Bimcell

Bimcell Tarifeleri ve Paketleri

Bimcell Tarifeleri ve Paketleri; Sevilen ve uygun tarifeleri ile her kesime hitap eden Bimcell bu sene de kullanıcılarına yenilikler sunmuştur. BİM in hayata geçirdiği Bimcell GSM hizmeti, farklı kesimden bir çok insanın cebine uygun bir operatördür. Bimcell müşteri sayısını her geçen gün yükselten ve bir çok kişi tarafından tercih edilen operatörlerden biridir. Uygun fiyatlı tarifeleri ile bilinen Bimcell ayrıca zengin paketleri ile müşterileri bol bol internet, dakika ve SMS vermektedir.

Kullandığını tarifeye yüksek ücret ödemek istemiyorsanız ve operatörünüzden memnun değilseniz hemen sadece kimliğinizle Bim mağazalarından hemen Bimcell hattına sahip olup Bimcell tarife ve paketlerinden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda bütçe dostu Bimcell tarifeleri ve Bimcell paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İşte Bimcell tarife ve paketleri;

Bimcell Tarife Paketleri

Uygun fiyat bol internet ve konuşma paketi sunun Bimcell sadece 3 tane tarife paketi sunmuştur. İhtiyacınıza göre bu tarife ve paketlerden her hangi biri seçebilirsiniz. Her hangi bir tarife kullanma zorunluluğu bulunmayan bu paketlerinden dilediğiniz zaman istediğiniz pakete satın alabilirsiniz.

İlk defa Bimcell hat almak istiyorsanız tanışma paket olarak 85 TL karşılığında 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hattınıza ücretsiz olarak yüklenecektir.

Ayrıca her 25 TL üstü yüklemeye 1 GB ve 500 dakika veren Bimcell eğer 40 TL üstü yükleme yaparsanız 5 GB internet ve 500 SMS hediyesine hattınıza yükleyecektir.

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları

Bimcell Tarifeleri Dost 2 GB Paketi

 • İnternet: 2 GB,
 • Konuşma: Her yöne 600 dakika,
 • SMS: Her yöne 600 SMS
 • Fiyat: 19 TL

Bimcell hat sahipleri ile sınırsız olarak konuşabileceğiniz bu paketi satın almak için DOST 2GB yazıp 4551 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Tarifeleri Dost 5 GB Paketi

 • İnternet: 5 GB,
 • Konuşma: Her yöne 750 dakika,
 • SMS: Her yöne 750 SMS,
 • Fiyat: 29 TL

Bimcell hat sahipleri ile sınırsız olarak konuşabileceğiniz bu paketi satın almak için DOST 5GB yazıp 4551 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Tarifeleri Dost 10 GB Paketi

 • İnternet: 10 GB,
 • Konuşma: Her yöne 1000 dakika,
 • SMS: Her yöne 1000 SMS,
 • Fiyat: 39 TL

Bimcell hat sahipleri ile sınırsız olarak konuşabileceğiniz bu paketi satın almak için DOST 10GB yazıp 4551 SMS göndermeniz gereklidir.

En Uygun Bimcell Paketleri

Bimcell hat sahiplerinin alabileceği dost paket her bütçeye uygun paketlerden biridir. Özellikle genç tarafından tercih edilen bimcell bedava internet kampanyaları ile paketleri bitse bile hediye internet kazanabiliyorlar.

BİMcell hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye!

Ayrıca bimcell’e hoş geldin kampanyası ile 9 GB internet kazanmanız mümkün.

Bimcell Dakika ve Konuşma Tarifeleri

Bimcell konuşma paketleri bedava dakika paketiniz bittiğinde bittiğinde alabileceğiniz ek konuşma paketleridir. Aylık sadece 14 TL’ye her yöne 250 dakika, 16 TL’ye her yöne 500 dakika paketi istediğiniz kadar alma hakkınız bulunmaktadır. Ek konuşma paketini ihtiyaç halinde dilediğiniz kadar alabilirsiniz.

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

14 TL

16 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell İnternet Tarife ve Paketleri

Bimcell ek internet paketinizi kullandığınız tarifedeki internetin bitmesi halinde alabilirsiniz.  Zaten hattınıza yükleme yaptığınızda 1 GB ve 5 GB bedava internet veren bimcell ihtiyaç halinde ek internet paketlerinden her hangi birini uygun fiyata almanızı sağlıyor. Ay içerisinde diledğiniz kadar satun alabilirsiniz.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

11 TL

18 TL

26 TL

36 TL

1GB yazıp 4551‘e gönderin

2GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim

Bimcell tarifemi nasıl öğrenirim ve Hangi tarifeyi kullanıyorum sorusu bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Bimcell’de 3 farklı tarife bulunmaktadır. Dost 2 GB, Dost 5 GB ve Dost 10 GB tarifeleri arasında hangisini seçeceğiniz size kalmıştır. Yani her hangi bir tarife zorunluluğu yoktur. Tarifenizi siz istediğiniz zaman hangi paketi yüklerseniz değiştirmedikçe o tarifeyi kullanırsınız.

Faturasız hattınızda şu an kullandığınız tarife ve paketi öğrenme için BİMcell hattınız ile 551, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 4 551 numarasını aramanız gereklidir.

Bimcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır

Bimcell tarife değişikliği yapmak için hangi paket ve tarifeyi almak istiyorsanız o tarifeye ait paket için mesaj atmanız gereklidir. Kullandığınız tarife dost 2 GB paketi ise dost 5 GB paketine geçmek için mesaj atmanız yeterlidir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz tarifeye geçebilirsiniz.

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi

Bimcell Tarife Kalan Bakiye Sorgulama

Faturasız Bimcell kalan bakiye sorgulamak için *123#’yi tuşlayıp arama yapmanız yeterlidir. Hattınızda kalan TL miktarı size bildirilecektir. Ayrıca kullandığınız tarife detayını sorgulamak için 9333’ü arayarak detaylı bakiye ve kullanım detayı sorgulaması size bildirilir.

Bimcell Tarife İptali Nasıl Oluyor

Kullandığınız Bimcell tarife ve paketleri iptal etmek için şu an kullandığınız 4551’e mesaj olarak atmanız gereklidir.  Konuşma paketlerinin iptali için IPTAL250DK  yada IPTAL500DK yazıp 4551’e mesaj atmanız gereklidir. Gönderilen mesaj sonrası size bilgilendirme mesajı geldiğinizde tarife ve ek paketiniz iptal edilecektir.

Sizlere bu yazımızda Bimcell tarife ve Bimcell paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Kullandığın Bimcell Tarife ve Paketi Nasıl Öğrenebilirsin?

Bimcell hattınız ile 551 i arayarak tarifenizi öğrenebilirsiniz. Diğer operatörlerden ise 444 4 551 i arayabilirsiniz.

Bimcell Hoş Geldin Kampanyası ile Ne Kazanabilirsiniz?

Bimcell hoş geldin kampanyası ile 9gb internet kazanabilirsiniz.

Bimcell 250 DK Konuşma Paketi Kaç TL?

44 TL.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu