reklam
Teknoloji Haberleri

Windows 8 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı

Windows 8.1 Ürün Anahtarı Bedava

Windows 8 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı; Bilgisayar kullanımı hemen hemen her yaştan insanın yaptığı bir işlemdir. Bilgisayara yüklenilen programlar da işimizi bu noktada daha da kolaylaştırmaktadır. Windows 8 kullanıcıları ücretsiz ürün anahtarı hakkında araştırma yapmaktadır. İnternet üzerinden araştırma yaparken bulmak istediğin Windows 8.1 ürün anahtarı bedava konusu üzerine biz de bu yazımızı hazırladık. Aşağıda senin için Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı paylaşıyoruz.

Bilgisayarın Anakart Marka ve Modeli Nasıl Öğrenilir?

Windows 8 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı

Dünya üzerinden Windows’un en çok bilinen, en verimli olduğu düşünülen ve pek çok kişi tarafından da tercih edilen işletim sistemi modellerinden birisi olan Windows 8.1 Pro versiyonu için ücretsiz ürün anahtarı paylaşan pek çok site görebilirsin. Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı lisans kodları kullanarak sen de işletim sisteminin bütün güncellemelerini otomatik olarak alabilir ve işletim sisteminin Pro versiyonları için verilen özelliklerinden de yararlanarak bilgisayarının çok daha efektif olarak kullanabilirsin.

Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı sayesinde işletim sisteminin güvenlik açıklarını da kapatma şansına sahip olabilirsin. Çünkü etkinleştirilmeyen Windows sürümleri Windows Güvenlik Duvarı güncellemesi konusunda da sorun yaşatabileceği için bilgisayarının virüslere karşı güvenliği de tehlikeye girebilir. Bunun yanında, Windows ürün etkinleştirme işlemi yapılmadığı sürece karşına çıkacak olan ürün etkinleştirme uyarısı da artık gelmeyecek.

Windows 8.1 Ürün Anahtarı Bedava

Senin için aşağıda paylaştığımız Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesinde yer alan kodlardan, kendi işletim sistemine uygun olanını alarak kullanabilirsin. Farklı bir işletim sistemi için paylaşılan kodlar işe yaramayacaktır. Örnek vermek gerekirse de Bedava Windows 10 Pro Key Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava alsan da bu ücretsiz anahtarlar ile Windows 8 Professional işletim sistemi etkinleştiremezsin.

Eğer Windows 8 Professional ürün anahtarı öğrenmek istersen de internet üzerindeki pek çok farklı programı kullanabilirsin. Bu şekilde sana ürün anahtarını veren yazılımları bilgisayarına yükledikten sonra kullanım kılavuzunda görebileceğin birkaç küçük adımı takip ederek ürün anahtarını ücretsiz olarak ve oldukça da kolay bir şekilde öğrenebilirsin.

windows 8 pro dijital lisans 32&64 bit key bi̇reysel kurumsal

Windows 8 Ürün Anahtarı Bedava

Senin için aşağıda paylaştığımız Windows 8 ürün etkinleştirme kodlarından işletim sistemin için uygun olan herhangi birisini alarak bilgisayarına kaydedebilirsin. Direkt olarak bu kodları kopyala-yapıştır yapabilirsin. Ürün etkinleştirme için de bu kodlardan birisini bilgisayarındaki Not Defteri uygulamasına yapıştırın ve dosyayı da “etkinlestirme.cmd” olarak kaydedin. Buradaki en önemli nokta da dosyanın uzantısının CMD olarak kaydedilmesi.

Eğer bir dosyayı .cmd olarak kaydetmeyi bilmiyorsan da hemen bir video izleyerek ya da aşağıda senin için anlattığımız adımları takip ederek öğrenebilirsin. Bunu yapmak oldukça kolay. Kendin yapmak istiyorsan şu adımları takip et:

Öncelikle herhangi bir yerde boş klasör oluştur ve klasörü açtıktan sonra da Dosya Yöneticinin “Görünüm” seçeneğini aç. Sağ üst kısımda “Seçenekler” adından bir seçenek göreceksin. Buna tıkla ve sonrasında açılacak olan pencerede de “Görünüm” seçeneğini aç.

Burada, “Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle” adında bir seçenek göreceksin ve bunun yanındaki tik işaretini kaldır ve bütün dosya uzantılarının görünmesini sağla. Uygula butonuna da bastıktan sonra artık istediğin gibi dosya uzantılarını değiştirme şansına sahipsin. Bundan sonra da Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı ile oluşturduğun CMD uzantılı dosyayı sağ tıklayarak “Yönetici olarak çalıştırın” seçeneğini seçerek sistemi yeniden başlatın.

Bilgisayardan Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Windows 8.1 Ürün Anahtarı 2023

Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı etkinleştirmek için senin için derlediğimiz ve yazımızın devamında paylaştığımız bedava lisans anahtarlarını kullanabilirsin. İnternet üzerinden de pek çok farklı web sitesi üzerinde yine bu şekilde Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı paylaşıldığı gibi Discord oyun gruplarında veya Microsoft’un kendi resmi internet sitesinde de zaman zaman bedava Windows 8 ürün anahtarı veriliyor.

Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı paylaşımlarındaki lisans süresi de genellikle 180 gün olarak verildiği için 6 aylık periyotlarda sen de lisans anahtarını yenileyerek sürekli olarak Windows 8’in lisanslı halini kullanabilirsin. Normal de Windows 8.1 işletim sistemi ücretli olarak kullanıma sunulsa da elde edeceğin bedava Windows 8.1 ürün anahtarı sayesinde ürünü lisanslayarak etkin bir şekilde kullanabilirsin.

Bedava Windows 10 Pro Key Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava

Windows 8.1 Ürün Anahtarı Programı

Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı etkinleştirerek sen de Windows 8.1 işletim sisteminin Pro sürümünde verilen yenilikleri kullanarak daha güzel bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsin. Özellikle bilgisayarla çok fazla haşır neşir olmayan kullanıcılar için tasarlanan ek özellikler sayesinde farklı bir Windows deneyimi yaşayabilirsin. Ayrıca, Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı etkinleştirme işleminden sonra bilgisayarında kullanacağın programların daha hızlı ve çok daha efektif olarak kullanma şansın da oluyor.

Windows 8.1 ürün anahtarı ücretsiz etkinleştirme yaparak, lisanslı işletim sistemini kullanabilirsin. Bununla birlikte işletim sisteminin sorunsuz olarak çalışmasını istiyorsan ve her zaman sağ alt kısımda da ürün etkinleştirme uyarısını görmekten sıkıldıysan, aşağıda yer alan Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı kullanarak Windows 8 işletim sistemini lisanslı olarak kullanmaya başlayabilirsin.

Windows 8.1 Ürün Anahtarı 64 Bit

Normal şartlarda, çeşitli yerlerde de bulabileceğin Windows 8.1 ürün anahtarlarının satış fiyatı biraz yüksek olabiliyor. Eğer Windows 8.1 ürün anahtarına para vermek istemiyorsan ya da bütçen bunun için müsait değilse direkt olarak yazımızın devamında seninle paylaştığımız Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı listesinde yer alan bir anahtarı alarak kullanabilirsin. Burada paylaştığımız kodlar tamamen ücretsiz olup Microsoft tarafından bilgisayarının etkinleştirilmesine izin veriyor.

Bilgisayarınızda yüklü olan Windows 8 işletim sistemi türünden çok daha yüksek verim almak ve istiyorsan sen de Windows 8 Professional ücretsiz ürün anahtarı kullanmalısın. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle!

Windows 8.1 Pro GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9
Windows 8.1 Pro N HMCNV-VVBFX-7HMBH-CTY9B-B4FXY
Windows 8.1 Enterprise MHF9N-XY6XB-WVXMC-BTDCT-MKKG7
Windows 8.1 Enterprise N TT4HM-HN7YT-62K67-RGRQJ-JFFXW

 

Windows Ürün Anahtarını Nereye Yazabilirim?

Başlangıç düğmesinden ayarlar, sistem, etkinleştirme, ürün anahtarını güncelleştir sekmelerini sırayla takip ederek ürün anahtarını değiştirebilirsiniz.

Bir Windows Lisansını Kaç Bilgisayarda Kullanabilirim?

Tek bir cihazda kullanabilirsiniz.

Lisanslı İşletim Sistemleri Ücretli mi?

Belirli bir ücret kullanmak için ödenmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu