reklam
Bimcell

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar? Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar? Son zamanlarda her alanda yaşanan zam durumları iletişim sektörüne de yansımıştır. Bimcell hat fiyatları da yapılan zamlarla birlikte değişmiştir. Bimcell Hat Fiyatları 2023 yılında hattını bimcell taşımak ya da yeni hat almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biridir.

Diğer operatörlerdeki hat fiyatlarını göz önüne aldığımızda daha uygun fiyatı ile ön plana çıkan Bimcell hem uygun fiyatı hem de yaptığı kampanyalar ile özellikle gençler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bimcell Türk Telekom alt yapısını kullanmasına karşın yaptığı kampanyalar ile şimdiden diğer operatörlere fark açmış konumdadır.

Eğer sizlerde Bimcell hat almayı düşünüyorsanız sizlere Bimcell hat fiyatları 2023, Bimcell yeni hat ne kadar ve Bimcell hat ne kadar sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Hat Fiyatları 2023

Abone sayısını hızlıca yükselten operatörlerden biri olan Bimcell uygun paketlerin yanında Bimcell bedava internet ve Bimcell bedava dakika vererek müşteri sayısını hızlıca yükseltmektedir.

Diğer operatörlerde sim kart fiyatlarının neredeyse 200 TL kadar çıkması bir çok kişinin Bimcell hatları ne kadar  ve Bimcell hat kaç tl sorununa cevap aradığı bilinmektedir. Cebe dost paketlerinin yanında uygun fiyatlı paketleri ile tercih sebebi olan Bimcell hat ücreti 105 TL olması en büyük avantajlarından biri olmaktadır.

Sadece kimliğiniz ile en yakın Bim mağazalarına gidip 105 TL karlığından hem yeni hattınızı alıyorsunuz hem de hoş geldin hediye olarak 9 GB internet, 300 SMS ve 300 Dakika ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

Bimcell hat fiyatları 2023 ve Bimcell faturasız yeni hat fiyatı 2023 yılında Bim mağazalarında 105 TL olarak satılmaktadır. Bimcell hat fiyatları ve Bimcell yeni hat ücreti tüm Bim mağazalarında standart olarak 105 TL’ye satılmaktadır. Sizlerde hemen kimliğiniz ile Bim mağazalarına gidip 105 TL ödeyerek hemen bimcell hat sahibi olabilirsiniz. Yeni hat aldığınızda hoş geldin hediyesi olarak 9 GB internet, 300 Dakika ve 300 SMS hattınıza hediye olarak tanımlanacaktır.

Bimcell Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Bimcell Sim Kart Nereden Alınır

Bimcell sim kart yani Bimcell hat işlemlerini ve satın almaları tüm Bim mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell hat almak isteyen kişi kimliği Bim mağazalarından sözleşmesini imzalayarak hemen sim kartını teslim alıp kullanmaya başlayabilir.

Bimcell Hat Devir Ücreti

Bimcell hat devri işlemi devir alan ile devir eden kişiler kimlikleri ile beraber devir işlemini gerçekleştirebilirler. Hat devir işleminde Bimcell hat devir ücreti yeni hat alımda olduğu gibi devlete ödenen vergiler ve telsiz kullanım ücreti tahsil edilir.

Bimcell Yeni Hat Ücreti

Bimcell yeni hat ücreti her sene yapılan değişikliği güncellenmektedir. Bimcell yeni hat ücreti 2023 yılında devlete ödenen vergiler ile berber 105 TL sabit fiyat ile satılmaktadır. Tüm bimcell mağazalarından yeni sim kart için 105 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell yeni hat alındıktan sonra genelde aynı gün içerisinde açılmasına karşın bazı durumlardan Bimcell yeni hat açılması 2 ya da 3 gün sürebilir.

Bimcell Sim Kart Ücreti Faturasız

Bimcell faturasız sim kart almak için sizlerde kimlikleriniz ile beraber Bim mağazalarınıza hemen giderek yeni sim kartınızı uygun ve ucuz fiyata alabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Bimcell hat kaç tl ve Bimcell hat ne kadar sorusuna cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bimcell Hat Alabilme Yaşı Kaçtır?

Bimcell hat alabilmek için 18 yaşında olmak gerekmektedir.

Yeni Alınan Hat Kaç Günde Açılıyor?

Yeni aldığınız Bimcell hattınız 2 ile 5 gün arasında aktifleşmektedir.

Bimcell 2023 Yılı Hat Fiyatı Nedir?

350-400 TL arasında değişmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu