Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Türk Telekom kullanıcıları internete ihtiyacı olduğu kadar dakikalara da ihtiyaç duymaktadır. Uygun operatörlerden biri olan Türk Telekom her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Ülkemizin dev GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom; bedava internet, dakika, sms vb. oldukça cazip hediyeleri ile abonelerini her daim memnun etmeyi başarıyor.

Bedava internet, sms ve dakika dağıtmada oldukça cömert olan Türk Telekom; ücretsiz konuşma paketleri ile abonelerine bol bol sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla konuşabilme şansı tanıyor.

Türk Telekom tarafından abonelere sunulan hediye dakikalar, faturalı hat kullanıcılarının yanı sıra faturasız hat kullanıcılarına da sunuluyor.

Türk Telekom bedava internet ihtiyacınız var Türk Telekom Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şayet Türk Telekom abonesiyseniz, Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır? başlıklı bu yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

İşte; Türk Telekom abonelerine özel, hepsi birbirinden avantajlı bedava dakika kazanma yöntemleri:

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2023

Türk Telekom bedava dakika 2023 kampanyaları ile sizlerde ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. Sizlere Türk Telekom bedava dakika kazanma yolları ve yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

En popüler Türk Telekom hediye dakika kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyası

Türk Telekom’un yalnızca kadın abonelerine sunduğu bu kampanya; kadınlara bir ay boyunca haftanın her günü 13.00-14.00 saatleri arasında her yöne ücretsiz bir şekilde konuşabilme hakkı tanıyor.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kadınların 30 günde 1, tek seferde 25 TL ve üstü TL yükleme yapmaları yeterli oluyor.

Bu kampanyaya POCELL, BimCell, Mobil Ofis, Pttcell gibi bazı tarifeler dışındaki diğer tarifelere üye olan kadınlar yararlanıyor.

Aynı zamanda Selfy üyesi olan gençler de bu kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanyaya hemen dahil olmak için telefonunuzun mesajlaşma bölümüne gelmeli ve HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj yollamalısınız.

Size iletilen onay mesajını takiben kampanya kapsamındaki hediye dakikalarınızı haftanın her günü 13.00-14.00 saatleri arasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan diğer aylarda da yararlanmak istiyorsanız; her ay 25 TL ve üstü yükleme yapmayı unutmamalısınız!

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava Dakika

Faturasız hat kullanan ve Selfy Paketi’ne abone olan gençlere özel olan Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası; tüm gençlere her akşam saat 21.00’dan başlayıp, ertesi sabah 09.00’a kadar devam eden ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı tanıyor.

Bu kampanyaya dahil olmak isteyen Selfy kullanıcılarının telefonlarının mesajlaşma kısmına gelip, GECE yazıp 4545’e mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

Aynı zamanda kampanyaya katılmak isteyen gençlerin bu mesajı göndermeden 48 saat öncesine kadar mutlaka en az 30 TL’lik bir yükleme yapmaları da bekleniyor.

Türk Telekom tarafından iletilen onay paketini alan gençler; akşam saat 21.00 ve sabah 09.00 aralığında sosyal medyada da ücretsiz bir şekilde zaman geçirebiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’na katılan aboneleri her hafta sınırsız konuşma, ücretsiz cepten internet gibi pek çok hediye bekliyor.

Her hafta yenilenen bu kampanyaya katıldığınızda haftalık her yöne 250 DK kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Haftalık 500 MB, 250 MB, haftalık 10 GB vb. internet paketleri de kampanyadan kazanabileceğiniz diğer hediyeler arasında bulunuyor.

Lakin bu cazip hediyelerden yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek, Sil Süpür oyununu da oynamaları gerekiyor.

250 DK hediye dakika kazanma şansını yakalamak istiyorsanız; akıllı cihazlarınıza bir an önce App Store ya da Google Play Store üzerinden Türk Telekom Online İşlemler’i yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk Telekom; Konuşmak Lazım 1000 tarifesine abone olan tüm faturalı abonelere yalnızca aylık 37 TL’lik bir ödeme karşılığında faturaya ek 500 hediye dakika sunuyor.

Yani aboneler; her yöne 1000 değil tam 1500 dakika boyunca gönlünce konuşabiliyor.

Kampanyaya hemen dahil olmak ve bedava 500 dakikanızı kullanmaya başlamak için size en yakın Türk Telekom mağazasına uğrayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava dakika kampanyalarını incelemek için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Hediye 50 ya da 100 Dakika 

Türk Telekom; Milyon kampanyası kapsamında abonelerine 50 ya da 100 dakika konuşma hakkı armağan ediyor.

Bu pakete dahil olmak istiyorsanız; PAKET yazıp, 9090’a kısa mesaj göndermelisiniz.

Size gelen bilgilendirme mesajıyla birlikte 50 ya da 100 dakikalık konuşma hediyesinden hangisinden yararlanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tabii ki Türk Telekom tarafından sunulan bedava dakikalar, yukarıdakiler ile sınırlı değil.

Tarifeler, tarifelerin sunduğunu hediye dakikalar, internet ve sms paketleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanarak da merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

türk telekom bedava dakika

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2023

Eğer Türk Telekom faturasız hat kullanıyorsanız Türk Telekom bedava dakika kazanmak için hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yapmanız halinde Türk Telekom bedava dakika kampanyasında yararlanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonra ‘’GECE’’ yazıp 4545’e SMS gönderdiğinizde hattınıza 21:00 – 09:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz bedava dakikalar otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk telekom bedava dakika kampanyaları kazanma yöntemlerini sizlere ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştımç Türk telekom bedava dakika kazandıran kampanyaları en güncel şekilde sunmaya çalıştım.Türk telekom bedava dakika yapma yöntemlerini sizlerde uygulayarak anında hediye dakika kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava konuşma paketi nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de yukarıdaki yöntemlerden birini tercih ederek, bedava dakikalarınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Konu hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Saat Kaçla Kaç Arasında Kullanılır?

Türk Telekom akşam saat 21.00’dan başlayıp sabah 09.00’a kadar ücretsiz konuşma hakkı tanır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Dakika Veriyor mu?

Türk Telekom kullanıcılarına 250 DK kadar bedava DK veriyor.

Türk Telekom Sil Süpür Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Bir Yorum

  1. Gece paketi sona mı erdi. Lütfen bunun gibi bir hediye paketi oluşturur musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu