Turkcell

Turkcell Kim 1 GB İster Nedir? Nasıl Oynanır? Cevapları ve Hilesi

Turkcell Kim 1GB İster Nedir? Nasıl Oynanır? Cevapları ve Hilesi; İnternet hızı ile ön planda olan operatörlerden biri de Turkcell’dir. Turkcell kullanıcılarına 1 GB hediye internet veriyor. Ayrıca yarışmalar düzenleyerek müşterilerine çeşitli hediyeler de vermeye devam ediyor. Turkcell Kim 1 GB ister bilgi yarışması Turkcell BİP kullanıcıları özel olarak hazırlanmış bedava internet veren kampanyalardan biridir. İnternet paketi kazandıran ödüllü yarışmalardan biri olan Kim 1 GB İster yarışması ile sizlerde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Toplamda 15 sorudan oluşan bilgi yarışmasından her aşamada 3 soru sorulur ve 5 aşamalıdır. Her aşamayı geçtikte belirlenen oranda bedava internet kazanırsınız tüm soruları doğru cevapladığınız ücretsiz olarak 1 GB bedava internetin sahibi olursunuz.

Bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz bilgi yarışmadan biri olan Kim 1 GB ister nedir? kim 1 GB ister nasıl oynanır? Kim 1 gb ister soruları ve cevapları ile kim 1 gb ister hilesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Kim 1 GB İster Nedir?

Turkcell Kim 1 GB İster bilgi yarışması faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmış ücretsiz bilgi yarışmasından biridir.  Ödüllü bil yarışmalarından biri olan Kim 1 GB İster bilgi yarışmasına sadece Turkcell BİP kullanıcıları katılabilir. Toplamda 5 aşamadan oluşan ve her aşamada 3 sorunun sorulduğu Kim 1 GB İster yarışmasında dilediğiniz aşamada çekilebilir yada son aşamaya kadar giderek 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Bip Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır?

Kim 1 GB ister yarışmasına katılarak bedava internet almak için mutlaka Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Turkcell hattınız Bip uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell kim 1 gb oynamak için yapmanız gerekenler ise;

 • Turkcell hatlı telefonunuzdan BİP uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz
 • BİP uygulamasına kullanıcı girişi yapınız
 • Arama kısmına “Kim 1 GB İster” yazarak ödüllü yarışma kanalına abone olmalısınız
 • Kanal giriş yaptıktan sonra yarışma başla linkine tıklayınız
 • Başla dedikten sonra 1 aşamada size 3 tane soru sorulacak
 • Eğer ilk aşamada 3 soruyu bilirseniz 2 aşamaya geçip geçmeyeceğimiz sorulacaktır
 • İster 1 aşamadaki hediye interneti alabilir yada yarışmaya devam edebilirsiniz.
 • Toplamda 5 aşama ve her aşamada 3 soru sorulur

Eğer ödüllü yarışmanın ilk aşamasında elenirseniz 1 gün beklemeniz gereklidir. Yarın tekrardan soruları cevaplayarak yarışmaya katılabilirsiniz.

 • Her ay en çok puanı sen toplayan ilk 20 kullanıcı, ay sonunda aylık her yöne 20GB internet, sonraki 100 kişi ise 10GB kazanıyor.

Kim 1 GB İster yarışmasını aktif olarak kullanarak aylık 20 GB internetin sahibi olmak için bol bol yarışmaya katılmanız yeterlidir.

Turkcell Kim 1 GB İster Ücretli Mi?

Turkcell BİP Kim 1 GB İster ödüllü bilgi yarışmasına katılmak tüm aboneler için tamamen ücretsiz. BİP kanalına üye olup yarışmaya katılarak soruları cevapladığınız her hangi bir ücret ödemesi yapılmaz ve sizden asla ücret talep edilmez.

Bip Kim 1 GB İster Kaç Günde Bir Oynanır

Kim 1 GB İster yarışmasına her gün 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Her gün oynayarak bedava internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Ancak her abone her gün oynamasına karşın sadece hafta 1 defa hediye alabilir.

Her bir soruyu çözmek için 20 saniye süreniz vardır. Eğer herhangi bir aşamada yanlış cevap verirseniz veya 20 saniye içinde hiç cevap vermezseniz; o gün için ödül kazanmadan elenmiş olursunuz. Ertesi gün tekrar oynayabilir, şansınızı deneyebilirsiniz. Bir sonraki yarışma haftası Pazartesi günü başlar. Yarışma haftası süresince bir defa ödül alabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Soruları ve Cevapları

Turkcell kim 1 gb ister cevapları ve soruları bir çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Milyonlarca soruluk büyük bir soru arşivine sahip olan uygulamada her kullanıcıya aynı sorular tekrar çıkmadığından soruları öğrenmek ve yayınlamak maalesef mümkün değildir.

Kim 1 GB İster cevapları ve sorularını öğrenmek yerine etik şekilde bilginiz ile kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Hilesi

Bir çok kişi kim 1 gb ister hilesi nasıl yapılır ve Turkcell 1 gb ister süre durdurma hilesi hakkında sıkça soru sormaktadır. Turkcell kim 1 gb hilesi ve kim 1 gb süre durdurma hilesi Turkcell sistemlerini aldatmaya yönelik hareket olduğundan sistem tarafından fark edilip BİP uygulamasına girişinizin engellenmesine neden olabilir.

Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası Detayları

 • BiP uygulamasını indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 1 GB İster?” kanalını takip
 • Yarışma 5 aşamadan oluşur ve her aşamada 3 soru bulunur.
 • Her bir soruyu çözmek için 20 saniye süreniz bulunmaktadır
 • 20 saniye içinde cevap vermediğiniz elenirsiniz ve yarın tekrar ücretsiz oynayabilirsiniz.
 • Haftada 1 defa hediye kazanırsınız
 • Faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır.
 • Her ay en çok puanı toplayan ilk 20 kullanıcı aylık 20 GB internetin sahibi olur

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP Kim 1 GB İster bilgi yarışması hakkında bilgi verdim aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Turkcell Kim 1GB İster Yarışmasında Soruları Cevaplama Süresi Nedir?

Turkcell kim 1gb ister yarışmasında her bir soruyu cevaplama süresi 20 saniyedir.

Turkcell Kim 1GB İster Bedava İnternet Kampanyası Her Gün Hediye Veriyor mu?

Turkcell kim 1gb ister bedava internet kampanyası her gün oynanır ancak haftada 1 defa hediye verilir.

Turkcell Salla Kazan Ücretli midir?

Hayır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu