Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom bedava dakika hilesi ; Teknoloji çağımızın odak noktası haline gelmiştir. Cep telefonları hayatımızın her noktasında bizimle birlikte ve artık her işlemi kolaylıkla oturduğumuz yerden yapabilmekteyiz. Kadınların, erkeklere göre daha fazla telefonda vakit geçirdiği kolaylıkla fark edilirken, hem de istatistiksel veriler ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Erkekler, çoğunlukla iş ve futbol maçları ya da spor müsabakaları için sohbet edebilirken, kadınlar her şey hakkında saatlerce konuşabilir. Tabii bu da çok fazla telefon faturası ya da faturasız hattınıza daha fazla TL yükleme anlamına gelmektedir.

Türk Telekom, özellikle kadın ve faturasız hat abonelerine sunduğu şimdi bahsedeceğimiz fırsatı mutlaka kaçırmamalıdır. Öncelikle bu kampanyadan yararlanmak için, her 30 günde bir hattınıza tek seferde muhakkak 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra HERYONE DK yazıp, 5555’e göndermelisiniz. Bunun karşılığında size bir geri bildirim mesajı gelecektir.

Bu mesajın içeriğinde; o ay, her gün geçerli olan, hangi saatler arası bedava konuşma kazandığınız belirtilecektir. Genelde tanımlanan saat aralığı 13:00 ile 14:00 arası olmakla beraber, herhangi bir  GSM operatöründeki arkadaşınızla 1 saat bedava konuşmak için hemen konuşacaklarınızı tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2023

Türk Telekom’un taraftar paketlerinden herhangi birine üye olanlar ise; tüm ay boyunca geceleri birbirleriyle bedava konuşabiliyor. Bu  kampanyadan faydalanabilmek için; GECE yazıp 4242’ye SMS yoluyla gönderilmelidir. Daha sonra, hattınıza 30 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir. Böylelikle 30 gün boyunca, akşam saat 21:00 ile sabah 09:00 arası Türk Telekom aboneleri birbiriyle ve sabit hatlarla 2000 dakika bedava konuşabilmektedir. Böylece maçlar sonrası kritikleri, fatura ya da yüklü TL bitme kaygısı yaşamadan doya doya yapabilirsiniz.

Kampanyadan her hat aylık 1 kez faydalanabilmektedir. Gece bedava olan 2000 dakika konuşmayı bitirdiğinizde size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. O ay içinde tekrar 30 TL yükleme yapsanız da, kampanyadan faydalanabileceğiniz gece bedava konuşma dakikası tekrar gelmeyecektir. Ancak yeni aya geçtiğinizde, yani kampanyadan ilk kez  yaralanmak için SMS attığınız günden 30 gün sonra; tekrar SMS atıp veya 30 TL yükleme yaptıktan sonra yeniden faydalanabilirsiniz. Kalan bedava dakikalarınızı öğrenmek için DAKIKA yazıp 4252 ye SMS atabilirsiniz. Ay içinde kullanılmayan bedava dakikalar, bir sonraki aya devretmediğinin önemle altını çizmek isteriz.

Türk Telekom Selfy Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom’un 25 yaş ve altı için özel kampanyaları ve tarifeleri olan Selfy, düzenli olarak bedava konuşma dakikaları dağıtmaktadır. Selfy üyesi değilseniz öncelikle hattınızdan, SMS olarak Selfy yazıp 4545 ‘e göndermelisiniz. Aynı zamanda yaş kuralını da unutmamalısınız. Daha sonra akıllı telefonunuza Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmelisiniz. Kendinize özel şifrenizi girip, uygulama içindeki Sil Süpür oyununu oynayarak, şansınıza gelen sürpriz hediyeyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt gerektirmiyor. Haftalık her yöne 250 dakika ya da Türk Telekom şebeke içi günlük sınırsız konuşma kazanabilirsiniz. Haftalık bedava dakikaların bittiği ya da günlük şebeke içi konuşma süresinin sona erdiği SMS ile size bildirilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Hilesi

Türk Telekom aboneleri aynı zamanda kamu çalışanıysanız, bunu bildiren belgenizi abone merkezlerine sunduğunuzda, hangi kamu tarifesini seçerseniz seçin, şebeke içi konuşmaları bedava yapabilirsiniz. Herhangi bir kayıt gerektirmez.

Kamu paketini seçince bedava konuşmalarınızı yapabilirsiniz. Aynı durum Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalışanlar ve buradan emekli olanlar içinde geçerlidir. Bu avantajdan yararlanmak içinde herhangi bir elmas tarifesine üye olmanız gerekmektedir. Elmas tarifesine dahil olabilmek için de Türkiye Taşkömürü Kurumu yani TTK’nın çalışanı veya emeklisi olduğunuza dair belgeyi Türk Telekom abone merkezine sunmalısınız.

İster faturalı hatta, isterseniz faturasız hatta abone olun, Türk Telekom mobilin abonelerine tanıdığı ayrıcalıklı ve bedava konuşma hediye eden diğer bir kampanya ise; sadece bir SMS uzağınızda… Aylık her yöne 50 veya 100 dakika bedava konuşma kazanmak için tek yapmanız gereken, faturalı hatlar hesap kesiminden sonra; faturalı hatlar, aylık TL yüklemesini yaptıktan sonra,  PAKET yazıp 9090’a SMS göndermelidir. Hattınıza ait faturanızı düzenli ödüyor ya da düzenli olarak TL yüklüyorsanız, her ay kesinlikle 100 dakikanızı cepte bilin. Eğer fatura tarihlerinizi kaçıyorsanız ya da uyarılardan sonra hattınıza TL yüklüyorsanız genelde 50 dakikalık konuşmalar kazanırsınız.

Türk Telekom Selfy’e eşdeğer olan eski Woops kampanyalarından en sevileni, Selfy’e devir olan bol ve bedava dakika dağıtan uygulaması için, SELFYWDK yazıp 4545’ e göndermelisiniz. Böylelikle Türk Telekom mobil ve sabit hatlar için harcayabileceğiniz 2000 dakika hediye edilecektir. Ancak bilmeniz gereken önemli nokta, bu kampanyadan yılda sadece bir kez faydalanabilmenizdir. Ayrıca kampanyaya katıldıktan 1 hafta sonra kalan dakikalar silinecektir.

Selfy’nin kuruluş yıl dönümüne özel, 3 ay boyunca geçerli, faturasız abonelerin diğer Selfy’lilerle konuşma yapabileceği bu kampanyaya katılabilmesi için tek yapması gereken 5.YIL yazıp 4545’e göndermektir. Bundan sonra bedava dakikalarınızı rahat rahat kullanabilirsiniz. Yalnız bu kampanyadan yararlanmak için biraz acele etmelisiniz. Çünkü abone alımı 200.000 kişi ile sınırlı olacaktır.

 

Türk Telekom Bedava Dakika Diğer Ay a Devreder mi?

Türk Telekom bedava dakika kazandığınızda kalan dakikalarınız diğer aya devretmez.

Türk Telekom Selfy li Nasıl Olabilirsiniz?

Öncelikle 25 yaş ve altında olmanız gerekmektedir. Sonrasında SELFY yazarak 4545 e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 1 444 dür.

6 Yorum

  1. Şey ben oyunda vip alıcamda burdaki kodların hepsi kullanılmış herhalde o yüzden bana başka bi kod verebilirmisiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu