Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika; Her cebe uygun tarifeleriyle Türk Telekom yine ön plana çıkmıştır. Türk Telekom sunduğu kampanyalarla hediyeler vermekte ve abone sayısını da günden güne arttırmaktadır. Türk Telekom bedava dakika 2023 kampanyaları ile konuşma paketiniz bittiğinde ücretsiz olarak bedava dakika paketi yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren Türk Telekom abonelerini belli aralıklarla bedava dakika kampanyası yaparak hiç bir ücret ödemeden hediye dakika kazanmalarını sağlamaktadır. Kampanyalara katılmak için Online işlemler üzerinden yada SMS ile katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom konuşma paketiniz bittiğinde hiç bir ücret ödemeden Türk Telekom bedava dakika kazanma , Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ve Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır sorusuna ayrıntılı cevap vermeye çalışacağım. Genelde çok az bedava dakika kampanyası olmasına karşın sizlere güncel kampanya ve paketleri açıklayacağım.

Türk Telekom Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Sevdikleriniz ile doya doya konuşmak için Türk Telekom bedava dakika paketleri ile rahat rahat konuşmanız mümkün. İster faturalı olsun isterse faturasız Türk Telekom aboneleri kampanyalara katılarak ücretsiz dakika kazanabilir.

Türk Telekom bedava dakika kazanmak isteyenler Türk Telekom hoş geldin kampanyası kapsamında hattını taşıyan yada yeni hat alan müşterilere özel ilk ay  750 DK 750 SMS 25 GB Hediye paketi verilecektir. Ayrıca ilk 3 ay 30 TL ve üstü yükleme sürpriz hediyeler hattınıza tanımlanacaktır. Hattını taşıyan yada yeni hat alan müşteriler ilk 30 gün içerisinde BOLBOL yazıp SMS ile 5555’e kısa mesaj atmaları yeterli.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2023

Müşteri sayısını hızlıca yükselten Türk Telekom abonelerine yaptığı Her Yöne Konuşma Kampanyası ile 30 TL ve üstü yükleme yapan kadın müşterilere özel her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma hakkı tanımlamaktadır. Kadınların ücretsiz olarak katılabileceği bu kampanyada hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonra HERYONE DK yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom bedava dakika kampanyasına faturalı ve faturasız tüm aboneler katılabilir.

Türk Telekom bedava dakika 2023 kampanyalarından biri olan her yöne dakika kampanyası ile hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda her hafta saat 13:00-14:00 arasında 1 saat ücretsiz olarak konuşabileceklerdir.

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma

Türk Telekom bedava dakika kazanmak için abonelerin Woops’a kayıt olmaları gereklidir. Woops’a kayıt işlemi gerçekleştiren Türk Telekom aboneleri 1 hafta boyunca geçerli 2000 dakika sahibi oluyorlar. Konuşma paketiniz bittiğinde bedava 2000 dakika kazanmak için telefonunuzdan WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Türk Telekom faturasız hat kullananlara özel olarak hazırladığı Türk Telekom bedava dakika kampanyası kapsamında hattınıza hattınıza en az 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda bedava dakika kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonra  ”GECE” yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Onay mesajı geldikten sonra 21:00 – 09:00 saatleri arası bedava dakika ile görüşme yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava dakika kampanyası ile 50 yada 100 dakika kazanmak için ‘’PAKET’’ yazarak 9090’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Faturalı hatalara özel olarak hazırlanan bu kampanya ile hattınıza yüklenen 50 yada 100 dakika sadece Türk Telekom yönünde geçerlidir.

BONUS: Türk Telekom Bedava İnternet 2022

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı

Türk Telekom mobil uygulaması olan Online İşlemler üzerinden sil süpür yaparak bedava dakika ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bol bol dakika dağıtan sil süpür ile gece, gündüz yada saatlik görüşme veren paketlerden kazanmanız mümkün.

türk telekom bedava dakika

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Eğer Türk Telekom faturasız hat kullanıyorsanız Türk Telekom bedava dakika kazanmak için hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yapmanız halinde Türk Telekom bedava dakika kampanyasında yararlanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonra ‘’GECE’’ yazıp 4545’e SMS gönderdiğinizde hattınıza 21:00 – 09:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz bedava dakikalar otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Bir çok Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerinin merak ettiği sorulardan biride Türk Telekom bedava dakika hilesi nasıl yapılır sorusudur. Türk Telekom bedava dakika hilesi yapmak için her hangi bir yöntem bulunmamaktadır. Bedava dakika kazanmak için hattınıza TL yükleyebilir yada kampanyalara katılabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom müşterileri bedava dakika kazanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasını kullanabilirler. Özellikle sil süpür yaparak bir çok hediyenin sahibi olmaları mümkün.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Oldukça kısıtlı olan bedava dakika kampanyalarını belli aralıklarla güncelleyeceğim. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

 

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

HERYONE DK yazarak 5555 e göndermelisiniz.

Türk Telekom Gece Bedava Dakika Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

GECE yazarak 4545 e mesaj gönderebilir ve akşam dokuzdan sabah dokuza kadar bedava konuşabileceğiniz dakikalar kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

350-400 TL arası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu