Vodafone

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika; Son zamanlarda mobil iletişim sektöründe yapılan kampanyalar dikkat çekmektedir. Bedava internet paketlerine olduğu kadar bedava konuşma paketlerine de ihtiyaç duymaktayız. Vodafone bedava dakika 2023 kampanyaları ile bedava dakika paketiniz bittiğinde sevdikleriniz ile kaldığınız yerden konuşmaya devam edebilirsiniz. Abone sayısını hızlı yükselten operatörlerden biri olan Vodafone bedava dakika kampanyaları ile müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Belli aralıklarla yaptığı güncel kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Vodafone ister faturalı olsun isterse faturasız hediye dakika kazanma imkanı tanımaktadır.

Vodafone müşterisi olan bir çok Vodafone bedava dakika 2023 kampanyaları ve Vodafone bedava dakika nasıl yapılır sorusuna cevap aramaktadır. Sizler ayrıntılı olan Vodafone bedava dakika yapma yollarını anlatmaya çalışacağım.

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma

Vodafone Bedava Dakika 2023

Çekim gücü kalitesine güvenen Vodafone ücretsiz dakika paketleri ile kesintisiz olarak sevdiklerinizle doya doya konuşma imkanı tanımaktadır. Tarifeye ek olarak SMS yolu ile katılabileceğiniz Vodafone bedava dakika paketleri için sizden her hangi bir ücret talep edilmez.

Faturalı ve faturasız hatların katılabileceği bu kampanyalar ile ek konuşma paketi almak yerine ücret ödemeden bedava dakika alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanma yollarından birde Vodafone yükle kazan kampanyasında katılmaktır.  Vodafone yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var linkini tıklayarak size verilen TL yükleme hedefinizi tamamlayarak bedava 1000 dakika kazanabilirsiniz.

Her aboneye özel olarak belirlenen yükleme hedefinize göre yükleme yaptıkça bedava dakika kazanma imkanınız olacaktır. Yükle hedefinizi Yanımda uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Konuşmayı çok seven abonelerin paketlerindeki dakikalar bittiğinde Vodafone bedava dakika paketlerinden birini alarak kaldıkları yerden konuşmaya devam edebilirler.

Aşağıdaki bedava dakika paketlerini daha önce kullanmadıysanız hemen bu kampanyalara katılabilirsiniz.

  • Vodafone bedava dakika kampanyası kapsamında 500 dakika kazanmak için  ‘’KAZAN’’ yazarak 4455‘e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.
  • Vodafone bedava dakika yapma yollarından biride 542 dakika kampanasına katılmaktadır. Bedava 542 dakika kazanmak için ’542’ yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.
  • Vodafone bedava dakika almak için ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma

Sevdikleriniz ile doya doya kesintisin konuşmak için Vodafone bedava dakika yapma yollarından biri olan bana ne var kampanyasına katılmaktır. Cep telefonunuzun mesaj kısmından “BANANEVAR” yazarak 4455’e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterlidir. Size gelecek bilgilendirme mesajı sonrası kazandığınız hediye hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Vodafone bedava dakika kampanyalarından biri olan bedava 100 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına “EVET” yazarak 3785’e ücretsiz olarak kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.  Kampanya kapsamında Vodafone bedava 100 dakika bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza yüklenecektir. Hattınıza yüklenen 100 dakika sadece vodafone yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.

Vodafone Bedava Dakika Paketleri

Vodafone bedava dakika paketlerinden almak için yükle kazan kampanyası kapsamında hattınıza yükleme yapmanız gerekmektedir. Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce ‘’DAKIKA’’ yazarak 4455’e mesaj gönderdikten sonra size gelen bilgilendirme mesajında hattınıza TL yüklemeniz halinde bedava dakika kazanmanızı sağlayacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika veren uygulamalardan biri olan Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Yanımda uygulamasında bulunan Bana Ne Var linkine tıklayarak size özel olarak tanımlanan bedava dakikaları hemen hattınıza yükleyebilirsiniz.

Bir diğer bedava dakika veren uygulamalardan biri olan hediye çarkını çevirerek her hafta bedava dakika kazanma olasılığınız bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika hilesi yapma yolları bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Vodafone bedava internet kampanyaları çok fazla olmasına karşın genelde Vodafone bedava dakika paketleri oldukça kısıtlı ve kısa süreli yapıldığı için genelde hile yapmanız pek mümkün değildir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi yapmak yerine sitemizdeki güncel bedava dakika kampanyalarını takip ederek sizlerde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Vodafone 500 Dk Nasıl Kazanılır?

Vodafone 500 dk için KAZAN yazıp 4455 e göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

BANANEVAR yazarak 4455 e gönderip bilgi alabilir ve hediyelerinizi kazanabilirsiniz.

Hediye Çarkını Nasıl Çevirebilirim?

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu