Teknoloji Haberleri

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Anket Doldur Para Kazan

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri; Her sektörde alternatif seçenekler artarak farklı müşteri gruplarının dikkati çekilmek istenmektedir. Para kazanmak isteyen kişiler de alternatif seçenekleri araştırmaya başladı. Güvenilir anket siteleri üzerinden, size yöneltilecek olan anket doldurarak para kazanma yollarını araştıranlar için tüm detayları araştırdık. Bazı kişiler için bir ek iş olması açısından, bazılarının boş zamanlarını değerlendirirken para kazanması için bazıları için ise geçim kaynağı olması yönünden “Anket doldurarak para kazanmak için neler yapmamız gerekiyor?” ve “En popüler ve kazançlı anket doldurarak para kazanma siteleri hangileri?” sizlerle paylaşıyoruz.

Anket Siteleri

Bu yazımızın içeriğinde ise ilk önce anket doldurarak para kazanmanın nasıl yapılabileceğini ve günümüzde bu yöntem ile ne kadar gelir elde edebileceğinize değinecek ve giderek popülerleşen bu sektörün özelliklerinden bahsedeceğiz. Sonrasında ise oldukça kolay, kullanışlı ve çok para kazandıran sitelere değineceğiz. Herkese keyifli okumalar dileriz.

Binance Para Çekme İşlemi

Anket Doldurarak Para Kazanma

Bu siteler aracılığı ile ne kadar para kazanabileceğinize değinmek gerekirse, bu işin biraz size kaldığını söylememiz gerekiyor. Çünkü siteler üzerinden size yöneltilen anketleri istediğiniz zaman dolduruyorsunuz, yani istediğiniz kadar çalışıyorsunuz ve hiçbir site anket başına net bir ücret vermiyor. Bu nedenle hem sizin çalışma durumunuza hem de sitelerin anket başına verdiği ücretler değişken olduğu için net bir rakam veremeyiz. Ancak şunu belirtmemiz gerekiyor ki isterseniz sadece bir günde 100 TL isterseniz de ayda sadece 100 TL kazanabilirsiniz! Burada kazanacağınız tutar tamamen size bağlı olarak değişiyor!

Burada sizler için araştırdığımız anket doldurma sitelerine tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve sizlere gönderilen anketleri doldurarak puan biriktirebilir, hediye çeki puanları kazanabilir veya doğrudan TL olarak ücretinizi alabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırladığımız bu yazımızda yapmanız gereken tüm işlemlere değinirken öncelikli olarak tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olabileceğiniz anket doldurarak para kazanma sitelerine bakacak, sonrasında da bu şekilde para kazanmak, aslında daha çok para kazanmak için dikkat etmeniz gereken noktaları da paylaşacağız.

yerli ve yabancı menşeili anket doldurarak para kazanma siteleri

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteleri aşağıda sıralıyoruz. Şunu belirtmek isteriz ki buradaki bazı siteler, aylık olarak belli bir kontenjan dahilinde yeni kayıt aldıkları için bu işe başlamaya karar verdiğiniz zaman kayıt için acele etmenizde fayda var!

İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanma siteleri şunlar:

 • Swagbucks
 • Toluna TR
 • İpsos TR
 • Param Olsun
 • Valued Opinions TR
 • Branded Surveys
 • Fikir Pazarı
 • Lifepoints
 • i-Say
 • MarketAgent TR
 • Anketlio
 • Opinion Outpost
 • Panel Station TR
 • Napolyon TR
 • Mobrog
 • My iyo TR
 • Onepoll
 • Surveyspot
 • GFK Mobile Monitor
 • Zoombucks
 • Opinion World Turkey
 • Clixsense
 • InboxDollars
 • Global Test Market
 • Cashcrate
 • YouGov
 • iPoll
 • Hiving
 • PrizeRebel
 • Panel Place

İnternetten Para Kazanma Yolları (Kolay Para Kazanma)

Anket Sitelerine Nasıl Kayıt Olunur?

Burada sizinle paylaştığımız sitelerin ana sayfalarına giriş yaptığınız zaman, burada karşınıza sitelerin kayıt sayfalarına verilen bağlantıları da görebilirsiniz. Kayıt sayfasına gittikten sonra, sizden istenen bilgileri kayıt formuna girin ve doğruluğunu kontrol edin. Ardından kayıt formunu onaylayarak gönderin. Bu işlemin ardından sisteme kayıt yaptırdığınız e-posta adresinize bir aktivasyon linki geliyor. Bu linke tıklayarak hesabınızı aktif edin. Bu sayede kayıt işleminiz tamamlanıyor. Sonrasında ise tek yapmanız gereken bu sitelerinin, size anket göndermesini beklemek oluyor.

Bu sitelere üye olurken, standart olarak hazırlanan kullanıcı sözleşmesinin dışında hiç bir ek evrak onaylamanıza veya imzalamanıza gerek kalmadan, sadece “Şartlar ve Koşullar” hükümlerini kabul ederek üyelik işleminizi yapmış oluyorsunuz. Ayrıca istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilir ve kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu siteler üzerinden anketleri doldururken, belli bir kural ya da şart koyulmuyor. Sadece burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, size yöneltilen soruları cevaplarken absürt yanıtlar vermemeniz gerekiyor. “Anketleri hızlıca bitireyim de para kazanayım” derken gelişigüzel ve absürt cevaplarsanız bundan sonraki süreçte katılabileceğiniz anket sayısı azalabilir ve anket gönderilmeyen üye konumuna düşebilirsiniz.

Buradaki online anket doldurarak para kazanma sitelerine kayıt olurken, sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuza emin olmalısınız. Çünkü hatalı veya eksik bilgi verdiğiniz zaman, firmaların size göndereceği anket sayısı azalacak ve dolayısıyla da anket sayınız azaldığı için kazanabileceğiniz para miktarı da azalıyor. Bu şirketlere kendiniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz, gönderilecek olan anketler de o oranda zenginleşecek ve daha çok para kazanabileceksiniz.

Bu aşamada ise bilgi güvenliği açısından kafanızda soru işaretleri oluşabilir, ancak şunu da düşünmenizde fayda var: Sonuçta sizde buradan para kazanacaksınız ve iş yeriniz ile bazı bilgileri paylaşmanız gerekiyor. Ayrıca site üzerinden para kazandıktan sonra biriken paranızı çekmek için bank hesap bilgilerinizi de site ile paylaşmanız gerekiyor. Yani ister istemez kişisel bilgilerinizi buraya emanet ediyorsunuz. Ancak merak etmeyin; kayıt aşamasında sizden alacakları bilgileri anket değerlendirme aşamasında kullanılacağına dair sözleşme maddelerini karşılıklı olarak kabul ediyorsunuz. Yani burada ki en önemli konu karşılıklı güven oluyor.

Bu siteler üzerinde yapılan anket çalışmaları, genellikle erkek üzerinden değil de kadınlar üzerine yoğunlaşabiliyor. Ayrıca anket doldurarak para kazanma siteleri, kadınların kendileri için daha çok para harcadığını da bilerek bu konuda farklı uygulamalar yapıyorlar. Bu nedenlerle de erkek üyelerine nazaran kadın üyeliklere çok daha fazla sayıda anket gönderilebilir. Eğer siz de bu alanda daha fazla para kazanmak isterseniz güvendiğiniz bir kadın tanıdığınız veya arkadaşınız üzerinden üyeliklerinizi açmanızda fayda olabilir.

Son olarak değinmek istediğimiz bir konu ise buradaki anket sitelerine kaydınızı tam ve doğru olarak tamamladıktan sonra en fazla 1 hafta veya 10 gün içerisinde ilk anketinizi almanız gerekiyor. Kayıt işlemini tamamladıktan sonraki 10 gün içerisinde, hesabınıza doldurmanız için bir anket gönderilmemişse bir yerde yanlış yaptınız anlamına gelir. Bunun için de anket alabilmeniz için tüm bilgilerinizin ve özellikle de e-mail adresinizin doğru bir şekilde sistemde kaydının olması gerekiyor.

Ayrıca bakınız:

Reklam İzleyerek Para Kazanma 

Bedava Exxen Hesapları 

 

Anket Doldurarak Para Kazanmayı Kimler Daha Çok Tercih Etmektedir?

Anket doldurarak ek gelir elde etmeyi daha çok öğrenciler tercih etmektedir.

Anket Nedir?

Belirli bir konu hakkında araştırma yapmak isteyen kişilerin farklı bir takım soruları insanlara sorarak bilgi toplama işidir.

İlk Kripto Para Birimi Olarak Dünyaya Sunulan Nedir?

Bitcoin dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu