Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketi 2023; İnternet paketleri son zamanlarda en çok tercih edilen paketlerin başında gelmektedir. Hemen hemen her operatör bedava internet paketlerini daha çok gündeme getirmektedir. Türk Telekom hizmet vermeye başladığı andan itibaren uygun tarife ve kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Yaptığı bir çok kampanya ile müşterilerine bedava internet dağıtan Türk Telekom, 2023 bedava internet paketleri ile internet paketiniz bittiğinde imdadınıza yetişiyor.

Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak için özellikle sil süpür başta olmak üzere bir çok kampanya ve pakete katılarak hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Güncel kampanya ve paketleri sizlere paylaşarak bedava internet kazanmaya yollarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yazımızda Türk Telekom bedava internet paketleri 2023, Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır sorusuna cevap bulacaksınız. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel hediye internet paketi detayları;

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmış bedava internet paketleri günlük, haftalık ve aylık bedava internet hediye sunmaktadır. Özellikle sil süpür yaparak bedava internet kazanabileceğiniz gibi bazı kampanyalara katılarak ücretsiz internet alabilirsiniz.

Abonesi sayısını hızlıca yükselten Türk Telekom hem elinde müşterileri korumak hem de yeni müşteriler kazanmak için Türk Telekom bedava internet paketi 2023 kampanyaları düzenlemektedir. Kim kampanyalar kısa sürelerine geçerli olmasına karşın bazı kampanyalar yıl sonuna kadar geçerlidir.

Telefonun İnterneti Var Mobil Veri Açık Ama İnternete Giremiyorum

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Türk Telekom bedava internet kazanmak için sil süpür yapabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler üzerinden her hafta sil süpür yapabilirsiniz. Türk Telekom en çok bedava internet dağıtan uygulaması olan Sil Süpür ile günlük, gece, haftalık ve aylık bedava 20 GB kadar bedava internet vermektedir. Özellikle en çok çıkan gece geçerli 10 GB 1 ay boyunca geceden sabaha kadar kullanabileceğiniz internet paketidir.

Türk Telekom sil süpür faturası ve faturasız tüm abonelerin hafta 1 defa katılarak kazanmasını sağlamaktadır. Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür hakkında bilgi veren Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Sil Süpür Hilesi hakkında bilgi veren diğer yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Yapma 2023

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyasına katılarak sevdiklerine internet gönderdiğinizde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 1 GB ve 4 GB Hediye İnternet gönderdiğiniz gereklidir. Sevdiklerinize 1 GB internet gönderdiğiniz haftalık 1 GB kazanırken 4 GB hediye internet gönderdiğinizde aylık bedava 1 GB alırsınız.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 10 GB bedava internet paketi 2023 kampanyası bazı belirli bölgelerde geçerlidir. İle özel kampanyasında yeni hat alan hattını Türk Telekom a taşıyan tüm müşterileri ilk ay 10 GB bedava internet hediye edilecektir. İle özel 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internet kazanın.

Türk Telekom tarafından yapılan diğer 10 GB bedava internet paketi ise Türk Telekom internet kalitesi ile tanışmak için 4.5G hızında internet için HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesaj sonra hattınıza yüklenecek 10 GB bedava internet 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet paketine geçiş yaparak sizde 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 4.5G kalitesi ile tanışmak hem de sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmek için Türk Telekom mağazalarından yapabilirsiniz.

Türk Telekom mağazalarından ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart değişikliği yaptıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza 1 ay boyunca geçerli 30 GB yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom selfy bedava internet paketi kazanmak için Selfy abonesi olmanız gereklidir. Gençlerin katılıma açık olan Türk Telekom selfy’de bir çok hediye internet kampanyası bulunmaktadır.

Gençlerin sesine kulak veren Türk Telekom Selfy’li olan gençlerin sosyal medyada internet harcamadan vakit geçirmeleri için  akşam 09:00 ve sabah 09:00 saatleri arasında hediye internet vermektedir. Telefonunuza selfy uygulamasını indirdikten sonra  ‘’GECE’’  yazıp 4545 kısa mesaj atmaları yeterlidir.

Türk Telekom mağazalarından Selfy kart alıp bu kartı selfy uygulamasından ekleyen tüm Selfy müşterine 5 GB bedava internet verilecektir. Türk Telekom selfy kartını Türk Telekom Bayi, D&R mağazaları mağazalarından hemen alıp mutlaka selfy uygulamasına eklemeniz gereklidir. Kartınızı ekledikten sonra otomatik olan 5 GB hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy hakkında bilgi almak için Türk Telekom Selfy Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada otomatik ödeme talimatı vererek anında 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı Türk Telekom müşterilerin hatlarına hediye 2 GB yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız internet paketleri 2023 almak için Arayanı bil servisine abone olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Telefonunuz kapalı olduğu sizi kimin aradığı öğrenebilir hem de 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

Arayanı bil plus servisine aylık abone olursan haftalık 1 GB 6 aylık abone olursanız 30 gün geçerli 1 GB alırsınız. Aryanı bil servisine 1 aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz. 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermeniz yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet 2023 güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/shorts/ZTclk3Rimqo

 

Türk Telekom Arayanı Bil Servisine Bir Aylık Abonelik Nasıl Yapılır?

PLUS yazıp 7065 e gönderdiğiniz takdirde bir aylık arayanı bil servisinden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet İçin Ne Yapmalısınız?

Selfy uygulamasını indirdikten sonra GECE yazıp 4545 e mesaj gönderin.

Türk Telekom Hat Ücreti Ne Kadar Oldu?

350-400 TL arasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu