Türk TelekomTurkcellVodafone

Hat Taşıma Kampanyaları

Numara Taşıma Kampanyaları

Numara Taşıma Kampanyaları, Operatörlerin hat taşıma kampanyaları ile birçok insan uygun kampanya ve tariflere hatlarını taşıyabilmektedir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom gibi operatörlerin sunduğu cazip teklifler ile hat taşıma kampanyalarını sizler için araştırdık. Son günlerde gittikçe kolaylaşan ve GSM operatörlerinin de sunduğu cazip avantajlar sayesinde, hat taşıma işlemleri ve hat taşıma kampanyaları araştırması yapan pek çok kişi var.

Hat Devir İşlemi Ücreti ve Süresi

Hat Taşıma Kampanyaları

Ayrıca bu operatörlerin hattını taşımak isteyen kişiler için son derece cazip paketler hazırlaması ve hediyeler vermesi, dönem dönem farklı operatörlerin daha fazla ilgi görmesine de yol açıyor. Eğer siz de hattınızı başka bir operatöre taşımak istiyorsanız, numara taşıma kampanyalarını yakalayabilir ve çok daha uygun fiyatlı ve bol hediyeli paketlerden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Hat taşıması yapmadan önce genellikle de “Başvuru için hangi belgeler gerekiyor? Hat taşıma işlemi ne kadar sürer?” gibi sorular da merak ediliyor. Hat taşıma işlemi yapabilmek için sadece hat sahibinin kimliği ve TC kimlik numarası olması yeterli oluyor. Geriye kalan tüm işlemleri kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

telefon sim kartı okumuyor: nasıl düzeltilir? - 2022 - shiftdelete.net

Numara Taşıma Kampanyaları

GSM operatörleri arasında hat taşıma kampanyaları, faturalı ya da faturasız hat seçiminde pek çok avantaj sunuyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen hat taşıma işlemi, birkaç gün içerisinde tamamlanırken, yeni hattınızın kullanıma açılma süresi yaklaşık olarak en fazla 4 gün sürüyor.

Eğer helan kullanıma devam ettiğiniz hatta dair taahhüttünüz devam ediyorsa ve buna rağmen bir operatör değişikliği yapmak istiyorsanız, farklı bir süreç izlenmesi gerekebilir. Bunu, mevcut operatörünüz ile görüşmelisiniz çünkü sizden taahhüt cayma bedeli istenebilir. Üç ana GSM operatörünün en çok sevilen numara taşıma kampanyalarını sizler için araştırdık. İster Türk Telekom, ister Turkcell, isterseniz de Vodafone’a hat taşıma işlemi yapmak isteyin; sizler için sunulan paketlere beraber bakalım.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları

 • Süper Fırsat 5GB: Bu paket ile her yöne 1000 dk ve yanında 5GB internete sahip olabilirsiniz. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 43 TL, diğer aylar 48 TL’dir.
 • Süper Fırsat 20GB: Yeni Turkcell’liler için hazırlanmış interneti bol pakete abone olursanız her yöne 1000 dk ve tam 20 GB internet kullanım hakkınız oluyor. Paket abonelik ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 75 TL, sonraki aylarda 85 TL oluyor.
 • Aynen 10: Her yöne 1000 dk konuşma 10 GB internete sahip olacağınız bu pakete, online başvuruya özel 12 ay boyunca indirimli olarak aylık 59 TL ödeyeceksiniz.
 • GNÇ Sosyallesen Ben: Turkcell’in 26 yaş altı için hazırladığı bu paket ile her yöne 1000 dk ve 4 GB internetin yanında tam 7 GB Sosyal Medya interneti yanında hediye! Bu paketi tercih ederseniz online başvurulara özel olarak ilk 3 ay 47 TL, kalan aylarda ise 52 TL abonelik ücreti ödersiniz.
 • GNÇ Gamer: 26 yaş altı gamer’lara özel olarak hazırlanan bu paket ile her yöne 1000 dk, 15 GB internet ve 10 GB salla kazan internetinin yanında, belirli oyunlarda kullanabileceğiniz tam 5 GB internet de hediye ediliyor. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 63 TL, diğer aylar 73 TL’dir.
 • Platinum 25: Turkcell’in en çok tercih edilen paketi olan Platinum 25 paketi ile her yöne 1500 dk ve 25 GB internet sizleri bekliyor. Bu pakete abone olmak isterseniz de online’a özel ilk 3 ay 85 TL, diğer aylarda ise 100 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları

 • Simple XSmall: Vodafone’un hiçbir taahhüt istemediği bu paket ile her yöne 1000 dk, 100 SMS ve 5GB internete ek olarak sınırsız Whatsapp mesajlaşma da sizleri bekliyor! Paket kullanım ücreti ise online başvurulara özel olarak, sen iptal etmediğin sürece aylık 32 TL’dir.
 • Yeni Uyumlu 3GB: Hattını Vodafone’a taşımak isteyenler için hazırlanan bu pakette her yöne 1000 dk ve 3 GB internet kullanım hakkınız oluyor ve kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devrediyor! Üstelik ilk ay 10 GB internet de hediye! Paket abonelik ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 30 TL, sonraki aylarda 37 TL oluyor.
 • Red Sınırsız İletişim 20: Her yöne 1000 dk, 250 SMS ve 20 GB internete sahip olacağınız bu pakette ek olarak sınırsız Whatsapp ve Facebook Massenger mesajlaşma da var! Paket aboneliği için online başvuruya özel ilk 3 ay 60 TL, sonraki aylarda ise 69 TL ödeyeceksiniz.
 • Genç Red Sınırsız İletişim 20: Vodafone’un 26 yaş altı için hazırladığı bu paket ile her yöne 1000 dk, 250 SMS ve 20 GB internetin yanında Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord gibi 8 uygulamda kullanabileceğiniz Sınırsız Sosyal Medya interneti hediye ediliyor. Bu paketi tercih ederseniz online başvurulara özel olarak ilk 3 ay 50 TL, kalan aylarda ise 69 TL abonelik ücreti ödersiniz.

Türk Telekom Hat Taşıma Kampanyaları

 • Yepyeni 3: Türk Telekom’un bu paketi ile her yöne 1000 dk, 250 SMS ve 3 GB internete, online başvurulara özel ilk 3 ay 29 TL, sonraki 9 ay 33 TL, ikinci 12 ay ise 41 TL ödeyeceksiniz.
 • Yepyeni 10: Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyenler, bu pakette her yöne 1000 dk, 250 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkınız oluyor. Paket abonelik ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay 44 TL, ikinci 12 ay ise 52 TL oluyor.
 • Yeni Prime 15: Her yöne 1000 dk konuşma, 250 SMS ve 15 GB internete sahip olacağınız bu pakette, online başvuruya özel olarak ilk 3 ay 47 TL, sonraki 9 ay 55 TL, ikinci 12 ay ise 63 TL ödeyeceksiniz.
 • Yeni Prime 20: Türk Telekom’un en avantajlı tarifesi ile her yöne 1500 dk, 250 SMS ve tam 20 GB internetin yanında Facebook, Instagram, Twitter, Youtube’da kullanmak için +5 GB Sosyal Medya interneti hediye ediliyor. Bu paketi tercih ederseniz online başvurulara özel ilk 3 ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL, ikinci 12 ay ise 73 TL ödemeniz oluyor.

Ayrıca bakınız:

Vodafone Yeni Hat Fiyatları

Turkcell Yeni Hat Fiyatları 

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

 

Hat Taşıma Ücretli midir?

Hat taşıma ücretsiz bir işlemdir.

Hat Taşıma İçin Hangi Belgeler Gerekli?

Hat taşıma işlemi yapacak olan kişi için sadece kimlik yeterlidir.

Numara Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürer?

3-4 gün sürmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu