Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika yapma hilesi; Vodafone, kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ederek rakiplerine fark yaratmayı hedeflemiş durumda diyebiliriz. Operatörler arasındaki kampanya yarışı devam ederken Vodafone, bedava dakika kampanyaları ile gündeme gelmektedir. Vodafone bedava dakikaları dağıtmada oldukça bonkör olan bir telefon operatörüdür. Herkesin ay sonunda ödeme için oldukça tedirgin hale geldiği özellikle faturalı hatlar için bir sorun olan limit aşım ücretine oldukça keyif kaçıran bir durumdur. Çoğunlukla diğer operatörler bu durumdan faydalanarak, paketinizin dışında yaptığınız konuşmalardan dakika başına fahiş fiyatlar ödete bilmektedir.

Paketimize bağlı olarak, doldurduğunuz dakikalardan sonra, faturanız ya da yüklediğiniz TL’lerin geri sayımı adeta elektrik sayacına bağlı 3 klima aynı anda çalışıyormuş gibi hızlı bir şekilde işler. 80 TL beklediğiniz fatura, 125 TL ve üzeri gelebilir. 10 dakika konuşmanız var gibi hesaplarken 1 dakika içinde yaptığınız konuşma kesilebilir.

Vodafone bu tip sürprizlerin önüne geçmek için, abonelerine sayısız imkan vermektedir. Size bu hileleri araştırıp, bulmak kalmaktadır. Çünkü bazen direkt olarak şu kampanyadan, şu kadar dakika kazanırsınız diye bir sunum olmayabilir. Biraz küçük yazıları ve dipnotları okumanız gerekebilir.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Fatura aşımına girmiş olduğunuzda telefonunuza bir mesaj gelir. Yeni ücretlendireceğiniz tarife hakkında bilgi verilir, bu duruma hemen telaşlanmayın. Vodafone bunun içinde pratik bir çare düşünmüştür. Size gelen son 2 faturanızın birinde ya da ikisinde dakika aşımınız var ise; Vodafone’nun akıllı telefonlar için geliştirdiği Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Zaten hali hazırda telefonunuzda bu uygulama bulunuyorsa, uygulama içerisinde yer alan BANANEVAR sekmesine girerek, aşımın telafisi için size sunulan dakikaları kabul edebilirsiniz. Böylelikle 50 TL ye kadar varan aşım ücretinizi bir sonraki ay geriye almış olursunuz. Bu kampanyadan yalnızca faturalı hatlar faydalanabilmektedir. Ayrıca faturalarınızı düzenli olarak ödemiş olmanız gerekmektedir.

Vodafone Beni Ara Mesajı Nasıl Atılır? Beni Ara Açma ve Kapatma

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone için, en çok bedava dakika yapılabilen hile aran kazan denilen yöntemdir. Bunun için internetten online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden ya da abone merkezlerinden bu ürüne üye olmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz her yöne, Vodafone içi veya yurt dışı size doğru arama yapılıp, saatlik olarak yaptığınız konuşmalarınızdan 10 dakika sizin aramanız için hattınıza hediye tanımlanmaktadır.

Tamamen sizin seçiminize bırakılan bu üründe dikkat etmeniz gereken nokta, sizin ne kadar ne yöne arama yaptığınız değil, sizin nereden ne kadar arandığınız dır. Örneğin diğer operatörlerden çok aranıyorsanız bu şıkkı seçerek, siz de diğer operatörlere doğru 10 dakika bedava kazanabilirsiniz. Gelen konuşmalarınızın toplamı 1 saati bulduğunda, otomatik olarak 10 dakika sizin aramanız için paket hattınıza tanımlanır. Daha çok arandığında, daha çok 10 ar dakikalık konuşmalarınızın olduğu SMS aracılığı ile bildirilir.

Şimdi bahsedeceğimiz Vodafone bedava dakika hilesi ise; milli bayramlar, dini bayramların arife ve 1. günü, ayrıca yaş gününüz için geçerlidir. Ancak Vodafone aboneleri arasındaki konuşmalara geçerlidir. Bu bedava dakikalara sahip olmak için; örneğin, 29 Ekim için CUMHURİYET, 19 Mayıs için GENCLİK, 23 Nisan için COCUK, 30 Ağustos için ZAFER yazıp 4545’e göndermelisiniz. Bunun dışında 15 Temmuz için DESTAN, 1 Mayıs için İSCİ, kurban bayramı için KURBAN, şeker bayramı için SEKER, yaş günüz için BENİMGÜNÜM yazıp yine 4545’ gönderilmelidir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için; hangi tarihteki özel gün için bedava konuşma talep ediyorsanız, saat 00:01 den sonra mesaj göndermelisiniz. Kampanyasının aktif olduğu size SMS ile bildirilir. Aynı gün 23:59 itibariyle elde ettiğiniz bedava konuşmalar sonlanır.

 

Vodafone Fatura Aşımında Nasıl Bedava Dakika Kazanılır?

Faturanızda dakika aşımınız varsa Vodafone Yanımda Uygulamasını indirin ve Bana ne var sekmesinden aşım telafisi için verilen dakikaları alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika En Çok Hangi Günlerde Verilmektedir?

Bedava dakikalar özellikle milli ve dini bayramlarda, doğum günlerinizde verilmektedir.

Vodafone da Çark Çevirmeyi Nasıl Kullanabilirim?

Çark çevirerek haftalık sürprizlerden yararlanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanın.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu