Bimcell

Bimcell 5 GB Bedava İnternet

Bimcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell 5 GB Bedava İnternet; BİM büyük mağazalar zinciri olmak dışında ayrıca mobil iletişim sektöründe de hizmet vermektedir. Bimcell her cebe uygun paket ve kampanyaları ile müşterilerin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Bimcell’den haftalık veya aylık olarak tam 5 GB bedava internet kazanabilirsin! BİMcell, başlattığı Yükleme Şenliği Kampanyası ile Bimcell 5 GB bedava internet kazanma şansı veriyor!

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB Bedava İnternet 2023

Bimcell tarafından başlatılan yeni kampanya ile birlikte cep telefonunun kısa mesaj uygulamasından “Bimcell Senlik” yazarak 4551’e kısa mesaj gönderdikten sonra, hattına tek seferde yapacağın her 65 TL ve üzeri TL yüklemende haftalık olarak kullanabileceğin 5 GB cepten internet; her 100 TL ve üzeri TL yüklemende de tam bir ay boyunca kullanabileceğin 5 GB cepten internet hediye ediliyor! Bimcell 5 GB bedava internet kampanyasına dair diğer detayları da aşağıda paylaşıyoruz.

BİMcell’in yaz aylarına özel olarak başlattığı Yükleme Şenliği Kampanyası ile Bimcell Bedava İnternet kampanya katılım tarihleri arasında Bimcell hattına 65 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan bütün faturasız BİMcell aboneleri Bimcell 5 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Eğer sen de Bimcell faturasız tariflerden birisini kullanıyorsan, bu kampanyaya katılarak 5 GB bedava internet kazanmak için cep telefonunun kısa mesaj ekranına “Bimcell Senlik” yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj olarak göndermen yeterli oluyor.

Bimcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Yükleme şenliği kampanya katılım koşullarını sağlayarak Bimcell 5 GB bedava internet kazanmak isteyen bütün Bimcell faturasız hat sahipleri, hatlarına tek seferde yapacağı 65 TL ile 99,99 TL arasındaki TL yüklemelerinde bir hafta boyunca geçerli tam 5 GB bedava internet; hatlarına yapacakları 100 TL ve üzeri TL yüklemelerinde ise tam bir ay boyunca geçerli olacak 5 GB interneti kullanabilirler. Bu kullanımlar sadece yurt içi cepten internet kullanımları ile sınırlıdır.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları ile, Bimcell abonelerine verilecek olan bedava internet kullanım hakkı, Bimcell 5 GB bedava internet kampanyası iptal edilmediği sürece ve kampanya için belirlenmiş olan geçerlilik süresi boyunca tek seferde yapılacak olan ve kampanya koşulları çevçevesinde belirlenmiş olan TL miktarlarında her TL yüklemesinin ardından otomatik olarak hatlarına yansıyacak. Eğer bu kampanyaya katılmak istemiyorsan da yine iptal SMS’i göndererek belirtebilirsin.

Bimcell Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Yükleme Şenliği kampanyasına katılımını iptal etmek istiyorsan da yine kampanyaya katılmak için yaptığın gibi cep telefonunun kısa mesaj menüsüne giderek “İptal Bimcell Senlik” yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj olarak göndermen veya Bimcell Müşteri Hizmetleri hattını arayarak iptal başvurusu yapman gerekiyor. Kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndermen yeterli olacağı gibi kampanya başvurusunun başarı ile yapılmasından sonra sana yine bilgilendirme SMS’i gelecek.

Bimcell 5 GB bedava internet kampanyasına katılıp bedava internet kullanım hakkı, hattına tanımlandığı zaman gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından bedava interneti kullanamaya başlayabilirsin. Eğer kampanya kaydını başarılı olarak tamamlayamazsan da yine SMS ile bilgi veriliyor; bu sebeple gelecek olan SMS’leri takip etmen yararına olacaktır. Bu kampanyaya katılan bütün Bimcell faturasız hat sahipleri, kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca belirtilen tutarlardaki her TL yüklemelerinde yararlanabilirsin.

bimcell bedava i̇nternet kampanyaları 2022 - teknocep

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Ayrıca Bimcell bu kampanyada müşterilerinin yanında olmak için Bimcell 5 GB bedava internet kampanyasına katılmadan 48 saat önce TL yüklemesi yapmışsan da yine bu kampanya kapsamında verilen bedava 5 GB internet hediyesinden yararlanma şansı da veriyor. Eğer kampanyaya katılmadan önceki son 48 saat içerisinde birden fazla ve kampanya koşulları dahilinde belirlenen tutarlarda TL yükleme yaptıysan da haftalık 5 GB veya aylık 5 GB data haklarından sadece birer kez yararlanabilirsin; daha fazla yararlanma şansı vermiyor.

Yaz kampanyası ile verilen yurt içi Bimcell 5 GB bedava internet ya haftalık 5 GB cepten internet ile sınırlı olup sadece 7 gün içerisinde kullanılabilir ya da aylık 5 GB cepten internet ile sınırlı olup 30 gün içerisinde kullanılabilir. Kampanyanın belirlendiği bu süreler boyunca kullanmadığın bedava internet kullanım hakları ise siliniyor. Bimcell 5 GB bedava internet kampanyası ile verilen bedava GB’lar bir sonraki aya devretmez ya da otomatik olarak yenilenmez.

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Bimcell Hediye İnternet 30 GB

Bimcell’in başlattığı bu kampanyaya katılarak Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi yapmana da gerek kalmadan Bimcell 5 GB bedava internet kazanabilirsin. Kampanya ile hattına tanımlanacak olan internet kullanım hakkı, senin hattından başka bir faturasız hatta transfer edilemediği gibi 3. kişilere de hiçbir şekilde devredilemez.

Bimcell faturasız hat sahipleri, bu kampanya ile hatlarına tanımlanacak olan bedava internet hakkının sona ermesinden sonra, eğer hatlarına tanımlı başka bir paket ya da internet kullanım hakkı yok ise kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler. Kampanyadan kalan internet miktarını öğrenmek için de “Kalan Bimcell Senlik” yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj olarak göndermen gerekiyor.

Bimcell 15 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell’in kampanya için belirlediği azami toplam TL yükleme üst limiti 1000 TL’dir. Hattına TL yükleyerek bedava internet kazanmak için bakiyenin 1000 TL altında olması gerekiyor.

Bimcell 5 GB bedava internet kampanyasına katıldıktan sonra, kampanya süresi içerisinde hattını iptal edersen; hattının iptal edilmesine sebep olursan; numarasını farklı bir operatöre taşırsan; hattını devredersen ya da kampanya dahiline alınmayan başka bir Bimcell tarifesine geçiş yaparsan bu kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.

İnternet Hızı Ne Kadar Olmalı? İnternet Hızı Kaç Olmalı

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kazan

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. Bimcell 5 GB bedava internet kampanyasının süresinde kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Bimcell Hattınıza En Az Kaç TL Yükleyebilirsiniz?

Hattınıza en az 50 TL yükleme yapabilmektesiniz.

Bimcell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

9333 ü arayarak ya da mobil uygulama üzerinden bakiye durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

300-400 TL arasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu