Turkcell

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Turkcell YapBoz Paketleri

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur; Turkcell kendi tarifeni oluştur seçeneği ile en çok tercih edilen operatörlerden biri olmuştur. Sevilen operatörlerden biri olan Turkcell, kendinize uygun tarifeyi seçmenize imkan tanıyor. Turkcell’in en çok merak edilen ve en çok kullanılan paketlerinden olan YapBoz paketler ile sen de paketini dilediğin gibi düzenleyebilirsin! Turkcell YapBoz ile kendi tarifeni oluşturabilir ve ihtiyacın olduğu gibi kullanabilirsin!

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Turkcell YapBoz paketlerine geçerek senin için önerilen paketlerden birini seçebilir sonra da Dijital Operatör uygulaması üzerinden paketini ihtiyaçların doğrultusunda düzenleyerek ne zaman neye ihtiyacın varsa kullanabilirsin. Turkcell Dijital Operatör’den paketini büyütebilir, istersen küçültebilir ve en önemlisi de SMS’e ihtiyacın yoksa sıfırlayabilirsin! İhtiyacın olmayan kullanımları faturan kesilmeden paketinden çıkararak faturadan da tasarruf sağlayabilirsin!

Turkcell’in senin için hazırladığı YapBoz paketlerini de kullanabilir ve istediğin zaman paketini değiştirme şansına sahip olabilirsin. Sen paketlere değil, paket sana uysun! Üstelik Turkcell YapBoz paketlerinde kontrat yok ve cayma bedeli de ödemiyorsun. Bununla birlikte YapBoz tarifelerde seni bekleyen Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası ile bedava internet kazanabilirsin.

Turkcell Yapboz Nasıl Yapılır?

Turkcell YapBoz kullanmak için ilk önce senin için önerilen paketlerden birini seçebilirsin. Ardından da Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek paketinde ihtiyaç duymadığın kısımları çıkararak ihtiyaç duyduğun şekilde değiştirebilirsin. İstersen Turkcell resmi web sitesine giderek Yapboz’u test edebilir ve tarife ücretleri hakkında bilgi sahibi de olabilirsin. Turkcell’in Yapboz paketleri hazırlamaktaki en büyük teklifi herkesin kendi paketini istediği gibi oluşturabilmesi ve istediği zaman da ihtiyaçları olduğu şekilde değiştirebileceği şekilde düzenleme şansı vermesi oluyor. Üstelik kontrat ve cayma bedeli de olmadığı için oldukça avantajlı!

Sen de Turkcell tarifleri arasından Yapboz paketleri kullanmak istiyorsan yeni bir Turkcell hattı alabilir ya da numaranı Turkcell’e taşıyarak Turkcell bireysel faturalı hatta geçmen yeterli oluyor. Turkcell Yapboz’u kullanmak için hazırlanan YapBoz paketlerinden istediğini seçebilirsin. Sonrasında da yine Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hesabına giriş yaparak paketini istediğin şekilde değiştirme şansına sahip oluyorsun. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek Turkcell 5GB Bedava İnternet kazanma şansına da sahip olabilirsin.

turkcell yapboz – kendi tarifeni kendin oluştur

Turkcell Yapboz Paketi Oluşturma

Turkcell’in Yapboz tarifesini kullanmaya başladıktan sonra paketini günde en fazla 5 kere olacak şekilde dilediğin gibi değiştirebilirsin. Ancak sadece fatura kesim gününde paket üzerinde bir değişiklik yapamazsın ve faturan kesinleşir. Paketler üzerinde değişikliği yapmak için de sadece Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsin. Paketine eklediğin her 1 GB internet için; Sosyal medyada kullanmak için eklediğin her 2 GB internet için; yurt içi konuşmak için her yöne eklediğin her 250 DK için ve yurt içinde kullanmak için eklediğin her yöne 1000 SMS için 8 TL ödeyeceksin.

Yapboz paketlerde sosyal medyada kullanmak için eklediğin internet paketleri Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube kullanırken harcadığın interneti kapsıyor. Reklam gösterimleri ve uygulamaların dışına yapılan yönlendirmeler paket içerisinde değerlendirilmez! Bir örnek vermek gerekirse Paketinizde normalde 7 GB internet ve 500 DK konuşma olsun. Paket ücreti 72 TL’dir. Bunun üzerine ek 1 GB internet almak istersen tarife ücretine 8 TL eklenerek toplam paket fiyatın 80 TL oluyor.

Turkcell Yapboz Tarifeler

Turkcell Yapboz tarifelerden birisine geçtikten sonra Dijital Operatör uygulamasına girerek paket içerisindeki GB’ları DK’ları ve SMS’leri ihtiyacına göre artırıp azaltabilirsin. Yapboz paketini düzenlemek için Dijital Operatör uygulamasının açılış ekranında göreceğin “Mevcut Tarifem ve Paketlerim” başlığına gittikten sonra “Paket Detayı” butonuna tıklaman gerekiyor. Sonrasında da paket içeriğini sağa veya sola kaydırarak istediğin miktarı belirleyebilirsin.

Yapboz paketlerindeki içerikleri, minimum paket tutarı 56 TL olacak şekilde istediğin gibi sıfırlama şansına da sahipsin. Ancak tabii ki bir faydayı sıfırlaman için o yöne hiç kullanım yapılmamış olman gerekiyor. Buna da bir örnek vermek gerekirse paketinin içeriğinde 10 GB internet, 500 DK konuşma ve 1000 SMS olsun; bunların içinde de 4 GB internet ve 100 DK konuşma hakkını kullanmış ol. Paketinde değişiklik yaparken en az 4 GB internete ve yine en az 250 DK’ya kadar düşürebilirsin. SMS hakkını ise hiç kullanmadığın için tamamen sıfırlayabilirsin.

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz İnternet Gönderme ve Paylaşma

Turkcell Yapboz Paketleri Small – Medium – Large

YapBoz paketleri kullansan bile eğer farklı bir Turkcell paketine geçmek istersen herhangi bir taahhüt ya da cayma bedeli ödemeden, istediğin zaman geçiş sağlayabilirsin. Eğer paket içerisinde değişiklik yaptıysan da fatura ücretin, son yaptığın paket değişikliği üzerinden belirleniyor. Örnek vermek gerekirse, fatura dönemin her ayın 1’i olacak şekilde ayarlanmış olsun. Ay içerisinde de ayın 5’i, 10’u ve 30’unda paketin içerisinde değişiklik yapmış ol. Diğer ayın 1’inde fatura kesilirken, en son 30’unda yaptığınız değişiklik ile paketinin içeriğinde neler tanımlandıysa o içerikler üzerinden ücretlendirilirsin.

Somut örnek verecek olursak da ayın 1’inde 12GB ve 250DK içerik ile pakete başladınız; sonra ayın 5’inde değişiklik yapmaya karar verdiğiniz ve ek 1GB aldıktan sonra toplam 13GB internet ve 250DK konuşma ile devam ettiniz. Ardından da ayın 10’unda ek 250DK konuşma daha aldınız ama ayın 30’unda ise kullanmadığınız 3GB interneti ve 250DK konuşmayı silerek toplamda 10GB internet ve 250DK konuşmaya düşürdünüz ve paket tutarı 88TL oldu. Ayın 1’i gelerek fatura kesildiğinde en son paket kullanımı olan 10GB ve 250DK üzerinden ücretlendirilerek 88TL ödemeniz çıkar.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell YapBoz Paketler Kullanımı

Eğer ay içerisinde paket içeriğinde bir değişiklik yapmazsan, bir önceki aydan kalan son seçim üzerinden kullanmaya ve ücretlendirilmeye devam edersin. Ayrıca paketinde değişikliği yapmadığın veya paket içeriğini artırmadığın sürece, dönem içerisinde paketi içeriğini %80’ini ve %100’ünü kullandığın zaman SMS ile kullanım bildirimi geliyor! Ayrıca unutmayın ki Turkcell paket tutarlarında ve içeriğinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor!

 

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi Kaç TL?

Paket 110 TL’dir.

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi İçerisinde Neler Var?

Her yöne 1000 DK, 20 GB internet, her yöne 1000 SMS ve Bip’e özel 1 GB internet vardır.

Turkcell YapBoz Paket Kontratlı mıdır?

Kontratsızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu