Bimcell

Bimcell Bedava SMS

Bimcell Bedava SMS 2023; BİM sadece bir market zinciri değil, aynı zamanda mobil iletişim sektöründe de hizmet vermektedir. Bimcell yeni kampanyaları ve paketleriyle her cebe uygun seçenekler sunmaktadır. BİM marketler zinciri tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Bimcell, müşterilerine ön ödemeli yani faturasız hatları oldukça ekonomik rakamlara satın alabilme imkanı tanıyor.

Yalnızca BİM mağazalarında satışa sunulan BİMCELL hatlardan birini satın alan kişiler, aynı zamanda Bimcell tarafından düzenlenen kampanya sayesinde hediye sms, dakika ve internet paketine de kavuşuyorlar.

Bir ay boyunca geçerli olan Bimcell paketteki kullanım hakları sona eren müşteriler, yeni sms, dakika ya da internet paketlerini de diledikleri zaman satın alabiliyorlar.

Bu yazımızda Bimcell müşterileri için Bimcell bedava SMS nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar? Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell Bedava SMS Kazanma 2023

Abone sayısını hızlıca yükselten Bimcell yaptığı kampanyalar ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizlere Bimcell bedava SMS kazanma yolları, Bimcell bedava mesaj yapma yöntemlerini açıklamak istiyorum.

Bimcell Bedava SMS Kazandıran Kampanyaları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Bimcell Sil Süpür Bedava SMS 

Bimcell müşterileri, Türk Telekom’un en çok kazandıran oyunlarından biri olan Sil Süpür oyununu oynayarak, tıpkı Türk Telekom müşterileri gibi her hafta sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Sil Süpür oyununu oynayarak hediye sms, internet ya da dakikalar kazanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kendi akıllı telefonlarına indirmeleri, Bimcell telefon numaraları ve şifreleri ile uygulamaya üye olmaları gerekiyor.

Tüm bireysel faturasız hat sahibi Bimcell müşterileri, Sil Süpür kampanyasına katılabiliyor.

Kampanyaya katılan kişiler, 1 hafta boyunca yalnızca Whatsapp uygulamasında kullanabilecekleri 1GB hediye internet kazanma şansını yakalayabiliyorlar.

Böylelikle Whatsapp uygulaması üzerinden sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla doyasıya mesajlaşabiliyorlar.

Günlük 1GB, 5GB hediye internet, haftalık 1GB, 2GB internet, günlük her yöne 100 dakika ve günlük her yöne 100 dakika, Bimcell müşterilerinin her hafta kazanabilecekleri diğer hediyeler arasında bulunuyor.

bimcell bedava sms güncel kampanyalar kasım » bedava i̇nternet

BIMCELL Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Bimcell, Bimcell yeni hat alan yeni müşterilerine de Hoş geldin hediyesi olarak, 300 dakika, 300 sms ve 9GB internet armağan ediyor.

Kampanyaya katılmak isteyen yeni abonelerin hatlarının aktif olduğu günü takip eden 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp, oluşturdukları kısa mesajı 4551 numarasına kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Yeni müşteriler, paket kapsamındaki hediyelerini onay mesajını takip eden 30 gün boyunca kullanabiliyorlar.

30 gün dolduğunda ise paketteki kalan kullanımlar, iptal oluyor.

Kampanya dahilindeki kazanımlar, tek seferli olduğundan hediyeler bir sonraki aya devretmiyor.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle

BİMCELL Bedava SMS Paketleri

Bimcell müşterileri, tarifelerindeki sms kullanım hakları sona erdiğinde sms paketi satın alabiliyorlar. Şu an Bimcell’de satın alabileceğiniz yalnızca tek bir sms paketi bulunuyor.

Müşteriler, 1000 sms içeren ve bir ay geçerliliğe sahip olan sms paketini sadece 5 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata alabiliyorlar.

Üstelik, Bimcell sms paketi, aynı ay içerisinde defalarca kez alınabiliyor. Yani bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Müşteriler, sms hakları bittikçe 5 TL karşılığında 1000 SMS satın alabiliyorlar.

Bimcell sms paketi, iptal edilmediği müddetçe ve müşterinin hattında TL bulunması halinde bir sonraki ay da otomatik olarak yenileniyor.

Bimcell 1000SMS paketi almak isteyen Bimcell’lilerin 1000SMS yazmaları ve bu mesajı 4551’e göndermeleri gerekiyor.

SMS paketi, aynı zamanda bimcell.com.tr sitesi üzerinden ve herhangi bir BİM mağazasından da satın alınabiliyor.

Bimcell Kalan SMS Sorgulama

Bimcell tarifenizde ya da satın aldığınız ek sms paketinde kalan sms hakkınızı öğrenmek için farklı yöntemleri deneyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan *123# tuşlayarak, bakiyenizi telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Yani kalan sms, internet ve konuşma hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Alternatif olarak bimcell.com.tr sitesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Online İşlemler menüsü üzerinden de kalan sms hakkınızı, tarife ve paket bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Bimcell kalan kullanım sorgulama işlemi için akıllı telefonunuzdan 9333’ü arayabilirsiniz.

Son olarak Bimcell hattınızdan 551’i, diğer operatörlerden veya sabit hatlardan 444 4 551 Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak da sms paketinizde kaç smsin kaldığını öğrenebilir, her konuda Bimcell müşteri temsilcisine danışabilirsiniz.

Bimcell SMS İptali Nasıl Yapılır?

1000 SMS içeren paketinizi iptal ettirmek için telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girmeli, IPTAL 1000SMS yazarak, oluşturduğunuz bu mesajı 4551’e yollamalısınız.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell’de yalnızca ön ödemeli yani faturasız hatlar bulunuyor. Hattınıza TL yüklemek istediğinizde bu işlemi, bimcell.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu noktada hattınıza site üzerinden kredi kartı bilgilerinizi kullanmak suretiyle en az 25 TL, maksimum 50 TL yükleyebiliyorsunuz. Yani 50 TL üstü için bir yükleme yapamıyorsunuz.

Yüklediğiniz TL’leri daha sonra paket satın alarak, sms, konuşma ya da internet paketlerine çevirebiliyorsunuz.

Örneğin, hattınızdaki TL ile 1000 SMS satın almak istediğinizde 1000SMS yazarak, oluşturduğunuz mesajı 4551’e göndermeniz gerekiyor. SMS paketiniz bittikçe tekrar aynı mesajı göndererek, yeni sms paketinizi alabiliyorsunuz.

Bimcell Bedava SMS Hilesi

Bimcell bedava SMS hilesi bimcell hat sahiplerinin bedava SMS kazanmak için araştırdığı konuların başında gelmektedir. Bimcell bedava sms hilesi için telefonunuzun mesaj bölümüne 100 yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğiniz hattınıza bedava 100 SMS hakkı tanımlanacaktır.

Bu yazımızda BIMCELL bedava sms nasıl kazanılır? BIMCELL sms paket fiyatları ne kadar? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de BIMCELL müşterisiyseniz ya da BIMCELL faturasız hat satın almayı düşünüyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Bimcell Bonus Nasıl Yapılır?

Bimcell bonus için BIMCELL BONUS yazarak 4551 e göndermelisiniz.

Bimcell Hattı Nasıl ve Nereden Alabilirsiniz?

Bimcell hattını BİM mağazalarından kimlik fotokopiniz ile alabilirsiniz. Ayrıca size verilen evrakları doldurmanız gerekmektedir.

Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

350-400 TL arası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu