Bedava Hesap

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır?

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır? Ek internet paketlerinin başında gelen 1GB internet paketi hakkında yazımızda detaylı bilgiler verdik.  Vodafone 1 TL 1 GB Kampanyası hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için size bilgi vermeye çalışacağım. İnternet paketiniz bittiğinde yada internetiniz yoksa faturalı veya faturasız hattınızdan sadece 1 TL ücret karşılığında 1 GB internet paketi almanız mümkün.

Vodafone 1 GB 1 TL ve Vodafone günlük internet 1 TL en çok tercih edilen ek internet paketlerinden biridir. Geçen yıl oldukça fazla talep alan bu internet paketi bir süreliğine kapatılmıştı. Vodafone müşterilerinden galen yoğun talep ve şikayet sonucu Vodafone günlük internet 1 TL kampanyasını tekrar aktif etmiştir. Ancak bu sefer 1 GB internet paketini 1 hafta geçerli olacak şekilde sadece 1 TL gibi düşük bir ücrete satın alabilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet 2023 kampanyasına katılmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj göndererek sahip olabilirsiniz.

Faturalı hat sahipleri telefonundan 2GB1TL yazıp 7000 SMS göndererek hemen bu pakete sahip olabilirler.

Faturasız hat sahipleri ise 1tl1gb veya 1gb1tl yazıp aynı şekilde 7000 SMS göndererek bu paketi alabilirler.

Mesaj gönderdikten sonra telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajı sonrası bu paketi kullanmaya başlayabilirler. Paket hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca yani 7 gün boyunca geçerli olacaktır. 7 gün içerisinde kullanılmayan Vodafone 1 GB 1 TL paketi silinecektir.

Tekrarlanmayan Vodafone günlük internet 1 TL paketi ve Vodafone  haftalık internet 1 TL paketi ayda 4 defa satın alma hakkınız bulunmaktadır. İnternetiniz bittiğinde asla yenilenmez.

Kısa süreli kampanyalardan biri olan Vodafone günlük internet 1 tl 2023 kampanyası kısa süreli olacak şekilde aktif olmuştur. Bu aktif kampanya Vodafone internet sitesinde bulamazsınız. Forum sitelerinden paylaşılmış bir kampanyadır.

Arkadaşlar Vodafone 1 TL 1 GB İnternet Nasıl Yapılır 2023 konumuz hakkında vereceğim bilgi bu kadar. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Dakika Paketleri

 

Vodafone 1GB Paketi Kaç Gün Geçerli?

Vodafone 1GB internet paketi 7 gün geçerlidir.

Vodafone Haftalık İnternet Paketi Ayda Kaç Defa Alınabilir?

1 ay içerisinde haftalık internet paketini 4 defa satın alma hakkınız vardır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli midir?

Ücretsiz bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu