Fiyatı NedirTeknoloji Haberleri

Martı Scooter Fiyatları, Martı Kiralama Fiyatları

Güncel Martı Scooter Fiyatları, Martı Scooter Kiralama Fiyatları, Bin Bin Kiralama Fiyatları,En İyi Martı Scooter Kiralama Şirketleri , En Ucuz Martı Scooter Kiralama Şirketleri, Scooter Kiralama Şirketleri,

Martı Scooter Fiyatları, Günümüzde insanlar bir yerden bir yere ulaşabilmek için farklı ulaşım araçlarını tercih ediyor. Özellikle de iş çıkış saatinin ve trafiğin yoğun olduğu zaman dilimlerinde birçok kişi istediği yere ulaşmak için ekstra çaba sarf ediyor. Bu sebeple de ulaşımda tercih edilen Scooter’ lar insanlar için büyük bir önem taşıyor. Son zamanlarda hızla artışa geçen Scooter kiralama fiyatları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilir hale geldi.

Martı olarak da bilinen Elektrikli Scooter ’arın güncel kiralama fiyatlarını sizler için araştırdık ve derledik. Buna ek olarak da martıların nasıl kullanıldığından tutun da nasıl kiralandığına kadar bütün her şeye değindik. İçeriğimize göz atarak martı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Martı Scooter Kiralama Fiyatları

Ulaşım için Martıyı tercih ediyorsanız her bir dakika için kiralama ücreti karşınıza 1,79 olarak çıkıyor. Martı için sunulan güncel fiyat budur. Ancak Martı için başlangıç ücreti olarak 1, 79 lira daha alınıyor. Kullanıcı Martıya gün içerisinde ne kadar biniyorsa kısacası ücret de katlanarak artıyor. Her şehirde bulunan Martı Scooter fiyatları genel olarak aynıdır. Güncel martı kiralama fiyatları aşağıdaki gibidir:

Dakika Martı Scooter Kiralama Ücreti
1 dakika Martı Scooter kiralama fiyatı                  3,78 TL
5 dakika Martı Scooter kiralama fiyatı                 10,94 TL
15 dakika Martı Scooter kiralama fiyatı                  28,84 TL
30 dakika Martı Scooter kiralama fiyatı                  55,69 TL
60 dakika Martı Scooter kiralama fiyatı                   109,39 TL

Güncel Martı Kiralama Fiyatları

marti scooter

Scooter Kiralama Şirketleri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan Scooter’ lar sayesinde ulaşım daha kolay ve pratik bir hal alıyor. Uzun mesafelere dahi bile kısa sürede götüren elektrikli Scooter’ lar tercih ediliyor.

Scooter’ ları hemen hemen yerde bulmak mümkün oluyor. Scooter ‘lar birçok uygulama ve şirket üzerinden kiralanabiliyor.  Android ve İOS bütün cihazlarda aktif olarak indirip kullanabiliyor.

Ayrıca diğer ulaşım araçlarına göre oldukça makul bir fiyat seçeneği de sunması sebebiyle Scooter kiralama şirketlerinde birçok kişinin kiraladığı görülüyor. Çalışma düzenleri bütün şirketlerin aynıdır.  Bu sayede kullanıcılar uygulamaları indirip yol kenarlarında bağlı olan Scooter’ ları aktif edip rahatlıkla kullanabiliyor.  Peki, fiyat açısından en uygun olan Scooter Kiralama Şirketleri nelerdir?

İşte fiyat açısından en uygun Scooter Kiralama Şirketleri sizlerle birlikte…

Bin Bin

Elektrikli Scooter kiralayabileceğiniz şirketlerden birisi olan Binbin, 2019 yılında kurulup faaliyete geçmiştir. Kullanım açısından pratik ve kolaylık sağlayan Scooter ‘lar, Binbin şirketi sayesinde son zamanlarda da özellikle üniversite kampüslerinde tercih ediliyor.  Sıkça kullanılan Scooter kiralama şirketleri arasında yer alan Binbin ’de kiralama ücreti 1 TL ile başlıyor.  Ancak uygulamada açılış ücreti 1, 75 TL’ ye kadar çıkabiliyor. Binbin kiralama şirketinde, Scooter kiralama ücreti farklı bölgelere değişiklik gösterebiliyor.

Oldukça kaliteli ve fiyat tarifesi açısından uygun olan Binbin Şirketi , günümüzde gittikçe daha popüler bir hale geliyor. Ayrıca kullanım açısından da her dakika ulaşabileceğiniz bu Scooter Şirketi, son derece kullanışlıdır. Ulaşım noktasında her yerde elektrikli Scooter’ larını artık görebilmek mümkün oluyor. Bu da kullanıcılarına benzersiz bir kullanım deneyimi yaşatıyor ve memnun ediyor.

marti-scooter-fiyatlari.png (810×529)

Dost

Elektrikli Scooter Şirketleri öneri listemizde Dost ikinci sırada yer alıyor. 2019 yılında kurulup hizmete geçen Dost, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen elektrikli Scooter şirketleri arasındadır. Ancak bu şirketin söylenebilecek tek kötü yanı olarak sanırım İstanbul’ da sadece bir tek semtte hizmet veriyor olmasıdır. İstanbul’ da şu an tek Şişli semtinde hizmet vermesi kullanıcıları üzüyor.

Ancak şirketin uygulamasını indirip açtığınızda her dakika ulaşabilmek mümkün oluyor. Ulaşım için tercihiniz elektrikli Scooter olacaksa fiyat tarifesi açısından oldukça uygun olan Dost’u tercih edebilirsiniz.  Dost kullanıcılarına Scooter’ da dakika başına ödenecek fiyat tarifesini 1, 79 TL olarak sunuyor. Açılış fiyatıysa 1,99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcılar Dost şirketinin uygulamasını telefon üzerinden indirip yol üzerinde bulunan Scooter’ lar üzerinde aktif ettiğinde rahatlıkla kullanma fırsatı yakalıyor. Keyifli ve doyasıya eğlence için tercih edebilecek Scooter şirket uygulamaları arasında rakiplerini eleyerek üst sıralara doğru çıkıyor. Şirket belirli saat aralığında hizmet veriyor. Akşam saatten sonra ise hizmete kapalıdır.

Martı

2019 yılında Elektrikli Scooter Şirketleri arasında hizmet vermeye başlayan Martı, kullanıcılarına mükemmel bir deneyim şansı sunuyor. Özellikle de günümüz şartlarında trafik ve iş saatlerinin yoğun olduğu saatlerde tercih edilen Scooter’ larda en çok tercih edilen şirketler arasında Martı yer alıyor.

Kullanıma açılmasının hemen ardından popülerleşmeye başlamasıyla birlikte Scooter kiralama sektörü de büyük bir hız kazanmaya başlamıştır. Böylece ülkemizde adından söz ettirmeye başlayan Martı Şirketi rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Şirketin tek hizmet verdiği alan her ne kadar elektrikli Scooter ‘lar olarak bilinse de, e- bisiklet ve e-moped alanında da kullanıcılarına üst düzeyde hizmet sağlıyor.

Şimdilerde oldukça kullanılan şirketler arasında bulunan Martı sayesinde birçok kullanıcı istediği yere ulaşabilme imkânı bulabiliyor. Ayrıca diğer ulaşım araçlarına göre fiyatının bir tık daha ucuz olması da kullanıcıları cezbediyor.

İstanbul Yakasında kullanıma açılan Martının şu anki amacı Elektrikli Scooter’ ları Türkiye’nin birçok farklı bölgesine açabilmektir. Şirket belirli şehirlerde hizmet veriyor. Bu şehirler İstanbul, İzmir, Yalova, Bursa, Gaziantep ve Ankara olarak yer alıyor. Şirketin kullanım için 10 dakikalık fiyat tarifesi 10. 5 TL ‘ dir.

Palm

Günümüzde üniversite kampüslerinde Elektrikli Scooter’ larına sık sık rastladığımız şirketlerden biri olarak karşımıza Palm çıkıyor. Palm şirketinin temel amacı üniversite kampüslerinde Elektrikli Scooter’ ları yayarak öğrencilerin ulaşım ihtiyaçlarını rahat ve kolay bir şekilde karşılamalarını sağlamaktır.

Kullanım açısından oldukça pratik olan Elektrikli Scooter’ ların kullanım süresi için Palm şirketi uygun bir fiyat tarifesi belirlemiştir. Bu sayede birçok üniversite öğrencisi bu sistemden faydalanabiliyor. Şirketin dakika başına belirlediği fiyat ücreti 0.35 kuruştur.

Sistemi henüz yeni olduğundan çok fazla bilinmese de kullanıcılara müthiş bir yolculuk konforu sağlayarak daha önce yaşamadığı bir deneyimi yaşatma fırsatı sunuyor. Ayrıca diğer Scooter Şirketlerinin tasarımlarından farklı olarak tasarlanan Scooter’ ların ara yüzü siyah ve sarı karışımı olarak kullanıcılarına şu anda hizmet veriyor.

Etku

Orhan Yılmaz tarafından geliştirilip hizmete açılan elektrikli Scooter şirketleri arasında yerini alıyor. Etku Scooter şirketi,  ilk kez Türkiye’ de hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda sadece İstanbul Kadıköy sınırlarında kullanabiliyor. İlerleyen dönemlerde başka şehir ve semtlerde de şirketin yol kenarlarına Scooter’ ları yerleştireceği düşünülüyor. Şirketi birçok kullanıcının tercih etmesinin altında yatan önemli sebep uygun fiyat tarifesinin bulunması ve ulaşım kolaylığı sağlamasından kaynaklanıyor. Martı Scooter fiyatlarında

Ulaşım aracı olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz Scooter ‘ ları Etku uygulaması üzerinden QR kodu okutarak kullanabilmeniz mümkün oluyor. Ayrıca fiyat tarifesi de diğer şirketlere göre oldukça ideal ve uygun olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamanın başlangıç tarifesi 2 TL ‘ dir.  Kullanım süresinde her dakikada uygulanacak ücret 0.45 TL ‘dir. Kullanıcılara keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Ayrıca birçok kişi tarafından da alternatif bir ulaşım aracı olarak görüldüğünden sık sık tercih ediliyor.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Elektrikli Scooter Fiyatları içeriğimiz burada son buluyor. Sizler adına hazırladığımız bu içerikte kolay ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Elektrikli Scooter’ ların güncel fiyat tarifelerine değindik. Ulaşım için sıklıkla tercih ettiğiniz Elektrikli Scooter’ ları kiralamanız için kullanılabileceğiniz şirketlere de içeriğimizde yer verdik. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz Elektrikli Scooter Şirketlerine listemizden bakabilir ve kiralayabilirsiniz. Böylece muhteşem bir sürüş keyfi yaşama şansını elde edersiniz.

İlginizi çekebilecek diğer konumuz Netflix Üyelik Fiyatları göz atmanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu