BimcellFiyatı Nedir

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları; Mobil iletişim sektöründe fiyat artışı ile beraber yeni hat fiyatları da artmıştır. Hemen hemen her cebe uygun tarifeleri ile diğer operatörlerle yarışan Bimcell i de sizler için ele aldık. Bimcell kullananlar ya da hattını Bimcell’e taşımak isteyenlere özel kampanyalar ve fırsatlar sunmakta. Özellikle hattını bimcell’e taşıyanlar bedava internet, dakika ve SMS vermektedir. Sizlerde hattınız bimcell’e taşıyarak Bimcell yeni hat kampanyasında faydalanabilirsiniz.

İster tek sefer yükleme yaparak bedava hediyeler kazabilirsin, isterseniz bir çok avantajı içerisinde barındıran bimcelle hattınızı taşıyarak bu avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Nasıl Alınır? Hattını Bimcelle Taşımak

Hattını Bimcell’e taşımak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri ise Bimcell hat nereden alınır? Nasıl bimcell’li olurum sorusudur. Ayrıca bimcell sim kartı nereden alınır? Nasıl bakiye kontur yüklenir sorularına cevap vermek istiyorum.

Yeni hat almak yada hattınızı Bimcelle’e taşımak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber her hangi bir bim mağazasına gitmeniz yeterlidir. Bakiye yada kontur yüklemek için bütün bim mağazalarını kullanabilirsiniz. Ayrıca (444 4 551) ve bimcell.com.tr iletişim kanallarını kullanarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Yeni Hat Taşıma Kampanyası

BİMcell’lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Bimcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gun boyunca kullanabileceğiniz yurt ici her yone 250 dakika, 250 SMS ve 4 GB cepten internet firsati! Hattınız aktif olduktan 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Hattınız ilk kez Bimcell’e taşıdığınızda  1 ay boyunca kullanabileceğin 250 Dakika, 250 SMS, 4 GB hattınıza yükleyebilmek için telefonunuzun mesaj kısmından BIMCELL BONUS yazarak 4551 göndermeniz yeterlidir. Kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi için 444 45 51  müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Bimcell 20 GB İnternet Paketi

Bol bol internet isteyenler için özel olarak hazırlanırmış 20 GB bimcell internet paketi haftalık olarak satışa sunulmuştur. 20 TL karşılığından bir hafa boyunca kullanabileceğiniz 20 GB inernet paketini almak için SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

Faturasız Hat Fiyatları (GÜNCEL FİYATLAR)

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell ayrıca her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılarına 1 ay boyunca kullanabileceği  1 GB internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 2023 yılının sonuna kadar sürmesi düşünülen bu kampanyadan her ay yararlanmanız mümkün.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet 2023 kampanyalarından biride 40 TL üstü yükleme yapan herkese hediye 5 GB internet ve 500 SMS ücretsiz olarak verecektir.

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar 2023

Bimcell hat fiyatları ne kadar yada bimcell hat ücreti hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Genelde faturasız hatlar için kampanya bimcell sim kart ücreti

Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2023 yılı için 350 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığında 350 tl ödediğinizde 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell tanışma kampanyası ile yeni ön ödemeli kart aldığınızda yeni hattınıza 9 GB internet, Her yöne 3000 dakika ve 300 SMS otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyası

Abonesini sayısını hızlıca yükselten Bimcell yeni hat alımlarından geçerli olan bu kampanyada yeni hat aldıktan sonra 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Hoş geldin kampanyası kapsamında 9 GB internet, 300 SMS ve her yöne 300 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Yeni Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell hat almayı düşünenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri ise bimcell hattın kaç güne açıldığı sorusudur. Genelde 48 saat içinde aktif olan hat bazı durumlarda 6 güne kadar uzayabilmektedir.

 

Bimcell Hattı Almak İçin Nereye Başvurmalıyım?

Herhangi bir BİM mağazasına giderek Bimcell hat başvurusunda bulunabilir ve hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell Hattı Kaç TL?

Bimcell hattı 350 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Numara Taşıma İşlemleri Kaç Gün Sürmektedir?

Ortalama 3-4 gün sürmektedir.

3 Yorum

  1. 20.05.2021 de faturalı hayatımı bimcell e taşıdım ama bana faturalı hatta taşındığım konusunda bilgi verilmedi açılınca ne olacağı belli olacak denildi ama henüz açılmadı

  2. 40 tl 50 arası 2 GB 50 üstü 5 GB olarak güncellenmiş, birde ben hattımı taşıdım bedava GB gelmedi (taşıdığın için) diğer kampanyalar onay mesajı gönderdikten sonra geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu