reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

Türk Telekom Faturalı Paketler

En uygun Türk Telekom faturalı paketler; Son zamanlarda faturasız paket fiyatlarının artması ile beraber faturalı hat paketleri daha çok takip edilmeye başlanmıştır. Türk Telekom da faturasız tarifelerde olduğu gibi faturalı tarifelerde de her cebe uygun kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Türk Telekom Faturalı Tarifeler, cazip fiyat teklifleri ile ön plana çıkarak kullanıcıların en ekonomik ve en uygun pakete ulaşabilmelerini sağlıyor. Türk Telekom, sadece hepsi bir arada paketler ile de değil, sizlerin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğu ek paket seçenekleri ile de en uygun fiyat ve en cazip paket içeriği seçenekleri ile sizleri buluşturuyor.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom faturalı hat sahipleri seçecekleri Yepyeni paketler, Ferah tarifeler, Aşmayan tarifeler ve Yeni Prime paketleri başta olmak üzere kendilerine en uygun paketi rahat bir şekilde buluyor. Online başvurulara özel birçok avantajı da kaçırmayın! Hemen Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuru yaparak Türk Telekom Faturalı Tarifelere geçebilirsiniz. Bunların yanı sıra başlattığı bir çok kampanya ile ücretsiz dakika ve internet hediyeleri de sizlerin oluyor. Peki sizin için en uygun Türk Telekom Faturalı Tarifelere beraber bakalım mı?

Türk Telekom Yepyeni Tarifeler

Türk Telekom faturalı paketlerden birisini alırken, Türk Telekom internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak hem Sil Süpür’den tarifenize ek 5GB internet kazanın hem de online başvuruya özel ilk 3 ay %15’e varan indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın. Bu avantajlara ek olarak tarife kapsamında e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internetin de tadını çıkarabilirsiniz. Türk Telekom faturalı tarifeler arasından online başvuruya özel indirimleriyle “Sil Süpür”den 5GB internet hediyeli” Yepyeni Tarifelerin detaylarına beraber bakalım:

Yepyeni 3: Türk Telekom faturalı paketler arasından Yepyeni 3 paketini satın alarak, her yöne 1000 dakika, 250 SMS ve 3 GB internete, yıllık abone olmak isterseniz online’a özel ilk 3 ay 29 TL, sonraki 9 ay 33 TL, son 12 ayda ise 41 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yepyeni 6: Online başvuruya özel internet hediyesi de alacağınız Yepyeni 6 paketi ile ayda her yöne kullanabileceğin 1000 DK konuşma, 250 SMS ve 6 GB internet ile internette dolaşın. Bu pakete taahhütlü abone olmak için online’a özel ilk 3 ay 32 TL, sonraki 9 ay 37 TL, ikinci 12 Ay ise 45 TL ödeyeceksiniz.

Yepyeni 10: Online başvuruya özel indirimleriyle Sil Süpür’den 5GB internet hediyesi de kazanacağınız Yepyeni 10 paketi ile ayda 10GB internet, 1000 DK konuşma ve 250 SMS’in tadını çıkarabilirsiniz. Paket taahhütlü abonelik ücreti ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay 44 TL, ikinci 12 Ay ise 52 TL’dir.

varlık fonu'nun türk telekom'u satın alması meclis gündeminde: 2026'da  bedelsiz kamuya geçecekti

Türk Telekom Ferah Tarifeler

Hemen Türk Telekom Mağazaları’ndan veya online başvuru formunu doldurarak Türk Telekom Ferah Tarifelere gelin, Türk Telekom Faturalı Tarifelerindeki paket aşım ücreti ve taahhüt derdine son verin! Türk Telekom Ferah Tarifeler ile tarifenizdeki dakika, SMS ve GB’larınız bittiğinde paketiniz otomatik olarak duruyor ve herhangi bir paket aşım ücreti ödemiyorsunuz. Üstelik Türk Telekom’un yenilenen mobil altyapısını taahhüdü, cayma bedelini dert etmeden denemenin de tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Ferah Tarifeler, müşterilerimizin taahhüdünün ilk 3 ayı için kesinlikle cayma bedeli almıyor. Bunlara ek olarak da online başvurular için hem Sil Süpür’den tarifenize ek 5GB internet kazanın hem de ilk 3 ay %15’e varan indirimlerden yararlanın. Paketlere bakacak olursak:

Ferah 2: Türk Telekom Ferah 2 paketi ile bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 750 DK, 250 SMS ve 2 GB cepten interneti kullanmaya başlayabilirsiniz! Paketin taahhütlü aylık abonelik ücreti online’a özel ilk 3 ay 30 TL, sonraki 9 ay 34 TL, ikinci 12 ayda ise aylık 42 TL’dir.

Ferah 8: Bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 750 DK konuşma, 250 SMS ve 8 GB cepten internet ile internette dolaşın! İki yıllık taahhütlü paket kullanım ücreti ise online başvurulara özel ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay 44 TL, ikinci 12 Ayda ise 52 TL olarak size sunuluyor.

Prime Ferah 20: Türk Telekom Prime Ferah 20 paketi ile bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 1000 DK, 250 SMS ve tam 20 GB cepten internete ek olarak sınırsız WhatsApp mesajlaşma ve sadece ilk ay geçerli 30GB hediye internet ile internetin tadını doya doya yaşayın! Pakete iki yıllık abone olursanız online’a özel ilk 3 ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL ve ikinci 12 ay ise 73 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Faturalı Paketler ( Güncel Tarifeler )

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom Mağazaları’ndan veya online başvuru yöntemi ile Türk Telekom faturalı paketler içerisindeki Aşmayan Tarifelere gelin, aşım derdine son verin. Bu tarifeler ile dakika, SMS ve GB’larınız bittiğinde internetiniz otomatik olarak durur ve paket aşım ücreti çıkmaz. 12 + 12 aylık fatura dönemi taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen kişiler hemen SOZ yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderebilirler.

Aşmayan Mini: Türk Telekom Aşmayan Mini tarifesi ile bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 1000 DK konuşma, 1000 SMS ve tam 10 GB cepten internet ile internette dolaşmanın keyfine varın! Bir aylık paket kullanım ücreti ise ilk 12 ay 50 TL, sonraki 12 ay ise 58 TL’dir.

Aşmayan Maksi: Türk Telekom faturalı paketler arasından Aşmayan Maksi paketini satın alarak, her yöne tam 3000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 10 GB cepten internete, iki yıllık abone olmak isterseniz ilk 12 ay 60 TL, sonraki 12 ayda ise 68 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Prime Tarifeler

Türk Telekom faturalı paketlerin kat kat ayrıcalıkları, online başvuruya özel indirimlerle Türk Telekom Yeni Prime Tarifelerde sizi bekliyor! Online başvurulara özel ilk 3 ay %16’ya varan indirimlerden yararlanın! Üstelik ilk ay 30GB hediye!

Yeni Prime 15: Online başvuruya özel internet hediyesi de alacağınız Yeni Prime 15 paket ile ayda her yöne kullanabileceğin 1000 DK konuşma, 250 SMS ve 15GB internet ile rahat rahat internette dolaşın. Bu pakete taahhütlü abone olmak için online’a özel ilk 3 ay 47 TL, sonraki 9 ay 55 TL, ikinci 12 Ay ise 63 TL ödeyeceksiniz.

Yeni Prime 20: Türk Telekom’un bu tarifesi ile aylık olarak her yöne 1500 dk, 250 SMS ve 20 GB interneti doya doya kullanın. Ayrıca bunlara ek olarak Facebook, Instagram, Twitter, Youtube’da kullanabileceğin +5GB Sosyal Medya interneti de senin oluyor. Paket taahhütlü kullanım ücreti online’a özel ilk 3 ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL, ikinci 12 Ay 73 TL oluyor.

Yeni Prime 30: Türk Telekom Yeni Prime 30 paketi ile bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 2000 DK, 250 SMS ve tam 30 GB cepten internetin tadını çıkarmaya başlayın! Bütün bunlara ek Facebook, Instagram, Twitter, Youtube’da kullanabileceğin tam 10 GB Sosyal Medya interneti de senin oluyor! Paketin taahhütlü abonelik ücreti online’a özel ilk 3 ay 75 TL, sonraki 9 ay 59 TL, ikinci 12 ayda ise aylık 97 TL’dir.

Yeni Prime 40: Bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 2000 DK konuşma, 250 SMS ve dev 40 GB cepten internet ile internette dolaşın! Ayrıca bunlara ek olarak SINIRSIZ Sosyal Medya interneti ile Facebook, Instagram, Twitter, Youtube’da doya doya gezin. İki yıllık taahhütlü paket kullanım ücreti ise online başvurulara özel ilk 3 ay 100 TL, sonraki 9 ay 119 TL, ikinci 12 Ayda ise 129 TL olarak size sunuluyor.

 

Ayrıca bakınız:

Türk Telekom İnternet Paketleri 

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri ve Tarifeleri 

 

Türk Telekom Aşmayan Tarifeyi Nasıl Yapabilirim?

Aşmayan tarifelerden yararlanmak isteyen kişiler mesaj kısmına SOZ yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom MMS Ücreti Ne Kadar?

MMS ücreti 1,27 TL dir.

TTNET Altyapısı Nedir?

Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu