reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar); GSM şirketlerinin sunduğu kampanyalar arasında en çok internet kampanyaları ilgi görmektedir. Türk Telekom bedava internet, 2023 yılında yaptığı güzel kampanyaları ile herkese bedava internet vermektedir. Abone sayısını her geçen gün artıran Türk Telekom uygun fiyata paketler sunmasının yanında en çok bedava internet veren operatörlerden biri olduğunu kanıtlamıştır.

İnterneti aktif olarak kullananların en sık yaşadığı sorunlardan biride internet paketlerinin çok erken bitmesidir. Ücretli internet paketi almak istemeyenlerin ilk sorduğu sorulardan biride Türk Telekom bedava internet kazanma yolları, Türk Telekom bedava internet paketleri ve 2023 yılına ait güncel kampanyaları yazımızda bulabilirsiniz.

2023 yılında sayısız bedava internet veren Türk Telekom ister faturalı olsun isterse faturasız herkese hediye internet kazanma imkanı tanımaktadır. Sizlerde Türk Telekom bedava gb kazanmak istiyorsanız ve en güncel kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2023

Sizlere ne güncel Türk Telekom bedava internet 2023 kazanma yolları ve yöntemlerini ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım. Size uygun olan güncel kampanyaların uygun olanları seçip bedava interneti hemen kazanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlara özel bedava internet kampanyaları yazımızda.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekomun en çok internet veren kampanyalarından biri olan sil süpür uygulaması her hafta bedava internet vermektedir. Düzenli olarak her hafta internet kazanmak için sil süpür uygulamasını telefonuna indirip uygulamayı denemez yeterli. Her hafta Perşembe günü saat 08:00 yenilendiği için haftalık bedava internet hediyenizi mutlaka almayı unutmayın.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Oldukça güncel olan ve bir çok kişinin katıldığı hediye internet kampanyalarından biri olan Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasına katılarak 1 ay boyunca geçerli 30 GB almak için mobil hattınızın mesaj kısmına hemen 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası 1 ay boyunca geçerli 30 GB hattınıza tanımlanacaktır. 30 GB bedava internet sadece faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Bedava İnternet

Faturalı yada faturasız abonelere özel olarak sunulan arayanı bil servisine abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Anında 1 gb kazanmak için arayanı bil servisine üye olmanız yeterlidir. Arayanı bil servisi ücretlidir. Arayanı bil servisine 1 aylık abone olanlara haftalık 1 GB bedava internet veren Türk Telekom 6 aylık aboneliğe ise aylık 1 GB hediye internet vermektedir.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Sadece faturalı hat sahiplerine özel olan e-fatura hediye internet kampanyasına katılarak anında 1 gb internet kazanmanız mümkün. Faturanızı ister sms isterseniz e posta adresine istediğinizde hattınıza 1 gb internet yüklenecektir. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. Her abone bu kampanyadan 1 defa yararlanmaktadır.

Türk Telekom 4.5G  30 GB Bedava İnternet

Eğer halen 4.5G geçmediyseniz hemen 4.5G geçerek hediye internetinizi anında alabilirsiniz. Kullandığınız Sim kartınızı Türk Telekom ofislerinden değiştirerek bedava interneti anında kazanabilirsiniz. Sizde hemen 1 ay geçerli 30 gb interneti almak için sim kartınızı 4.5g sim kartla değiştirdikten sonra  telefonunuzun mesaj kısmına 4.5G 30GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Hediye sosyal medya kampanyasına katılan Türk Telekom kadın müşterileri tek sefer 25 TL yüklemeleri halinde 1 ay boyunca  WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel olarak yaptığı bu kampanyada ücretsiz hediye 1 gb internet vermektedir. 30 gün geçerli hediye interneti almak için MOR HEDIYE yaz 4545’e göndermen yeterli. 25 tl üstü yüklemeye 1 GB Cepten İnternet kazmamak için hemen yükleme yapabilirsin.

türk telekom bedava internet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyalarından biri olan gel dene kampanyası ile her hangi bir Türk Telekom faturalı paketlerine geçenler 3 ay boyunca hem cayma bedeli vermeyecekler hem de 10 GB bedava internetin sahibi olurlar.

Türk Telekom gel dene kampanyası kapsamında faturalı hatta geçen herkese 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilir. Faturalı hatta geçtikten sonraki 30 gün içerisinde  GEL DENE yazıp 5555’e SMS ile yada online işlemler menüsünden kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Yapma 2023

Türk Telekom selfy ile sizlerde her yüklemeye bedava 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Gençlere özel olarak hazırlanış Selfy ile hattınıza her 30 TL yükleme yaptığınızda 1 GB bedava internet kazanırsınız. Hattınıza 30 TL yükledikten sonra  DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca Selfy’li gençler Selfycard üyeliğini aktif ettiklerinden hemen 5 GB bedava internet kazanırlar. Hemen selfy mobil uygulamasını indirip Selfycardını aktif ederek anında 5 GB bedava internet alabilirsiniz.

Gençlere oldukça fazla hediye veren Selfy ile sil süpür yaptığınızda bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Hattına 30 TL yükleme 1 GB veren Türk Telekom selfy ile sosyal medya paketlerini de ücretsiz alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2023

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyalarından biri olan iline özel ilk ay 10 GB bedava internet kazabilirsiniz. Belirli ilerde geçerli olan kampanya kapsamında  Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini geçerek 10 GB kazanabilirsiniz. Bu kampanyada iller her ay değiştiğinde ile özel kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom mağazalarına gitmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom internet gönder 1 GB bedava internet kazan kampanyası ile 1 GB bedava internet kazanmak için sevdiklerinize internet gönderdiğinizde 1 GB hediye internet sahibi olursunuz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası kapsamında sevdiklerine, ailesine yada arkadaşına 1 GB internet gönderenler haftalık 1 GB kazanırken 4 GB internet gönderenler ise aylık 1 GB bedava internet sahibi olurlar. Hemen sevdiklerinize hediye internet göndermek için HEDIYE 555 *** *** *** 1 GB yazıp 9433’e  ücretsiz sms gönderebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda güncel Türk Telekom Bedava İnternet 2023 kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazımızı belli aralıklarla güncellemeye çalışacağım. Takipte kalın…

 

Türk Telekom Sosyal Medya İçin Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

Bunun için SOSYAL PAKET yazarak 5555 e göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Nasıl Yapılır?

Sizi arayanlar size ulaşamadığı durumlarda da bilgi sahibi olmak istiyorsanız ACIK yazarak 5555 e gönderin.

Türk Telekoma Numara Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürmektedir?

En fazla 3-4 gün

Yazımızı Puanlamak İster misin?

11 Yorum

  1. Sabahtan beri bir sürü yer gezdim hiç biri olmadı yapmayın Allah aşkına yaa vaktinizi boşa harcamayın çünkü olmuyor

  2. Türk Telekom kadar berbat bir hat yok kampanyalar bile bitmiş hepsi faturalı hat için faturasizsaniz hiçbir şey yok size boşa uğraşmayın Turkcell alın ora full kampanya dolu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu