Bimcell

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell  TL Yükle 2023; BİM artık sadece büyük bir market zinciri olarak hizmet vermekte değil aynı zamanda mobil iletişim hizmeti de sunmaktadır. Bim mağazaları aracılığıyla alabileceğiniz bimcell hat her cebe uygun tarife imkanı sunmaktadır. Bimcell mobil kullanıcısı sayısını her geçen gün hızlıca yükselten operatörlerden biri olma yolunda hızlıca ilerlemektedir. Kullanıcılarına uygun fiyata internet ve konuşma veren bimcell sadece faturasız hat sahiplerine yönelik paket sunmaktadır.

Hattını Bimcelle taşıyanlar yada Bimcell’den yeni hat alanların en sık sorduğu sorulardan biride Bimcell nasıl tl yüklenir ve bimcell internetten tl yükleme yapılır mı sorusudur. Sizlere bu yazımızda Bimcell kullananların kısa yoldan nasıl tl yüklenir ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağım.

Bimcell tl yükleme işlemlerine anında 1 gb internet vermektedir. Sizlerde 40 tl üstü yükleme yaparak anında 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Nasıl TL Yüklerim

İster kendinize isterseniz Bimcell kullanan bir yakınınıza bimcell tl yüklemek için bimcell’in resmi internet sitesine girmeniz yeterlidir. Bimcell’in sitesine girdiğinizde TL Yükle kısmına tıklayarak bakiye yada paket yükleyebilirsiniz.

Adım adım Bimcell TL yükle için;

 • Ana sayfadan tıklayarak TL Yükleme ekranına girin.
 • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını girin.
 • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
 • Kredi kartı bilgilerinizi yazın.
 • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını tekrar girin
 • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

İşlem sonunda ödeme onayı verdikten sonra cep telefonunuza gelen şifreyi girdiğinizde bakiyeniz hemen hattınıza yüklenir.

Bimcell tl yükle kredi kartı ile yapıldığı gibi banka kartı ile bimcell tl yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizi Engelleyen Numarayı Nasıl Arayabilirsiniz?

Bimcell TL Yükleme İnternetten Nasıl Yapılır

Bimcell tl yükleme işlemi için bim mağazalarından bu işlemi yapabileceğiniz gibi internet üzerinden online olarak bakiye yüklemeniz mümkün. Bimcell tl yükleme işlemi online olarak internetten anlık olarak hızlı şekilde yüklenmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bimcell hattınıza tl yüklemek için için dilerseniz 444 4 551 numarasını arayarak anında bakiye yükleyebilirsiniz.

Bimcell Online İşlerler İle Bimcell TL Yükleme

Bimcell resmi sitesine üzerinden dilediğiniz zaman online işlemler menüsüne giriş yaparak kolay şekilde TL ve bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bimcell online işlemlere giriş yaparak TL yüklemek için;

 • BİMCELL online işlemlere giriş yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız
 • https://www.bimcell.com.tr/pages/online-islemler.aspx?snkok=1
 • Online işlemler menüsüne giriş yaapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz
 • Eğer bincell şifresini bilmiyorsanız Telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi ücretsiz olarak anında öğrenebilirsiniz
 • Giriş işlemini yaptıktan sonra dilediğiniz tutarda bakiyeyi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bimcell TL Yükleme

Bimcell tl yüklemek için kredi kartınız ile yükleme yapabilirsiniz. Hızlı şekilde 7/24 bimcell bakiye yüklemek için yapmanız gerekenler ise;

 • Kredi kartı ile tl yüklem için Bimcell bakiye yükleme sayfası olan aşağıdaki linke tıklayın
 • https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 sayfasına giriş yapınız
 • Açılan sayfadan yükleme yapılacak telefon numarası ve yüklemek istediğiniz bakiyeyi girin
 • Açılan sayfadan kredi kartı bilgilerini girip ödemeyi tamamlayınız
 • Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra bakiyeniz hattınıza hemen yüklenecektir

Bimcell TL Yükleme Miktarları

Bimcell tl miktarları ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse her bütçeye uygun fiyatlar sunan bu operatörde yükleyebileceğiniz miktarlar bimcell tl yükleme 25 tl, 30 tl, 35 tl, 40 tl, 45 tl ve 50 tl olarak belirtilmiştir. Hattınıza uygun bakiyeyi yükleyebilirsiniz.

Bimcell hattınıza 25 tl üstü yüklemede anında 1gb internet ve 500 dakika hediye vermektedir. Bimcell hat fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Bimcell Hat Fiyatları ve Paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Yapamıyorum Sorunu

Çok fazla kişinin yaşadığı sorunlardan biri ise bimcell tl yükleme nasıl yaparım ve Bimcell TL yükleme sorunu sorunudur. Genelde hata alan pek kişi bakiye yüklemesi yapamadığını söylemiştir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde işlemin gerçekleşmemesi halinde bir kaç defa deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantınız yavaş olması yada kopması ödemenin iptal olmasına neden olur. Kredi kartının intenet harcamasına kapalı olması yada yeterli bakiye olmaması sorun yaşamanıza neden olabilir.

Sizlere bu yazımızda bimcell nasıl tl yüklenir hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

Bimcell Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

KALAN yazarak 5555 e göndererek öğrenebilirsiniz.

Bimcell TL Yüklemesini Nereden Yapabilirim?

TL yükleme işlemini Bim mağazaları ya da bim in mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

300-400 TL arasında değişmektedir.

Bir Yorum

 1. Tl yüklemesi yapılamıyor. Bu işlemi kaldırın baride milleti sinir etmeyin. Sadece Bim lerden yükleme yapabilirsiniz deyin. Bu kadar lâkaytlık olmaz. Müşteriyi hiç galeye almıyorsunuz. Bimcell eski bimcell değil. Anlaşılan liyakatsizlik sizleride esir almış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu