Vodafone

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları ve Güncel Kampanyalar

 Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları ve Güncel Kampanyalar; GSM şirketlerinin sunduğu kampanya ve paket hizmetleri hakkında ayrıntılı güncel bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz… Günümüzde kullanılan iletişim araçlarından en önemlisi haline gelen cep telefonu ile artık her şey mümkün. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonu kullanımı da dünya genelinde oldukça yaygınlaştı. Bu gelişmelerle artık evde ya da cep telefonlarında internet kullanımı son derece yaygın bir hale geldi. İnternet üzerinden birçok iş, eğlence, alışveriş gibi çeşitli işlemler yapıldığı için cep telefonlarında internete ihtiyaç da fazlası ile arttı. Ülkemizde de bu ihtiyaçları gidermek için birçok GSM şirketi bulunmakta.

Tüm GSM şirketleri elindeki müşterileri diğer şirketlere kaptırmamak amacı ile ya da potansiyel müşterileri kazanmak için çeşitli tarifeler ve kampanyalar yapmakta. İnternet kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile birlikte son yıllarda yaptığı alt yapı yatırımlarının da karşılığını alarak GSM alanında önemli bir şirket haline gelmiştir.  VODAFONE kendi müşterilerine de oldukça iyi hizmetler vererek, etkin kullanışlı ve müşterilerinin de ihtiyaçlarını düşünerek geliştirdikleri paketler ile birlikte günden güne artan bir müşteri kitlesine sahip olan bir GSM şirketi haline geldi. VODAFONE’un yapmış olduğu bu hediye internet paketi ve kampanyaları ile birlikte diğer GSM şirketlerine göre bir adım öne çıkmayı artık başarmış ve kendini kanıtlamış diyebiliriz

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları

Vodafone bedava internet kazanma güncel olarak sizinle paylaşmak istiyorum. Vodafone hediye internet kampanyasından yararlanarak sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Spotify Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet Kazanma

  Vodafone’un çevreyi koruma kanunu çerçevesi dâhilin de yapmış olduğu E-fatura ya da SMS faturalı hatta geçiş yapan faturalı Vodafone kullanıcıları 15 gün süre ile kullanabilme imkânına sahip olabilecekleri 1 GB bedava internet paketine sahip olacaklar. Vodafone’ un yapmış olduğu E-fatura’ya geçiş yapmak için 7000‘e SMS olarak “ EFATURA ” yazıp boşluk bırakıp e-posta‘ adresinizi yazarak herhangi bir ek ücret ödemeden VODAFONE e-faturaya geçme imkânına sahipsiniz.

VODAFONE Yükledikçe Kazan Bedava İnternet 

  VODAFONE’ un yapmış olduğu bir başka hediye internet kazanma şansına sahip olacağınız kampanya da TL yükleme sonrasında hediye internet kazanmadır. Vodafone Faturasız Hat kullanıcılarına özel 2 GB hediye internet fırsatı, Bu kampanyada aylık olarak hattına tek seferde 35 TL ya da üzeri TL yüklemesi yapan Vodafone kullanıcılarına 1 aylık kullanma şartı ile birlikte 2 GB internet paketini faturasız hat kullanan abonelerine hediye etmektedir.

Eğer sizde vodafone faturasız hat sahibi iseniz, bu kampanyaya dâhil olabilmek için “  ABONE SUPER 2GB ” yazarak 3636‘ya kısa mesaj göndermeniz durumunda sizde kampanyaya başvuru yapmış olursunuz. Başvuru yaptıktan sonra kampanyaya katılmak için cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Bu mesajın gelmesiyle birlikte tek seferde 35 TL ya da üzeri TL yüklemenizde size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

VODAFONE 4.5G ile hediye internet kazanma

VODAFONE’un yapmış olduğu bir başka kampanya ise 4.5G uyumlu hatta geçiş yapan kullanıcılarına özel 1 GB hediye internet vermektedir. 

4.5G uyumlu hatta geçiş yapan kullanıcılarına internet paketi hediye eden Vodafone bu kampanya ile kullanıcılarına 1 GB internet fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken sadece vodafone hattınızı 4.5G ile uyumlu bir hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra hediye internet kullanımı için verilen 1 GB bedava interneti 1 ay geçerli olmakla birlikte cep telefonunuzun ayarlarının da 4.5G olarak güncel hale getirmeniz halinde sahip olabilirsiniz.

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır?

VODAFONE Akıl Küpü tarifesi ile 500 MB Hediye İnternet

VODAFONE’ un yapmış olduğu bir başka kampanya ise akıl küpü tarifesidir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki. Bu kampanya sadece vodafone faturalı hat abonelerini kapsayan bir kampanyadır. Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan akıl küpü tarifesi kapsamında kullanıcıları için yılda 3 defa ile sınırlı olmak üzere kullanıcılarına 500 MB hediye internet dağıtmaktadır. Akıl küpü tarifesinden yararlanabilmek için “ 500 Yedek MB ” yazıp 3636‘ya kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

VODAFONE Yanımda Uygulaması 1 GB hediye İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını daha önce kullanmamışsanız telefonunuza ilk defa indiriyorsanız 1 GB hediye internet kazanma şansına sahip olacaksınız. Hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını Google play ya da App store’dan indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. VODAFONE yanımda uygulamasına ilke defa giriş yapmak için öncelikle şifre almalısınız. Bu işlemi yapabilmek için 7000‘e “ S ” yazarak kısa mesaj göndermenizin ardından cep telefonunuza gelen şifre ile yanımda uygulamasına giriş yapabilir, 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan hediye internetin kullanım süresi 1 aydır.

Vodafone hediye internet 2023 kampanyalarından biri de yanımda uygulamasını arkadaşlarınıza önererek bedava internet kazanmanızdır.

Vodafone Salla Kazan İle Bir Birinden Farklı hediye İnternet Paketleri kazanma:

Vodafone’un yapmış olduğu bir başka kampanya ise salla kazan kampanyasıdır. Salla kazan kampanyası sürekli olarak devam etmektedir. VODAFONE dönem dönem kullanıcılarının karşısına bu kampanya ile çıkmaktadır. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar internetin yanı sıra pek farklı çok hediye de kazanılabilmektedir.

Salla kazan kampanyasından yararlanabilmek için “ vodafone yanımda ” uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değil ise Google play ya da App store’dan kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Belli aralıklarla vodafone yanımda uygulamasına girerek, hediye internet kazanmayı deneyebilirsiniz. Salla kazan Kampanyasında en fazla 2 GB’a kadar internet hediyesi kazanma şansına sahipsiniz. Kazandığınız Hediye internet hattınıza tanımlanınca size kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.

VODAFONE Bana Ne Var ile hediye İnternet kazanma:

Vodafone tarafından kendi kullanıcılarına sunulan en önemli kampanyalardan birisi olan “ Bana Ne Var ”kampanyası ile hediye internet kazanabilme şansına sahipsiniz. Öncelikle bu kampanyaya sahip olmak için “ Vodafone Yanımda ” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama eğer cep telefonunuzda yüklü değil ise Google play ya da App store’dan kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını indirmenizin ardından her hafta düzenli olarak hediyeler almak için uygulamaya uğramanız gerekmektedir. 1 GB, 2 GB gibi 5 GB ‘a varan hediye internetlerin yanı sıra indirim gibi çeşitli hediyelerde kazanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz vodafone yanımda uygulamasının menüsüne girerek “ Bana Ne Var? ” butonuna tıklayarak giriş yapın, giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan çarkı çevirerek bir birinden güzel hediyeleri kazanma şansına sahip olacaksınız. 

Bana Ne Var kampanyasında hediye internet’in yanında, bedava dakika, watsapp kulanım paketi, ücretsiz sms paketi, çeşitli mağazaların indirimleri gibi birçok hediyeye sahip olabilirsiniz. Bana ne var kampanyasından faturalı ya da faturasız tüm vodafone kullanıcıları kolayca yararlanabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet (Yeni Kampanyalar)

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alınır

İster faturalı olun isterseniz faturasız vodafone hediye internet kazanmak için sizlere en güncel internet kazandıran paketleri sunmaya çalışacağım. İşte vodafone hediye internet kazanma yolları;

Fatınızı vodafona taşıdıktan sonra yada yeni bir aldığınızda vodafone bedava internet kazanmak çok kolaydır. Sizler için en güncel kampanyaları takip edip paylaşamaya devam edeceğiz.

Vodafone Hediye İnternet 2023

Kullanıcılarına sayısız kampanyalar sunarak hediye internet veren vodafone son olarak Seviyorum İnterneti yarışması düzenleyerek teste katılan herkese bedava internet dağıtmaktadır. Vodafone seviyorum interneti sitesine girip yarışmaya katılarak hediye internet kazanmanız mümkün.

Testi tamamlayıp test sonucunda telefon numaranızı girip gelen şifreyi onayladığınızda hediye 3G internet kazabilirsiniz. En güncel kampanyalardan biri olan vodafone interneti seviyorum yarışmasında sorulara ne kadar çok doğru cevap verirseniz hediye kazanma oranınız yükselmektedir. Vodafone hediye internet testi şu an en çok bedava internet veren yarışmalardan biridir.

Sizlere bu yazımızda vodafone hediye internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Vodafone hediye internet nasıl alınır diyorsanız mutlaka yazımızda size uygun bedava internet kampanyasını bulabilirsiniz.

 

Vodafone da Size Özel Kampanyalardan Nasıl Haberdar Olabilirsiniz?

Vodafone müşterileri telefonlarına Vodafone Yanımda Uygulaması indirerek hem uygun paket seçebilir hem de her hafta çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone E Faturaya Nasıl Geçebilirim?

Telefonlarınızdan mesaj bölümüne girerek EFATURA yazıp boşluk bırakarak e-posta adresinizi yazın ve 7000 e gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulamasında TL Yüklenir mi?

Evet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu