Bimcell

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi; BİM günümüzde artık sadece büyük zincirler marketi olarak hizmet vermemekte aynı zamanda mobil iletişim hizmeti de sunmaktadır. Kampanya fiyatlarının artması üzerine birçok firmalar müşteri çekmek için farklı uygulamalar sunmaktadır. Bugün ülkemizde birçok kişi tarafından telefon hatları kullanılmaktadır. Her farklı hattın kendisine göre kullanıcısı vardır. Firmalar müşterileri için farklı kampanyalar düzenlenmekte ve hatta farklı uygulamaları da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. İşte Bimcell’in Sil Süpür uygulaması da bu uygulamalardan sadece bir tanesidir. Bu yazımızda Bimcell ile ilgili birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Peki, Bimcell Sil Süpür nasıl yapılır?

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür Uygulaması

Bimcell Sil Süpür uygulamasını tanımadan önce, Bimcell hakkında kısaca bilgi edinmek gerektiği düşünülürse; birlikte kısaca inceleyelim. Bimcell, Türk Telekom firmasına ait bir alt operatörüdür. Bu nedenle tahminde edeceğiniz gibi Türk Telekom firmasına ait hemen hemen birçok kampanya ve uygulamanın, birçoğu Bimcell içinde geçerlidir. Bimcell’in rakip firmalara göre çok fazla müşterisinin bulunmadığı düşünülürse, kendisine ait fazla bir kampanyasının da bulunmadığını tahmin etmek zor olmamalıdır.

Bimcell Sil Süpür uygulamasında her hafta kazanabileceğiniz birçok hediye sizleri bekliyor. Cepten internet, konuşma (dakika), WhatsApp için internet veya sürpriz daha birçok hediye Sil Süpür uygulamalarından kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasında kazanılan hediyelerin ne zamana kadar kullanılması gerektiği siz müşterilerine bildirilmektedir. Bu nedenle kazanılan hediyelerin, belirlendiği sürelerde harcanması gerektiği unutulmamalıdır. Peki, Sil Süpür uygulamasına nereden indirilebilir?

Bimcell Bedava İnternet 2023

Sil Süpür Uygulaması Nereden İndirilir?

Sizde Bimcell için hediyeler kazanmak istiyorsanız, Bimcell Sil Süpür uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bimcel, Türk Telekom’un alt operatörü olduğu için “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını uygulama marketlerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama marketlerinden telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamada, dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Uygulama marketlerinden “Bimcell Sil Süpür” olarak değil, “Türk Telekom Online İşlemler” şeklinde aratmalısınız.

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom GSM operatörüne ait firmalarından biri olan Bimcell, müşterileri için farklı dönemlerde farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bütün kullanıcıların, operatörlerin verdiği hediyeleri almak için en çok tercih ettiği “Sil Süpür” uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir.

Sil Süpür uygulamasına erişmek için indirdiğiniz “Online İşlemler” uygulamasına, giriş şifreleriniz ile birlikte uygulamaya giriş yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda ki “Online İşlemler” uygulamasında yer alan “Bana Özel” bölümüne giriş yaparak haftalık Sil Süpür kampanyasına ulaşabilir, kazandığınız hediyeleri keyifle harcayabilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri kullanabilmeniz için telefonunuza operatör tarafından bilgilendirme mesajının gönderilmesini beklemeniz gerekmektedir.

BİMcell Yeni Hat Fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Sil Süpür Hangi Günler

Bimcell sil süpür kampanyası kapsamında sil süpür yaparak bedava internet kazanmak için her hafta Cuma günü 06:00’a kadar sil süpür yapabilirsiniz. Bimcell sil süpür haftada 1 defa olmak üzere her hafta katılabilirsiniz.  Bimcell sil süpür her hafta cuma günü yenilenir.

Bimcell Sil Süpür Geçerli mi?

Türk Telekom’un bünyesinde bulunan Sil Süpür kampanyasından Bimcell müşterilerinin yararlanıp yararlanamayacağı bugünlerde merak edilen konulardan bir tanesidir. Aynı uygulamada Sil Süpür kampanyası Bimcell müşterileri içinde sunuluyor. Her hafta yalnızca bir kere yararlanabileceğiniz Sil Süpür uygulaması, haftanın belirli günlerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, hediyelerinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulama marketlerinden telefonunuza “Online İşlemler” uygulamasını indirmek. Böylelikle Sil Süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür de Hangi Hediyeler Var?

Türk Telekom da ve alt operatörlerinde yapılan haftalık kampanyaların içerikleri farklılık göstermektedir. Bu tamamen GSM operatörleri ile ilgili bir durumdur. Her hafta belirli günlerde yararlanma hakkı bulunduran Bimcell, kampanya içeriğinde birçok seçeneği müşterilerine sunuyor. Hediye internet, konuşma hakkı (dakika), SMS, whatsApp, Youtube gibi birçok farklı hediyeyi Bimcell müşterilerine armağan ediyor.

BİMcell Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
Geçerlilik Süresi Hediye
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık WhatsApp 1 GB
Günlük 5 GB
Günlük 1 GB
Haftalık Her yöne 100 DK
Günlük Her Yöne 100 DK

bimcell sil süpür

Bimcell 5 GB Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Bitti Mi

Bimcell sil süpür bitti ve Bimcell sil süpür kaldırıldı mı sorusuna cevap vermek gerekirse Bimcell sil süpür kampanyası aktif olarak devam etmektedir. Sizlerde Online İşlemler uygulamasına girerek haftada bir defa sil süpür yapabilirsiniz. Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına giriş yapıp Sil Süpür yapabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Ücretli Mi

Bimcell sil süpür tamamen ücretsiz kampanyalardan biridir. Kayıt gerektirmeden kullanabileceğiniz sil süpür tüm abonelere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Haftada 1 defa sil süpür yapma hakkınız bulunmaktadır.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell sil süpür hilesi en çok merak edilen sorulardan biridir. Bimcell sil süpür hilesi yapmak için telefonunuza indirdiğiniz uygulamalar ile daha önceleri yapılabiliyordu. Ancak son yapılan güncelleme ile bimcell sil süpür yapma açıkları kapatıldı.

Bimcell sil süpür hilesi yapmak yerine bimcell sil süpür yapma taktiklerini uygulayabilirsiniz. Sil süpür erken yapmak ayrıca gece sil süpür yapmak bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır. Sil süpür hilesi hakkında ayrıntılı bilgi için Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Günleri

Günümüzün yoğunluğundan bazen günleri karıştırabiliyoruz. Bimcell’in müşterilerine sunduğu Sil Süpür kampanyasının günleri ise karıştırılacak gibi değil. Haftanın her Çarşamba ve Cuma günü yenilenen Sil Süpür kampanyasını unutmayacaksınız. Ayrıca haftada yalnızca bir kere yararlanabileceğinizi de unutmamanızda fayda var. İstediğinizde Sil Süpür kampanyasından hediyelerinizi kazanıp kullanmaya başlayabilir ve her hafta hediyelerinizi yenileyebilirsiniz.

 

Bimcell Sil Süpür Kullanımı Ücretli midir?

Bimcell kullanıcılarına sil süpür kampanyası ücretsizdir.

Bimcell Sil Süpür Hangi Gün Yapılır?

Her hafta cuma günü sil süpür kampanyasını yapabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

444 4 551 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu