Vodafone

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları; Tarife kullanan kişilerin en çok dikkat ettikleri şey interneti bol olan paketlerdir. İnterneti bol paketleri ile müşterilerini kendine çeken Vodafone her sene yenilikler sunmaktadır. Vodafone internet paketleri ile güncelliğini koruyarak kampanyalarına hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olan Vodafone’un evde internet kampanyasından yararlanabileceğinizi ve oldukça ekonomik fiyatlara evinizde internete hızlı bir şekilde erişebileceğinizi biliyor muydunuz?

Online başvurularda müşterilerine evde limitsiz internet kullanma şansı tanıyan Vodafone; fiber ve ADSL tarifeleri ile müşterilerine 8, 12, 16 20, 24, 35 ve 50 Mbps’ye kadar internete girebilme hakkı veriyor.

2 gün gibi kısa bir sürede ücretsiz evde internet kurulumunu gerçekleştiren Vodafone; wi-fi genişletici imkanı ile internetinizin evinizin her odasında aynı kalitede ve aynı hızda çekebilmesini de sağlıyor.

Aylık modem ücreti yalnızca 6.90 TL olan Vodafone ev interneti; başka bir operatörün kullanıcısı olan müşterilerinin cayma hakkının büyük kısmını ödeyerek, onların mali zararını en aza indirgiyor.

Evde internet bağlantınızı belirli aralıklarla kontrol ederek, yavaş internet bağlantısı, internete bağlanamama vb. sorunlarla karşılaşma olasılığınızı da minimize ediyor.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir internet deneyimi için Vodafone evde internetine hemen sizler de başvurabilirsiniz.

Vodafone Arayan Kim Servisi Nasıl Kullanılır? Beni Kim Aramış

Vodafone Ev İnternet Paketleri

Vodafone Evde İnterneti, Akıllı Cihazlarınızda Kullanabileceğiniz 4GB internet hediye ediyor!

Vodafone; evde internetinizin kesildiği anlarda yararlanabilmeniz adına akıllı cihazlarınıza ayda 4 sefer kullanabileceğiniz 4GB günlük internet yükleyebilmenizi sağlayıp, böylelikle en zor anlarınızda internete erişebilmenize yardımcı oluyor.

İşlerinizi aksatmamanız ya da arkadaşlarınızla sohbetinizin yarıda kalmaması adına Vodafone tarafından müşterilerine sunulan bu ayrıcalıktan yararlanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması’nı kullanmanız gerekiyor. Ya da GUNLUK 4GB yazarak ve 7000’a mesaj atarak da akıllı cihazınıza kolaylıkla günlük internet yükleyebiliyorsunuz.

Vodafone Fiber İnternet Tarifesi

Vodafone evde interneti kullanmak istediğinizde Fiber ya da ADLS tarifelerinden birini tercih edebiliyorsunuz.

Vodafone Fiber tarifeleri, kendi içerisinde limitsiz 16, 24, 35 Mbps olacak şekilde 3’e ayrılıyor.

16 Mbps limitsiz evde internet satın almak istediğinizde ilk 6 ay boyunca aylık 64, 90 TL; sonraki 18 ay boyunca ise 74.90 TL ödemeniz gerekiyor.

24 Mbps Vodafone limitsiz fiber evde internet ise ilk 1 yıl 74.90, sonraki 1 yıl içinse 84.90 TL’ye satışa sunuluyor.

35 Mbps limitsiz fiber internet satın almanın bütçesi ise ilk 24 ay 84.90; sonrası 24 ay 94.90 TL olarak kabul ediliyor.

Vodafone Fiber tarifelerinden birini kullanmak istediğinizde 24 aylık bir taahhüt imzalamanız bekleniyor.

Vodafone Fiber evde internetten yararlanmaya başladıktan sonra bir üst tarifeye kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz. 500 TL değerindeki modemi ise ayda yalnızca 6.90 TL modem kullanım fiyatı olarak ödeyebiliyorsunuz.

Aynı zamanda Vodafone Fiber evde internet kapsamında müşterilere özel olarak sunulan TV Hoş geldin, TV Gold Paketi vb. Fiber kampanya ve hediyelerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone Ev İnterneti Kampanyaları

Vodafone ADSL Evde İnternet Tarifeleri:

8, 12, 24 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanmanıza olanak tanıyan Vodafone ADSL evde internet tarifeleri; Evde 8, Evde 12 ve Evde 24 olacak şekilde 3 sınıfta ele alınıyor.

Farklı bir operatör kullanıcılarının 150 TL’ye varan taahhüt cayma bedelini ödeyen Vodafone ADSL evde internetten yararlanırken de kullandığınız modemi ayda 6.90 TL gibi uygun bir fiyata ödeyebiliyorsunuz.

Daha yüksek ve hızlı bir ağ deneyiminden yararlanmak istediğinizde ise aylık 3 TL daha fazla bir modem kullanım ücreti ödeyerek, premimum modem satın alabiliyorsunuz.

Vodafone limitsiz ADSL 8 Mbps; ilk 6 ayda 64,90; limitsiz ADSL 12 Mbps ilk 1 yıl 74,90; limitsiz 20 Mbps Evde 20 ilk 1 yıl 84.90 TL gibi bir fiyata satışa sunuluyor.

Daha sonraki süreçte ise sırasıyla 74,90; 84,90 ve 94.90 TL ödemeniz bekleniyor.

Yani Vodafone ADLS ya da Fiber internet fiyatları, aynı rakamlarda seyrediyor. FİBER’in yanı sıra ADSL internet kullandığınız süre boyunca da cep telefonunuza hediye olarak, ayda dört seferlik günlük 4GB internet yükleyebiliyorsunuz.

Vodafone ADSL kullanmaya karar verdiğinizde de tıpkı Fiber internette olduğu gibi sizlere başta TV hoş geldin ve TV Gold paketi olmak üzere pek çok kampanya ve hediyeden yararlanma şansı sunuluyor.

Ev internet hızınızın düşük olduğunu düşünüyor lakin taahhüt süreniz hala dolmadığı için başka bir internet operatörü kullanmayı düşünmüyorsanız; mevcut üyelik taahhüt cayma bedelinizin büyük bir kısmını karşılayan ve aylık internet paketleri oldukça ekonomik olan Vodafone ev interneti kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Böylelikle internete kesintisiz ve hızlı bir şekilde girebilir, ofisten kalan işlerinizi evinizde dilediğiniz zaman tamamlayabilir, sosyal medyada ve internette sınırsızca dolaşabilir, evinizde internete girme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

Vodafone Redbox Evde İnternet Tarifesi

Taşınabilir internet teknolojisi olarak bilinen Vodafone redbox ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman internete bağlanabilirsiniz. Vodafone redbox tarifleri ve paketleri internet hız sınırı olmadan kullanabilirsiniz.

3 Farklı paketi olan Vodafone redbox

Redbox 150

Redbox 200

Redbox Limitsiz

vodafone redbox

Vodafone Tablet Hediyeli Evde İnternet Kampanyası

Evine internet bağlak istiyorsanız vodafone ev internet kampanyasında yararlanarak hediye tablet kazanabilirsiniz. Tablet hediyeli vodafone evde internet paketleri 2 farklı tarife ile satışa sunulmuştur. 24 ay taahhütlü olarak satılan bu 2 paket 16 mpbs ve 24 mbps ve sınırsız internet içermektedir.

Vodafone tablet hediyeli internet kampanyasından yararlanmak isteyenler ayrıca diğer internet sağlayacılarından geldiklerinden cayma bedeli desteği de sağlanacaktır. Vodafone Evde İnternet alana Reeder M7 Go Tablet Hediye internet kampanyasından yararlanmak için hemen Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız yada Vodafone mağazalarına gitmeniz yeterlidir.

Vodafone Evde İnternet Paketi Fiyatları

Vodafone evde internet paketi fiyatları taahhüt verildiğinde indirimli olarak satılmaktadır. Vodafone limitsiz evde internet paketleri 64.99 TL fiyatta başlayıp pakete göre değişiklik göstermektedir.

 

Vodafone Fiber Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone fiber tarifeleri 16-24-35 Mbps olmak üzere farklılık göstermektedir.

Vodafone Redbox Tarifelerinin İçeriği Nedir?

Redbox 150, Redbox 200 ve Redbox limitsiz tarifeleri ile farklı ücretler karşılığında sizlere internet sunmaktadır.

Vodafone Kart Ücreti Ne Kadardır?

Yeni hat ücreti 490 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu