reklam
Bimcell

Bimcell Bedava Dakika

Bimcell Bedava Dakika; BİM büyük marketler zinciri olmanın yanı sıra artık iletişim sektöründe mobil hizmet de vermektedir. Bimcell hizmet vermeye başladığı günden bugüne her cebe uygun tarifeleriyle gündeme gelmiştir. 2023 yılında da kampanyalarına ara vermeden devam eden Bimcell, müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Kazandırdığı dakikalar sebebiyle her geçen gün abone sayısını artıran Bimcell hat almak aslında çok kolay. Size en yakın BİM şubesine giderek istediğiniz Bimcell numarasını seçebilir ve satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra size sunulan kampanyaları takip edip binlerce dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Bimcell kampanyalarını incelediğinizde uygulamalar üzerinden Bimcell Bedava Dakika kazanma ön plana çıkıyor. Bimcell üzerinden her yöne bedava dakika kazanarak ücretsiz bir şekilde arama yapabilirsiniz.

Bimcell bedava dakika kazanmak için sizlere güncel kampanyalar ve paketler hakkında bilgi vermek istiyorum. Her yüklemeye bedava dakika kazandıran bimcell ayrıca hoş gelsin hediye olarak tüm abonelerine 300 dakika hediye vermektedir.

Bimcell Bedava Dakika 2023

Abonelerine her yüklemeye bedava dakika kazandıran Bimcell ayrıca yeni hat alımlarında 300 dakika hediye etmektedir. 4 farklı tarifesi bulunan Bimcell dost paketinde standart olarak 750 dakika bulunmaktadır.

Bimcell dost paket inlerinden bulunan bedava dakikalar yermediğinde ek paket almak yerine sizler de hemen bimcell bedava dakika kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Bedava Dakika Kazanma

Bimcell bedava dakika kazanmak hattınıza TL yüklemesi yapmanız yeterlidir. Her yükleme kazandıran bimcell ayrıca yeni hat alımlarında bedava dakika vermektedir.

Bimcell bedava dakika kazanmak için;

  • Bimcell bedava 300 dakika kazanmak için hemen 300 DK yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz
  • Aynı şekilde bedava 300 dakika kazanmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.
  • Onay mesajı sonrası Bimcell hoş gelsin hediye olarak 300 dakika hattınıza yüklenecektir
  • 1 ay boyunca geçerli 300 dakika her yöne geçerlidir

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bimcell bedava dakika kazanmak isteyen bimcell aboneleri yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e telefonlarından mesaj atmaları yeterlidir.

Sadece yeni hat alan abonelere özel bu kampanyadan yararlanmaları için mutlaka SMS göndermeleri gereklidir. Bilgilendirme mesajı sonrası bedava konuşma paketinizi her yöne kullanabilirdiniz.

Bimcell Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Bimcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bimcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar ile ilgili araştırma yaparak kolaylıkla bedava konuşma dakikası kazanabilirsiniz. Kazandığınız dakikaları harcarken herhangi bir faturaya yansıma işlemi olmayacak ya da sizden ek ücret talep edilmeyecektir. Özellikle dakikayı çok kullanan kişiler dakika paketlerinin bitmesi durumunda ücretsiz dakika arayışı yapmaktadır. Özellikle Bimcell tarafından bedava dakika veren uygulamalar arasından en önemlileri salla kazan ve sil süpür olmaktadır. Aslında Bimcell tarafından dakika veren uygulamalara bakıldığında bütün uygulamaların içerik ve kullanış şeklinin farklı olduğunu görüyoruz.

Bimcell tarafından sizlere sunulan bedava dakikaların kullanımında herhangi bir süre ya da tarih söz konusu değildir. Ayrıca daha sonra ücretsiz dakika kazanacak farklı uygulamaları keşfedebilir, kesintisiz bir şekilde konuşabilirsiniz. Bedava dakika kazanabilmeniz için pek çok yol bulunmaktadır. Biz sizlere bu konuyla alakalı detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Bimcell Sil Süpür  Bedava Dakika

Türk Telekom’un alt yapısını kullanan Bimcell sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz. Telefonunuza App Store ya da Google Play Store üzerinden Sil Süpür uygulamasını indirerek sil süpür kategorisine giriş yapmalı ve günü geldiğinde silip süpürerek size sunulan hediyeleri kazanmalısınız. Bedava dakika, bedava internet ya da bedava SMS kazanma imkanını size sunan Sil Süpür uygulamasını haftanın belirli bir günü kullanabileceksiniz.

Bimcell Yükle Kazan Bedava Konuşma Paketi

Bimcell bedava dakika paketleri genelde diğer kampanyalara göre daha kısıtlı olmaktadır. Eğer sizlere verdiğim dakika paketlerini kullandıysanız ek paket alabilirsiniz.

Güncel bimcell konuşma paketleri ise;

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

14 TL

16 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp Ses Paketleri‘ni seçin

Bimcell Bedava 250 Dakika

Bimcell operatörü vasıtasıyla hediye 250 dakika kazanabilirsiniz. Hediye 250 dakika kazanabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına girerek 250DK yazıp 4551 adresine mesaj attığınız takdirde her yöne 250 dakika kazanabilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Hediye 300 Dakika

Bimcell hat kullanıcılarına 300 dakika bedava konuşma hakkı verilmektedir. Hediye 300 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girip BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Mesaj atma işlemini gerçekleştirdikten sonra telefonunuza gelen bilgilendirme mesajıyla 300 dakika hediye kullanım hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bir çok kişi bedava dakika kazanmak için Bimcell bedava dakika hilesi sorusunun cevabını merak etmektedir. Bimcell bedava dakika hilesi bulunmamasına karşın yukarıda verdiğim kampanyalara katılarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell operatörü siz değerli abonelerine uygun fiyatlı binlerce dakika sunmaktadır. Mevcut abonelerine uygun fiyata dakika paketleri kullandırma hakkı için kampanyalar düzenleyen Bimcell Dakika Paketleri ile ilgili sizlere bilgi vermek istiyoruz.

 

Bimcell Hediye Dakika İçin Ne Yapmalısınız?

BIMCELL BONUS yazarak 4551 e göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell Hangi Uygulama Hediye Vermektedir?

Salla kazan ve Sil süpür uygulamalarıyla hediyeler kazanabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 4 551 dir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu