reklam
Vodafone

Vodafone Bedava İnternet (Yeni Kampanyalar)

Vodafone bedava internet; En çok tercih edilen operatörlerin başında Vodafone gelmektedir. Vodafone bedava internet kampanyalarıyla yine göz dolduruyor. Vodafone 2023 yılında güzel kampanyalar ile hem sabit abonelerini korumak hem de yeni aboneler kazanmak için bir birinden güzel kampanyalar yapmaktadır. Özellikle bedava internet isteyen aboneleri kulak veren vodafone bedava internet kampanyaları ve vodafone bedava internet kazanma paketleri ile ön plana çıkmaktadır.

Telsimi alarak Türkiye pazarına hızlıca giren İngiliz iletiş devi Vodafone abone sayısını her geçen hızlı şekilde artırmaktadır. Hali hazırda 26 Milyona yakın abonesi olan vodafone yeni müşteriler kazanmak ve elindeki müşterileri korumak adına bir çok bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone yanımda bedava internet, SMS ve dakika kazanmak için mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan biridir. Uygun fiyatlı paket ve kampanyalar sunan vodafone ayrıca en çok bedava internet dağıtan operatörlerden biridir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava internet kampanyaları, vodafone bedava internet kazanma nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca vodafone bedava internet yapma yolları hakkında merak ettikleriniz yazımın devamında.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2023

Vodafone yanımda uygulaması ile fatura, konuşma detayı ve güncel borç bilgilerini öğrenebileceğiniz Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarını ve paketlerini incele şansını sağlamaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz Vodafone yanımda uygulaması ile 1 GB, 2 GB VE 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan arkadaşını davet et 9 GB, Sevdiklerini Vodafonlu yap 30 GB ve Vodafone bana ne var çarkını çevirerek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İlk olarak vodafone uygulaması üzerinden bedava internet kazanma yolları ise;

Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum Açılmıyor

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone 10 GB bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Süpermarket yanımda sayfasına giriş yapmanız ve 100 TL alışveriş yapmanız yeterlidir. Hem mutfak ihtiyacınızı gidermek hem de 20 TL indirimin yanında 10 GB bedava internet kazanırsınız.

Süpermarket yanımda ile her alışverişe ayrıca 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanır. İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine evinizin ihtiyaçlarını giderebilir ve anında 10 GB bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet

Vodafone yanımda arkadaşını davet ederek aylık 3 GB olmak üzere 9 GB bedava internet kazanabilirsin. Yanımda uygulaması içerisinde bulunan arkadaşını davet et linkine tıklayarak yanımda uygulamasını telefonuna indirmesi yeterlidir. Daveti arkadaşınız kabul ederse hem siz hem de arkadaşınız toplam 9 GB bedava internet kazanır.

6 ay boyunca yanımda uygulamasını kullanmayan arkadaşına davet gönderdiğinizde arkadaşınız yanımda uygulamasını indirdikten sonra hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında hem siz hem de sevdikleriniz ile hediye internet kazanmak için toplan gel kapmayasına katılabilirsiniz. Tam 1 yıl boyunca her ay 2 GB bedava internetin yanında sosyal medyada geçerli ek 5 GB daha kazanabilirsiniz.

Toplan Gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp birlikte hediyeler kazanırlar. 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanmak için hemen grubunuzu kurun!

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone yanımda bana ne var çarkı ile 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Yanımda uygulamasının içerisinde bulunan bana ne var hediye çarkını çevirdiğinizde çarktan çıkan hediye sizin olur. Bana ne var çarkı ile hediye internet kazanabileceğiniz gibi sürpriz hediyeler ve indirimler kazanırsınız.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone kağıt israfını önlemek hem de doğaya katkı sağlamak için e- fatura geçen abonelerine 1 Gb bedava internet kazanmaktadırlar. E -faturaya geçerek fatura bilgileriniz SMS olarak alabileceğiniz gibi bedava 1 GB internet kazanmak için EFATURA boşluk e posta adresini 7000 mesaj göndermeleri yeterlidir.

Vodafone Freezone Bedava İnternet

Vodafone frezone bedava internet kazanmak için hattınıza 30 TL üstü bakiye yüklemen yeterli. 26 yaşında küçük gençlere yönelik oldukça güzel yapan vodafone abonesi iseniz freezone dünyasına katılarak sizlere bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yapan bütün freezone aboneleri aylık bedava 2 GB internet kazanmaktadırlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone seviyorum interneti testine katılarak 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet alışkanlığı test etmek için vodafone tarafından yapılan bu teste katılarak hemen sende 3 GB internet sahibi olabilirsin. Vodafone seviyorum interneti testi sonunda çıkan ekrana numaranı girdikten sonra gelen mesajdaki kodu girdikten sonra hattınıza 3 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet

Vodafone internet avcıları oyunu ile yakaladığın her BIT için bedava internet kazanırsın. İnternet avcıları uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra giriş yaparak çevrende uçuşan bitleri yakalaman gerekli. Ne kadar çok bit yakalarsan 4 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma

Vodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından biri olan bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenlerden bahsetmek istiyorum. Deneme paketi olarak 1 ay kullanıma izin verilen bu paketi denedikten sonra kesinlikle iptal etmeniz gereklidir. Eğer paket iptal edilmezse hattınızı 1 aylık deneme sonrası paket ücreti sizden tahsil edilecektir.

8 GB bedava internet paketi ilk ay size bedava olarak denemeniz amacı ile verilmektedir. Daha önce bu paketi hiç kullanmayanlar SUPER2GB YAZARAK 3636 mesaj gönderdiklerinde ilk ay ücretsiz olarak bu paketi kullanırlar. Paketin yenilenmesi 1 gün kala paketi iptal ederek ücretsiz 1 aylık internet sahibi olursunuz. Paketi kullandıktan sonra iptal etmek için ABONE SUPER2GB yazıp 3636 mesaj göndermeniz yeterli. İptal işlemi gerçekleşecek ve sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Vodafone Bedava 500 MB Bedava İnternet

Herkes internetle tanışsın diye vodafone tarafından verilen bedava 500 MB internet paketi almak için telefonunuzun mesaj kısmından NET 500MB yazıp 3636 SMS göndermeniz yeterli. İnternetsiz kaldığınızda yada acil internete ihtiyacınız olduğunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G uyumlu sim karta geçerek yada hattını 4.5g açtıranlara bedava internet vermektedir. 4.5G uyumlu sim karta geçerek bedava internet kazanabileceğiniz gibi 4.5G hızı ile tanışmak isteyenler de bedava internet kazanabilir. Hattınız ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirerek 5 GB vodafone bedava internet kazanırsınız. Hattınız 4.5G uyumlu kartla değiştirenler 4 GB hattını 4.5G açanlar ise 1 GB internet kazanmak için «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndermeleri yeterlidir.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet faturasız hatlara yönelik kampanyalarda yapmaktadır.  Vodafone bedava internet 2023 kampanası olan pazartesi TL yükle hediye internet kazan ile sizlere Pazartesi TL yükleyerek 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayda 1 defa hattınıza Pazartesi bakiye yükleyerek anında 2 GB internet hattınıza tanımlanır.

vodafone bedava internet

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone bedava internet faturasız 2023 kampanyasından diğeri ise yükle kazan kampanyasıdır. Hattınıza yükleme yaptıkça kazanmak için hattınız TL yükledikten sonra Yanımda uygulamasına giriş yaparak Bana Ne Var kısmında size özel hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca hattınıza TL yükledikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’e SMS gönderdiğinizde size özel hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone Tl Yüklemesini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yaptığınızda 1 GB bedava internet hattınızı yüklenecektir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından yararlanmak için  Google Play ve Apple mağazasından vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama içerisinde güncel kampanyalar, paketler ve bedava internet kazanma yollarını ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse bedava internet kazanma yollarını takip etmeli ve güncel kampanyaları takip etmelisiniz. Vodafone bedava internet kazanmak için ayrıca sitemizi takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet veren uygulamların başında Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde çark çevirerek vodafone bedava internet kazanabileceğiniz gibi İnternet Avcıları uygulaması ilede bol bol bedava internet kazanmanız mümkün.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023

Genelde internet üzerinden çok yapılan aramalardan biri ise vodafone bedava internet hilesi 2023 aramasıdır. Bu konuda genelde şehir efsanesi gibi yanlış anlaşılma mevcuttur. Vodafone bedava internet hilesi yoktur sadece bedava internet kazanabileceğiniz bazı taktikler ve yöntemler bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Vodafone Bedava İnternet Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8iGR8kOLZNs

 

Vodafone Freezone Yaş Sınırı Kaç?

Vodafone freezone lu olmak için 26 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

Vodafone Bana Ne Var dan Nasıl Hediye Kazanabilirim?

BANANEVAR yazarak 4455 e gönderip hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

12 Yorum

  1. Artık bu kampanyalar işe yaramıyor ve güncel değil, hepsi eski kampanyalar. Lütfen en kısa sürede yeni kampanyalar görmek istiyoruz.

  2. Arkadaşı davet etme linkinde yanımda uygulamasını indirmeye yönelik bir şey yok , olmuyor yani

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu