reklam
Turkcell

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital 2GB Bedava İnternet Kampanyası; Sevilen ve sıkça tercih edilen operatörlerden biri de Turkcell’dir. Turkcell özellikle internet kampanyaları ile daha çok dikkat çekmektedir. Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi… Turkcell dijital 2 GB kampanyası ile Dijital Operatör uygulaması üzerinden paket satın alan müşterilerine 4 hafta boyunca geçerli 2 GB hediye internet vermektedir.

En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell belirtilen paketleri Turkcell Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden Banka kartı yada Kredi kartı ile alan müşterilerine anında 1 ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanacaklardır.

Sadece faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanya ile sizlere bedava internet kazanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Paycell Kart Nedir? Ne İşe Yarar? Bedava İnternet Kampanyası

Dijital 2 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell Dijital 2 GB kampanası Turkcell tarafından hazır kartlı müşterilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak belirtilen paketlerden her hangi birini yükleyen müşterilerine 2 GB hediye internet verilecektir.

Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz dijital 2 GB kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek dijital operatör uygulamasına belirtilen paketlerden her hangi birini yüklemek.

Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Dijital 2 GB Kimler Katılabilir

Dijital 2 GB kampanyasına sadece ön ödemeli hat sahipleri yani faturasız aboneler katılabilir. Her paket yüklemeye bağlı olarak hattınıza bedava internet tanımlanır.

Dijital 2 GB Kampanyasında Geçerli Olan Paketler

Bedava internet kazanmak için kampanya kapsamında olan paketler ise;

Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

Turkcell Mobil Ödeme Nedir? Nasıl Yapılır? Açma ve Kapama

2 GB Hediye İnternet Hattıma Ne Zaman Yüklenir

Yukarıda belirtilen paketlerden her hangi birini Dijital Operatör üzerinden satın aldığınızda 2 GB hediye internet otomatik olarak hattınıza yüklenir. Her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Dijital 2 GB Kampanyası Detayları

  • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılım için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur katılım otomatik gerçekleşir.
  • Hediye 2 GB internet geçerlilik süresi 4 haftadır
  • Bilgilendirme SMS sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz
  • Sadece faturasız hat sahipleri yararlanabilir

Sizlere bu yazımızda Dijital 2 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Dijital 2GB Kampanyası Kimleri Kapsamaktadır?

Turkcell tarafından belirlenen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan kişileri kapsamaktadır.

Turkcell Dijital 2GB Kampanyasına Faturalı Hat Kullanıcıları Katılabilir mi?

Turkcell dijital 2gb kampanyası faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

PİN Kodum Bloke Oldu Ne Yapabilirim?

PUK kodunu girebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu