reklam
Bimcell

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?  Kullanıcı sayısını günden güne arttıran ve yoğun ilgi gören operatörlerden biri de Bimcell’dir. Artan paket fiyatlarından sonra uygun tarife arayanlar Bimcell’e yöneldi. Özellikle uygun fiyatlı paketleri ile dikkat çeken Bimcell birçok kullanıcısına hediye paketler de vermektedir. Gıda sektöründe de inanılmaz büyüyen bir yapıya sahip olan Bim, Bimcell hattını müşterileri için piyasaya çıkarttı. Fakat belirli bir süre sonra Türk Telekom’un alt yapısına Bimcell dahil olmuştur. Bu yüzden Türk Telekom da yapabileceğiniz birçok işlemi Bimcell’de de yapabilir, hatta aynı olan birçok kampanyadan da yararlanabilirsiniz.

Bimcell müşterilerinin birçoğu bu ayrıntıları bilse de, bazı işlemleri yaparken zorlanabiliyor. Bu yüzden Bimcell TL transferinin nasıl yapılacağını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. O halde, Bimcell TL nasıl gönderilir?

Bimcell TL Nasıl Gönderilir?

Daha önceden Bimcell’in Türk Telekom’un alt operatörü olduğundan bahsetmiştik. Tam da bu yüzden Türk Telekom hatlarında olduğu gibi Bimcell’de de TL gönderimi mevcuttur. Buradan da anlaşılacağı üzere Türk Telekom’da TL nasıl gönderiliyorsa, Bimcell müşterileri de aynı adımları takip ederek TL gönderebilirler. Kısacası aynı yöntemleri kullanan müşteriler, aşağıdaki adımları takip ederek TL gönderimi yapabilirler:

  • Akıllı cihazınızın kısa mesaj kutusuna giriniz.
  • Sizin TL göndermek istediğiniz kişinin numarasını, numaranın başında “0” olmadan yazınız.
  • Yazdığınız numaradan sonra bir boşluk bırakınız.
  • Boşluk bıraktıktan sonra karşıdaki kişiye göndermek istediğiniz TL miktarını yazınız.
  • Bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra 9235’e oluşturduğunuz kısa mesajınızı gönderebilirsiniz.

Bimcell TL transfer işleminin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Birçok farklı yöntemi bulunsa da, TL transfer işlemleri arasından en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi kısa mesaj yöntemidir. Kısa mesaj yöntemini kullanabileceğiniz gibi gerekli birimleri de arayarak kolayca TL gönderme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 9235’i arayarak, dakika veya TL gönderme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bimcell hem kısa mesaj hem de 9235’i arayarak gerçekleştirdiğini TL transferini kısa süre içinde onaylamaktadır.

Eğer Bimcell dışında farklı bir GSM operatörü kullanıyorsanız, faturasız hat kullanmakta olan Bimcell abonesine TL gönderebilirsiniz. Yukarıda adım adım anlatılan adımları uygulayarak, aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom’un da TL transferi işlemine izin verdiği gibi Bimcell de farklı operatörlere TL transferlerine izin vermektedir. Ayrıca farklı operatörlerden de Bimcell faturasız hat kullanıcılarına dakika gönderme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİMcell Yeni Hat Fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell TL Transferi Nasıl Olur?

Bimcell bütün GSM operatörleri gibi sevdiklerinize akıllı cihazlarınıza ulaşmanızı sağlar. Ancak bazı acil durumlarda sevdiklerinizin size ulaşması gerekir. Bu durumlarda sevdiklerinizden haber alabilmeniz için onlara TL transferi ile yardımcı olabilirsiniz. Sevdiklerinizin kullandığı GSM operatörüne TL gönderimi yapabilir ve böylece sevdikleriniz ile devamlı iletişim halinde kalabilirsiniz. Yararlı bir kampanya arasında bulunan TL transferi, sevdiklerinizin yaşamında oluşan önemli bir durumda kullanılması sağlayabilirsiniz.

Bimcell Lira Transferi 

Bimcell müşterileri Bimcell TL transferinin belirli bir süresi olup olmadığını merak etmektedir. Oysa ki bütün operatörlere olduğu gibi Bimcell’de de TL transferinin herhangi bir süresi yoktur. Kısacası bitiş süresi olmayan, yani daimi olan bir kampanyadır. Bu yüzden istediğiniz veya ihtiyacınız olduğu zaman Bimcell’den TL transfer işleminizi gerçekleştirebilir ve Bimcell faturasız hattınıza gönderilen TL transferlerini kabul edebilirsiniz.

Burada atlanmaması gereken önemli bir ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntı Bimcell hattınızdan farklı bir hatta TL gönderme işleminiz ile ilgilidir. Bir kerede en az 1 en fazla 30 TL TL transferi sağlayabilirsiniz. Aylık ise toplamda 150 TL’yi geçmeyecek şekilde TL transferlerinizi planlayabilirsiniz. Birçok abonenin atladığı bir ayrıntı olan bu durumda, bu nedenle birçok olumsuzlukla karşılaşılmaktadır. Bu yüzden TL transferinin 150 TL limiti olduğunu unutmamak gerekir.

Bimcell Türk Telekom’un alt operatörü olmasına rağmen birçok kampanyasını ortak yürütmektedir. TL transferleri kampanyasını da ortak yürüttüğünü sizlere hatırlatmak isteriz. TL transferleri ile kendinizin veya sevdiklerinizin gününü kolaylaştırabilir, liranız bittiğinde sizi zor durumlardan kurtaran bir kurtarıcı olarak da düşünebilirsiniz.

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir

Bimcell TL Transfer Ücreti

Bimcell den bimcell’e tl gönderme ve transfer işleminde gönderim limitine göre Bimcell transfer ücreti değişiklik göstermektedir. İşte Bimcell TL gönderme ücreti;

  • 1-9 TL Transfer Ücreti  1,99 TL
  • 10-19 TL Transfer Ücreti  2,59 TL
  • 20-30 TL Transfer Ücreti 3,29 TL

Sizlere bu yazımızda Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi, Bimcell den bimcell’e tl gönderme ve Bimcell tl transfer ücreti hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Göndermek istediğiniz numarayı mesaj kısmına yazıp bir boşluk bırakıp TL miktarını yazdıktan sonra 9235’e atabilirsiniz.

Bimcell TL Transfer Ücreti Var mı?

Bimcell transfer işleminde gönderim limitine göre ücret değişikliği mevcuttur.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

444 4 551 arayabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu