reklam
Teknoloji Haberleri

Yürüyerek Para Kazanma – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek Para Kazanma – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar; Son zamanlarda para kazanmak isteyenler farklı yolları araştırmaya başlamıştır. Bu nedenle Ek gelir arayan kişiler para kazandıran uygulamaların hangisi olduğunu araştırmaktadır. Son zamanda hayatımıza giren uygulamalar ile birlikte yürürken de para kazanabiliyoruz! Senin için yürüyerek para kazanma yöntemlerinden ve yürüyerek para kazandıran uygulamalardan kısaca bahsedeceğiz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma – Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Günlük yürüyüş yaparken para kazanma fikri son zamanlarda çok fazla rağbet görüyor. İnternet üzerinde de çok fazla araştırılmaya başlanan yürüyerek para kazanma ve yürüyerek para kazandıran uygulamalar konusunu biz de inceleyerek konu hakkında edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Burada paylaştıklarımız tamamen internet üzerinden edindiğimiz bilgiler olup uygulamaların içeriği ve güvenliği konusunda herhangi bir bilgi ve teminat vermiyoruz.

Biraz araştırma yaparak, günlük rutininizde attığınız adımlar sayesinde para kazanma şansı veren uygulamalar olduğunu gördük. Pasif gelir ya da ek gelir elde etmek isteyen pek çok kişi tarafından, İnternetten Para Kazanma Yolları (Kolay Para Kazanma) gibi konuların yanında da araştırılan ve kullanılan yöntem olan yürüyerek para kazanma fikrini ortaya koyan uygulamalardan birkaçına birazdan değineceğiz. Bu uygulamaları telefonunuza yüklemeniz ve adım atmaya başlamanız yeterli oluyor.

Adım Atarak Para Kazandıran Uygulamalar

Eğer sen de günlük rutininde çok fazla adım atıyorsan, sık sık yürüyüşe çıkıyorsan ya da yaptığın iş gereği olarak fazlaca yürümek zorunda kalıyorsan, bu durumu maddi bir gelire dönüştürme ihtimalin de doğmaya başladı. İnternet üzerinde bulabileceğin ve aşağıda da senin için paylaştığımız birkaç uygulama üzerinden, adım atarak pasif gelir elde etme şansın var! Herhangi ek bir işlem yapmana ya da zorunlu ek görevler tamamlamana gerek kalmadan, sadece günlük rutininde olduğu gibi yürüyerek para kazanma olanağı sağlayan uygulamalar kullanabilirsin.

Aşırı yüksek bir kazanç sağlamasa da Reklam İzleyerek Para Kazanma ya da Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri gibi farklı yöntemlerin yanında ek bir gelir elde edebileceğin, kimi uygulamalar sayesinde de Dolar üzerinden yürüyerek para kazandıran uygulamalar yayımlanıyor. Buradaki gelir çok çok yüksek olmasa da günde ortalama olarak 5000-6000 adım atıyorsan, Dolar cinsinden bir ek gelir elde edebilir ve ekstra bir işlem yapmadan cep harçlığı çıkarabilirsin. Senin için aşağıda yürüyerek para kazandıran uygulamalara birkaç örnek de vereceğiz. Ancak daha önce de dediğimiz gibi bunlar örnek uygulamalardır; uygulama içeriğinden, kullanımından ve uygulama işlevleri hakkında bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Detaylı bilgiyi Uygulama Market’ler üzerinden öğrenebilirsin.

yürüyerek para kazandıran uygulama, adım atarak para kazandıran uygulama

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar içerisinde en popüler olan ve hemen hemen herkesin telefonuna indirdiği uygulamaların başında SweatCoin geliyor diyebiliriz. Bu uygulama, yürüyerek para kazanma fikrinin ortaya çıkış noktası olarak da görülebilir. Hem Android hem de IOS uygulama marketinden indirebileceğin bu uygulamaya kayıt olmak için, birkaç adımda tamamlanan kayıt formunu doldurmanız da yeterli oluyor. Uygulamaya kaydolduktan ve uygulamanın erişim yetkisi açısından da ihtiyaç duyulan izinleri verdikten sonra, adım atmaya başladıktan sonra uygulama tarafından da her attığın adım sayılamaya başlıyor.

Bu uygulamanın kazandırdığı para da her 1000 adım için 1 SweatCoin; o da yaklaşık olarak 0.000009421 Dolar gibi bir ücret oluyor. Buradan da adım atarak para kazandıran uygulamaların ne kadar düşük tutarlarda ücret verdiğini görebilirsin. Sadece adım atarak yeterli gelir elde edemeyeceğini de düşündüğün zaman, uygulamanın içinde sana sunulan reklam izleyerek para kazanma seçeneğine gidebilir ve ek gelirini artırabilirsin.

Yürüyerek Para Kazanma 2023

Uygulamaların yorumlarında ise genellikle atına adımların eksik sayılması yönünde bazı şikayetler de oluyor. Zaten bu tür uygulamaların deneme videolarını, internet üzerindeki çeşitli platformlarda da görmeniz mümkün oluyor. İster adım atarak istersen de reklamları izleyerek para kazanma şansına sahip olabilirsin ancak belirttiğimiz gibi buradaki tutarlar biraz cüzi olduğu için farklı kanallar da deneyebilirsin.

Yaptığımız araştırmalar ile internet üzerinde bulabileceğin ve yürüyerek para kazanma şansı elde edebileceğin uygulamalardan birisi de Evidation olarak karşımıza çıktı. Popülerlik olarak diğer uygulamalar kadar popüler olduğunu söyleyemesek de yine hem Google Play hem de Apple Store’dan indirebileceğin bu uygulama, genel olarak bir sağlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede sadece adım atma koşulunu sağlayarak değil; uyuyarak, fitness yaparak ya da yemek yiyerek de harçlığını çıkaracak kadar para kazanma şansına sahip olabilirsin.

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Adım Atarak Para Kazanma 2023

Burada saydığımı uygulamaların neden ve nereden para kazandırdığını da düşünebilirsin. Aslın bu uygulamalar, uygulamaya giriş yaparken katıldığın anketlerin ya da uygulama içerisinde karşına çıkan reklamların gelirlerini dağıttığını söyleyebiliriz. Bu uygulamada, yukarıda saydığımız uygulamadan farklı olarak puan biriktiriyorsunuz. Biriktirdiğiniz her 10 bin puanda da yaklaşık olarak 10 Dolar’lık bir ek gelir elde etme şansına sahip olabilirsin. Uygulamayı aktif olarak kullanmaya başlarsan da burada belirtilen puanı, yaklaşık olarak 7 gün içerisinde toplama şansında bulunuyor.

Biraz daha hızlı bir şekilde para biriktirmek istiyorsan, bu uygulamayı indirmeyi ve deneyimlemeyi de düşünebilirsin. Uygulamanın sana para kazandırması için gün içerisinde etkileşim sağlaman ve senden beklenen küçük görevleri de tamamlaman gerekebilir. Bu sebeple de pasif gelir elde etmek için biraz uğraştırıcı diyebiliriz. Ayrıca uygulamaya giriş sırasında herhangi bir ödeme yapmana da gerek olmadığını söyleyebiliriz.

Adım Para Hilesi Yapılır mı?

Henüz çok fazla popüler olmasa da bakman için örnek verebileceğimiz uygulamalardan bir diğeri de Runtopia uygulaması oluyor. Bu uygulamanın da Türkiye üzerinden giriş yapan çok sayıda kullanıcısı olduğunu da söyleyebiliriz. Yürüdükçe ve fitness yaptıkça para kazanma şansı veren bu uygulama ile yürüyerek para kazanma imkanını, hileli yöntemle gerçekleştirmek isteyenlere karşı olarak farklı algoritmalar tasarlandı ve hile yapmak neredeyse imkansız hale geldi diyebiliriz. Sen de konu hakkındaki bilgilerini aşağıdaki Yorumlar kısmında hem bizimle hem de diğer okurlarımızla paylaşabilirsin! Sağlıklı günler!

 

Adım Para Uygulaması İnternetsiz Çalışır mı?

İnternet olmadan da adımlarınızı sayar.

Sweatcoin Uygulaması Android Telefonlarında Kullanılabilir mi?

Evet kullanılabilir.

Para Kazandıran Uygulamalar Var mı?

Evet, youtube, instagram gibi pek çok uygulama vardır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu