Teknoloji Haberleri

Among Us Bedava Hesaplar

Ücretsiz Among Us Oyna

Among Us Bedava Hesaplar; Dijital oyun oynama adeta bağımlılık haline gelmiş ve tüm dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de etkisi altına almıştır. Bu oyunlardan biri Among Us… Çok oyunculu bir oyun olan Among Us her geçen gün kullanıcılarına bir yenisini daha eklemektedir. Among Us oyununu bilgisayarınızdan ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız kullanabileceğiniz Among Us Bedava Hesapları, Among Us kodlarını ve diğer yöntemleri sizler için derledik. 2018 yılı ortalarında InnerSloth tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Among Us oyununu bilgisayarınızda oynamak için oyun, Epic Games platformu üzerinde 8₺, Steam’de de 10.50₺ gibi başlangıç fiyatı ile oyunculara sunuluyor.

Bedava PSN Hesapları Oyunlu PSN Hesapları

Among Us

Ancak tabii ki hepimiz Steam ya da Epic Games’in oyunda indirim yapıp yapmayacağını veya belirli periyotlarla ücretsiz olarak kullanıma sunup sunmayacağını merakla beklerken son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Among Us Bedava Hesaplar da çokça araştırılmaya başlandı. Biz de ücretsiz Among Us oynamanız için yapmanız gerekenleri sizin için araştırdık.

Among Us oyunu, online bir şekilde belirli bir oyuncu sayısı ile oynanan ve sosyal çıkarım yapmanız gereken bir oyun. Bu oyunu en az 4, en fazla da 10 kişi ile oynayabilirsiniz. Ana teması Uzay ve Uzay mekiği olan oyunda, buradaki harita üzerinde, oyunu beraber oynadığınız kişiler arasında “impostor” adı verilen bir katil var ve ana amacınız da bu katili bulmak. Oyun sadece bununla sınırlı değil. Aynı zamanda oyun içerisinde ekibinize verilen ve yerine getirmeniz istenen görevler de var. Bir taraftan bu görevleri tamamlarken bir taraftan da katili bulmaya ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Siz “Impostor” olarak seçilen kişiyi bulmak için uğraşırken o da sizin sunduğunuz ve ona atfettiğiniz kanıtları çürütmeye çalışarak yakalanmamaya çalışıyor. Oyun sürekli akışkan ve dinamik bir yapıya sahip olduğu için de bu sırada öldürebildiği kadar kişiyi öldürmek ve oyunda son kalan kişi olmak için gayret gösteriyor.

Among Us Ücretsiz Steam Key

Son zamanlarda da Among Us oyununa ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz Steam Key veren siteler mevcut. Bilgisayarınıza ücretsiz Among Us oynamak için Steam Key’ler de bulabilirsiniz. Bu web siteleri, bazı küçük tıklamalar, form doldurma yöntemleri, paylaşım beğenme veya bir kanala abone olmanızı isteyerek, bunların karşılığında da Ücretsiz Among Us Steam Key verebiliyorlar. Buradan bazı Steam Key’lere ulaşabilirsiniz:

 • BTDPA-9G8FD-SSG85
 • B5A22-AK39A-28F53
 • CMD36-DXM12-GABM1
 • D2FLH-P9DKG-CMFJ6
 • N5S2Q-AK48S-GA5ND
 • F1AKD-AK84J-ANG4J
 • GA535-AGK3A-G4H9S
 • DS5BL-A4JDS-KH7AC
 • DMS9L-K53HD-S6DHG
 • MF9HK-AK8GJ-PK8GJ

Unutmayın ki bu kodlar sınırlı süre için geçerlidir. Bu nedenle kullanım hakkı dolmadan yetişin!

among us on steam

Among Us Bedava Hesaplar

Steam üzerinde bu oyunun paralı bir şekilde satın almak istemeyen veya kendi hesabında bu oyunu oynamak istemeyip eğlence amaçlı başka bir hesap kullanmak isteyen kişiler için de Bedava Among Us hesapları bulabileceğiniz siteler ve ücretsiz Steam hesapları mevcut. Çok oyunculu online şekilde oynanan Among Us oyunu, hikaye bazlı olarak ilerlerken, oyun içerisindeki katili bulmak için çabaladığınız aslında mantığı da oldukça basit bir oyun. Oyunun amacı, oyun içerisindeki karakterler arasından, verilen görevleri de yerine getirerek ve ipuçlarını toplayarak kimin yalan söylediğini bulmak. Eğer siz de bu oyuna meraklıysanız, aşağıda kullanıcı adı ve şifrelerini verdiğimiz Steam hesaplarına giriş yaparak ücretsiz Among US hesabına ulaşabilir ve ücretsiz Among Us oynamaya başlayabilirsiniz. Bu hesaplar şunlar:

 • Kullanıcı Adı: oyuncu48Şifre: canbosn342445
 • Kullanıcı Adı: sonseyros44
 • Şifre: ofdatemsy57

Önemli not: Bu hesapların kullanıcı adı ve şifresini kesinlikle değiştirmeyin ki herkes faydalanabilsin!

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Among Us PC’de Ücretsiz Nasıl Oynanır?

2020 yılından sonra oldukça hızlı bir şekilde oyuncu sayısı artarak popüler olan Among Us oyunu, Google Play Store ve App Store gibi mobil platformlarda ücretsiz olarak oyunculara sunulurken, bilgisayarınız üzerinden oyunu oynamanız için Steam veya Epic Games gibi platformunda oyunu ücretli olarak satın almanız gerekiyor. Ancak bu oyunu oynamak için para vermek istemiyor ve Among Us bilgisayarınız üzerinden ücretsiz Among Us oynamayı merak ediyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Bilgisayarınıza “Bluestacks Android” emülatörünü indirin ve kurun.
 2. Programın kurulumu tamamlandıktan sonra bu program içerisinde “Google Play Store hesabınıza” giriş yapın.
 3. Google Play Store’un arama kısmına tıklayın ve arama kutucuğuna “Among Us” yazarak aratın.
 4. Ardında çıkacak sonuçlar arasından “Among Us” resmi uygulamasını seçerek program içerisine yüklemesini gerçekleştirin.
 5. Yükleme işleminin tamamlanmasının ardından, artık bilgisayarınız üzerindeki Bluestacks uygulamasına girerek Among Us oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bluestacks Üzerinden Among Us Klavye Kontrolleri Nasıl Yapılıyor?

Bilgisayarınıza, Bluestacks uygulaması kurduktan sonra ücretsiz Among Us oynamak için Among Us klavye kontrolleri oldukça kolay bir şekilde yapılıyor. Bu kontroller ise şu şekilde yapılıyor:

 • W-A-S-D tuşları: Karakterinizi yönlendirmek için kullanıyorsunuz.
 • Space (boşluk) tuşu: Bir görevi yapmak için yanına geldikten sonra boşluk tuşuna basmanız gerekiyor. Ayrıca havalandırmaya girmek için de yine bu tuşu kullanıyorsunuz.
 • TAB tuşu: Genellikle klavyenizdeki Q harfinin solunda yer alan bu tuşu kullanarak haritayı açabilirsiniz.
 • Q tuşu: Impostor’ken birini öldürmek için bu tuşu kullanıyorsunuz.

Among Us Steam İstatistikleri

Among Us oyununun asıl dağıtıcısı Epic Games platformu olsa da Steam üzerinden de oyun oynanabildiği gibi buradan çeşitli istatistikleri görmemiz mümkün oluyor. 2018 tarihinde Steam’de de indirilmeye ve oynanmaya başlayan bu oyun, günümüze kadar yaklaşık 520 bin oylama yapılırken bunların %92’sinden çok olumlu oy almış ve oldukça sevilen bir oyun. Bu oyun özelinde ise yorum sayısı, Among Us oyunun çok uzun süredir oynanmaması ve köklü bir geçmişi olmamasına rağmen beklenenin ve diğer oyunların oylama sayısının oldukça üstünde yer alıyor.

Ayrıca Steam’in diğer oyunlarında da olduğu gibi bu oyunun içerisinde de ücretsiz olarak gelen bazı kozmetik ürünler ile karakterinizin görünüşünü değiştirebileceğiniz gibi satın alacağınız ek paketler ile oyun içerisinde görünüşünüzü özelleştirebileceğiniz ek özellikler satılıyor. Oldukça da uygun fiyatlar ile bu ek paketlerden dilediğinizi alarak karakterinize istediğimiz gibi şekil vermenize imkan sağlanıyor. Oyuna başladıktan sonra karakterinizi değiştirmek için ekleyeceğiniz bu paketler ve kıyafetleri hem Steam üzerinden hem de Epic Games mağazasından satın alabilirsiniz. Bazı indirim dönemlerinde ücretsiz olarak da ulaşabileceğiniz bu paketleri normal zamanda da oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Among Us Hileleri 

Şekilli Harfler Şekilli Nickler

En Güzel Şekilli Oyun Nick Önerileri 

 

Among Us Teması Nedir?

Among Us oyunu uzay temalı bir oyundur.

Among Us Maksimum Kaç Kişiyle Oynanır?

Maksimum 15 kişi ile oynanır.

Among Us Yaş Sınırı Kaçtır?

7 yaş ve üzeri için uygun görüldüğü belirtilmektedir.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu