VodafoneBimcellTürk TelekomTurkcell

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerden Ramazan’a Özel Bedava İnternet

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları; Konuşma paketlerinin yanı sıra internet paketi fazla olan operatörler her zaman ilk tercih olmuştur. Farklı operatörlerin sunmuş olduğu internet kampanyaları her kesimin bütçesine uygun seçenekler sunmaktadır. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte GSM operatörleri de Ramazan’a özel bedava internet kampanyalarını duyurmaya başladı. Senin için Ramazan Ayı bedava internet kampanyalarını araştırarak aşağıda paylaşıyoruz.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell başta olmak üzere GSM operatörleri, herkesin merakla beklediği Ramazan Kampanyalarını paylaşarak senin için bedava internet kazanabileceğin yolları artırıyor. GSM operatörlerinin Ramazan ayına özel olarak paylaştıkları Ramazan Ayı bedava internet kampanyaları sayesinde Ramazan ayı boyunca bedava internet kazanabilir ve doya doya harcayabilirsin.

Her bir operatör, Ramazana özel olarak bedava internet hediye etmeye bu sene de devam ediyor! Hem Ramazan ayı içerisinde hem de Ramazan Bayramı’nda bedava internet hediye ediyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte pek çok sektörde olduğu gibi GSM operatörlerinde de hediye internet kampanyaları duyurulmaya başladı.

Operatörlerden Ramazan’a Özel Bedava İnternet

GSM operatörü kullanıcıları, Ramazan ayında sevdikleriyle rahat rahat görüşsün ve internette de doya doya dolaşabilsin diye her sene yapıldığı gibi bu yıl da her operatör bedava internet kampanyaları hakkında detayları ortaya çıkarmaya başladı. Biz de Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Ramazan Ayı bedava internet kampanyalarını senin için araştırdık.

türk telekom, turkcell, vodafone, bimcell bedava internet!

Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizde GSM operatörleri arasında ilk akla gelen ve köklü bir kurum olan Türk Telekom, Ramazan ayına özel olarak 10 GB bedava internet kampanyasını başlattığını duyurdu. Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası kapsamında, Ramazan ayı boyunca tam 10 GB bedava internet hediye ederek abonelerine büyük mutluluk yaşattı! Kampanyaya katılmak için Türk Telekom’un Sil Süpür uygulamasına giriş yaparak başvuruda bulunman yetiyor!

Türk Telekom, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için paylaştığı bedava internet kampanyası sayesinde gece 00:00 ile sabah 06:00 arasında kullanacakları doya doya 10 GB bedava internet hediye ettiğini duyurdu. Kampanya, Ramazan ayı ile başlamakla birlikte bayram sonuna kadar geçerli olması planlanıyor.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2023

Her Ramazan’da olduğu gibi bu yıl Ramazan ayında da kullanıcılarını mutlu etmek için çalışan Turkcell, Ramazan ayına özel bedava internet kazandırma şansı veriyor. Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen hediye internet paketlerinden yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının, Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Kampanyalar bölümüne gitmesi ve bedava internet kampanyasından yararlanabileceği sürpriz internet paketinden birisini alması yeterli oluyor.

Sadece Dijital Operatör uygulamasıyla da değil, Turkcell Yaani ve Turkcell Bip uygulamasına giriş yapan Turkcell müşterileri daha pek çok bedava internet kampanyasından yararlanma şansına sahip oluyor. Sen de Ramazan ayı boyunca Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak seni bekleyen bedava internet paketlerinden birisine sahip olabilirsin. Bununla birlikte uygulama içerisindeki Salla Kazan seçeneğini de haftalık olarak ziyaret etmeyi ve Ramazan Ayı bedava internet kampanyaları ile seni bekleyen sürpriz hediyeleri almayı da unutma!

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2023

Ülkemizde fiyatlarıyla da ön plana çıkan operatör olan Vodafone, her yıl olduğu gibi bu yılda da Ramazan ayına özel olarak paylaştığı bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Sen de Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası sayesinde bol bol GB kazanabilir ve ister internette dolaşarak istersen de internet üzerinden doyasıya görüşerek hediye internetini dilediğin gibi kullanabilirsin.

Vodafone, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarını düşünerek başlattığı kampanyalar ile Ramazan ayı boyunca bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Sen de hangi Vodafone paketini kullanıyorsan kullan, Ramazan özel kampanyasına katılarak bedava internetini alabilirsin. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret etmen yeterli. Uygulama içerisinden hediye çarkını çevirerek seni bekleyen sürpriz hediyelerden birisini kazan!

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Ramazan’a Özel Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Sadece Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone değil, Bimcell de Ramazan ayı bedava internet kampanyaları başlattığını duyuran operatörler arasına katıldı. Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2023 kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için linke tıklayarak yazımızı ziyaret edebilirsin. Ramazan ayında hem internet üzerinden sevdiklerinizle daha rahat konuşun hem de internette dolaşmanın keyfini doyasıya yaşayın diye her bir operatör Ramazan bedava internet kampanyaları ile cazip teklifler sunmaya devam ediyor.

Ülkemizin köklü iletişim kurumlarından olan Türk Telekom başta olmak üzere neredeyse bütün GSM operatörleri, geçtiğimiz yıllarda yapıldığı gibi bu yıl Ramazan ayında da hem Ramazan Ayı bedava internet kampanyalarıyla hem de Ramazan ayına özel olarak hazırladığı faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına verdiği cazip fiyatlı teklifler ile kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Ülkemizin özel günlerini unutmayan GSM operatörleri, herkes internette rahat rahat dolaşsın diye Ramazan bedava internet kampanyalarını hem internet üzerinden, hem televizyonlardan hem de kendi çıkardıkları uygulamalar üzerinden duyurmaya devam ediyor.

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri

Operatörlerden Ramazan’a Özel Bedava İnternet

Müşterilerinin beklentilerini hiçbir zaman unutmayan ve herkes internet üzerinden sevdikleriyle daha rahat konuşsun, mesajlaşsın ve internette dolaşmanın keyfini doyasıya yaşasın diye başlatılan Ramazan bedava internet kampanyaları, bütün GSM operatör kullanıcılarını memnun ediyor. Artık neredeyse geleneksek hale gelen Ramazan ayı hediye internet ve dakika kampanyaları, GSM operatörlerinin bir nevi prestij meselesi haline de geldi.

Ramazan ayı bedava internet paketleri dağıtan ve daha çok müşteri çekmek isteyen GSM operatörleri, Ramazan boyunca geçerli olacak bedava internet hediyeleri dağıtmaya; bununla birlikte faturalı ve faturasız hat paketlerinde de Ramazan’a özel cazip fiyatlar sunmaya devam ediyor.

 

Turkcell 10 GB İnternet Paketi Fiyatı Kaç TL?

Paketin fiyatı 160 TL’dir.

Turkcell Yepyeni Süper 12 GB Paket Kaç TL’dir?

Paketin fiyatı 199 TL’dir.

Turkcell Hat Kapanma Süresi Ne Kadardır?

185 gündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu