriyoruz.

 

Turkcell BİP ile Ne Kazanabilirim?

Turkcell BİP ile günlük bilgi yarışmaları ve hediyeleri ya da mesaj atarak internet kazanma imkanı bulunmaktadır.

Turkcell BİP Uygulamasını İlk Defa İndirenler Kaç Puan Kazanır?

Turkcell BİP uygulamasını ilk defa indirenler 1000 puan kazanmış olurlar.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası Var mıdır?

Evet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu